Jump to content
juak

Sama Ke Lain

Recommended Posts

aku pernah masuk forum putera.com 2 .. 3 tahun dulu ...

bila aku masuk ari ni ... semuanya berlainan ...

aku nak tahu la dari sapa-sapa kat sini ... ini putera.com dulu lagi ke dah jadi putera.com lain pulak dan diuruskan oleh orang lain pulak.

sekali imbas .. masih ada nama member-member dulu ... tapi nama aku dah tak ada, kubur pun takada.

itu sahaja untuk ari ining.

aku pun baru lagik kat sini... tapi dari putera.com yg lama gak laa... mcm dulu gak laa... cuma interface baru jerk... biasala semuanya akan berubah jugak kan... biggrin.gif anyway selamat kembali

welcome back!~

dari segi reka bentuk dah lain dah.. biggrin.gif

dari segi forum memang sama.. perbincangan 90% berkaitan komputer rolleyes.gif

dari segi orangnye.. wallahualam.. tp. yg aku sure sangat org yg buat ni sama adalah ... http://scripts.cgispy.com/auctions/auction.pl?user=puteracom <--- lelong kat putera.com dulu cool.gif

dari segi member putera ni.. byk yg masih lagi hilang... aku pun dulu tetiba je tau ni.. laugh.gif

TOKE PUTERA DULU LARI DIA MUFLIS SKRG TOKE BARU JE

eh ye ke ?

towkey lain pulak ke ?

mana pegi towkey lama ?

or dah jadi ahli biasa ?

towkey baru ni ok ke tak ok ?

bla bla bla ??

admin baru ni sapa sebenaq nya ?

??????????

10000000000001 persoalan tak terjawab.

apa pendapat ahli-ahli putera.com sekalian ?

putera.com ni untuk bincang perkara-perkara IT semata-mata macam mata wacko.gif atau membincangkan semua perkara yang ada dalam dunia hingga akhirat menggunakan teknologi IT ?

aku pilih : no.2

aku tak nampak no. 2 ler.. tongue.gif

semua perkara yang ada dalam dunia hingga akhirat menggunakan teknologi IT ?

perkara dunia dan akhirat bukan dengan teknologi IT.. tp dengan sebenar2 keimanan.. peace laugh.gif

asal aku tgk semenjak 2 menjak nih putera cam suram sket jer.. takder usaha² nak promosikan putera nih ker?? putera dulu gak yg best.. ramai otai² pastu byk topik utk dibincangkan.. hEhEhEhEhZE.. cam skang nih.. alahai, cam takder respons jer...

kEr aku jerk yg berperasaan begitu??? huh.gif

kbvc,

x paham ler apa yg ko kata tu..no.2 tu..

leh terangkan? bg contoh ker...

TRassak pulak aku ...

sbenarnye aku nih orang kampong. tak reti nak cakap bercakap pasal komputer ataupong pasal IT. jadi kalu forum putera.com hanya bincang pasal IT sahaja kesian la kat aku dan kawan-kawan aku yang keja nya sebagai petani dan penternak.

harapkan orang yang pandai IT saja lah baru orang kampong macam kau boleh bincang-bincang pasal kerja jaga lembu itik tanam sayo.

Macam aku sendiri, bukanya reti nak reka forum macam ini. Nasib baik lah putera.com tak pilih BULU - ambik ahli yang menceburi bidang komputer dan IT saje.

gitu lah maksud aku.

no.2 aku dah simpan kat umah. untuk aku sorang aje laaaa nampaknya.

TRassak pulak aku ...

sbenarnye aku nih orang kampong. tak reti nak cakap bercakap pasal komputer ataupong pasal IT. jadi kalu forum putera.com hanya bincang pasal IT sahaja kesian la kat aku dan kawan-kawan aku yang keja nya sebagai petani dan penternak.

harapkan orang yang pandai IT saja lah baru orang kampong macam kau boleh bincang-bincang pasal kerja jaga lembu itik tanam sayo.

Macam aku sendiri, bukanya reti nak reka forum macam ini. Nasib baik lah putera.com tak pilih BULU - ambik ahli yang menceburi bidang komputer dan IT saje.

gitu lah maksud aku.

no.2 aku dah simpan kat umah. untuk aku sorang aje laaaa nampaknya.

ada forum2 lain yg ada interest dlm bidang2 lain..

ko google kan ler..

aku? arrkk... aku setakat tau vb je lah yg betul2 nyer... c++ dh lupe2 igt... assembly setakat tau sikit2 teori (ah.. malunye aku tongue.gif )... setakat menyapot dr segi penceritaan ngn grafik bole la...

sape2 yg nk start balik tu.. pd aku la, baik bincang scr PM ant satu seme lain.. kang xjadik mcm dulu susah plak... tp nk buat tuh ckp aa ngn aku sbb aku mmg minat pon.... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

dah jadik thread programming pulak...

kuhkuhkuh...

bukak thread baru la... ph34r.gif

dah lari topik "Sama Ke Lain"

mmg lain la...mana ada benda sama dlm dunia ni (ye ke?)

aku pun lebih kuang macam si aRmsTer jugak...

kahkahkah...tapi tak sama la... ph34r.gif

dah jadik thread programming pulak...

kuhkuhkuh...

bukak thread baru la... ph34r.gif

dah lari topik "Sama Ke Lain"

mmg lain la...mana ada benda sama dlm dunia ni (ye ke?)

aku pun lebih kuang macam si aRmsTer jugak...

kahkahkah...tapi tak sama la... ph34r.gif

hahaha... tu pasal la aku suggest sape2 yg nk idupkan balik projek wat game tuh PM antare satu same lain je... sbb mase aku tgh taip arituh aku mcm dh terperasan yg topic nih dh mule "ke garisan...sedia..mule". so sebelum topik nih lari lebih jauh dan melompat lebih tinggi.. aku tulis la camtuh... laugh.giflaugh.gif