Jump to content
Datuk_Seri

Peminat Csi - Crime Scene Investigation

Recommended Posts

Assalamualaikum...

heheheeh.. agak janggal tgk CSI biler tgk Warrick Brown takda.. sbbnya dia antara character yang idupkan CSI biler sesama ngan Stoke.. huhuh

QUOTE(Datuk_Seri @ Nov 7 2008, 03:59 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Assalamualaikum...

heheheeh.. agak janggal tgk CSI biler tgk Warrick Brown takda.. sbbnya dia antara character yang idupkan CSI biler sesama ngan Stoke.. huhuh

dah mati? boring la kalau macam tuh, dah jauh dia berjalan sampai season 9 pastu mati gitu je? pasni ada org kuar lagi, huh rasanya semuanya dah tak mo main forensik2 daaaa
mellow.gif mellow.gif

Tak pernah miss.

Tapi minggu CSI:NY tak tayang sambungan minggu lepas lak.

CSI:Miami best sebab selalu ada awek cun blush.gif

Untuk episode guide, sinopsis, screenshot dan sebagainya boleh ler try lawat sini:
CSI : http://csi.wetpaint.com/
CSI Miami : http://csimiami.wetpaint.com/
CSI NY : http://csinywiki.wetpaint.com/

Kat AXN, Selasa lepas episod last CSI:NY, episod Mac Taylor kena tipu buat forensik dalam bank kena rompak, dia punya sambungan pulak masuk season baru.

QUOTE(yusri @ Nov 9 2008, 06:00 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Tak pernah miss.

Tapi minggu CSI:NY tak tayang sambungan minggu lepas lak.

CSI:Miami best sebab selalu ada awek cun blush.gif

kau tak pernah ye...
minggu lepas aku tengok csi newyork hari ahad dia kisah ketua csi tu jadi tebusan rompak bank..
pastu dia bersambung...
jadi minggu nie aku tunggu sambungan dia...
tapi aku tengok cam tak sambung je....
atau aku yang miss..

tu la membazir saja buang duit bayar asstro. asstro terkenal dgn siaran ulangan. skrang ada broadband download saja la.

miami season 07 ep7 baru keluar hari ni
new york season 05E06
vegas CSI - 9x05 - Of Inhuman Bondage grissom jadi mengong
prison.break season 04 episod 10 keluar semalam

download punya download belum sempat tengok lagi.

QUOTE(unimax @ Nov 11 2008, 06:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
vegas CSI - 9x05 - Of Inhuman Bondage grissom jadi mengong

assalamualaikum..
sesiapa boleh bagi penjelasan ringkas tak pasal Lady Heather ni?
aku tak beberapa paham sebab tak follow awal season sebab
time tu mana ada astro kat umah aku..

p/s: tu yg bodek2 Datuk_Seri tu.. <bisik bodek> Datuk.. Ooo.. Datuk..
saya nak banjer KFC, nak?

QUOTE(daniel arby @ Nov 12 2008, 08:48 AM) <{POST_SNAPBACK}>
assalamualaikum..
sesiapa boleh bagi penjelasan ringkas tak pasal Lady Heather ni?
aku tak beberapa paham sebab tak follow awal season sebab
time tu mana ada astro kat umah aku..

p/s: tu yg bodek2 Datuk_Seri tu.. <bisik bodek> Datuk.. Ooo.. Datuk..
saya nak banjer KFC, nak?

Waalaikumussalam...

Lady Heather Grissom kenal waktu season awal.. tp lupa season mana.. khohkhohko.. time tu Grissom kenal sbb ada kes dlm kelab malam milik lady heater ni.. lady heather ni mcm ada psikilogi lah.. dia pun pernah kena jd suspek gak dan grissom sendiri yang suspek dia.. dia ni jarang dlm CSI.. certain2 episode jer.. jd sekarang grissom start berbaik ngan dialah, lagipun sarah kan dah takda.. kalu ada kes yg sukar, grissom mintak pendapat dia sebagai psikik lah.. hehehe.. kena tgk dari season 1 lah.. baru best.. season 1, 4:3.. start season 2 baru 16:9...

KFC?? tarahal... biler nak antar nih?? heheheheh

QUOTE(sanji @ Nov 11 2008, 03:05 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kau tak pernah ye...
minggu lepas aku tengok csi newyork hari ahad dia kisah ketua csi tu jadi tebusan rompak bank..
pastu dia bersambung...
jadi minggu nie aku tunggu sambungan dia...
tapi aku tengok cam tak sambung je....
atau aku yang miss..

erm... csi ny kan sambungan dier yang mac taylor jadi tebusan 2, kat season 5. maklumlah, kat malaysia ni lambat ckit. kalo kite bukak you tube, sekarang ni kat sane da sampai season 5 episode 7. 19/11 nnt episode 8 plak. aku da try tanyer budak us, diorang kate, kena tunggu beberapa bulan untuk season baru. rilek jer.... kalo x sabar jugak, bkk youtube. tp, anyway mac masih hidup, dier ngan kereta sekali tenggelam kat laut, stella try carik dier guna helikopter n diorang try carik perompak bank tuh. aper2 pun, bukak la youtube ataupun, csi ny full episode. aku puas hati tengok. lagipun, aku peminat setia csi: ny sejak episode pertama lagi... erm lagi sa2, kalo nak download atau nak tengok episode baru, hari jumaat dah boleh dah sbb kat sane csi ny ditayang pada hari rabu. bukan ari khamis x blh, cume kite kena ingat diorang lambat 12 jam dari malaysia Edited by key_ra

QUOTE(key_ra @ Nov 18 2008, 12:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
erm... csi ny kan sambungan dier yang mac taylor jadi tebusan 2, kat season 5. maklumlah, kat malaysia ni lambat ckit. kalo kite bukak you tube, sekarang ni kat sane da sampai season 5 episode 7. 19/11 nnt episode 8 plak. aku da try tanyer budak us, diorang kate, kena tunggu beberapa bulan untyk season baru. rilek jer.... kalo x sabar jugak, bkk youtube. tp, anyway mac masih hidup, dier ngan kereta sekali tenggelam kat laut, stella try carik dier guna helikopter n diorang try carik perompak bank tuh. aper2 pun, bukak la youtube ataupun, csi ny full series. aku puas hati tengok. lagipun, aku peminat setia csi: ny sejak episode pertama lagi... erm lagi sa2, kalo nak download atau nak tengok episode baru, hari jumaat dah boleh dah sbb kat sane csi ny ditayang pada hari rabu. bukan ari khamis x blh, cume kite kena ingat diorang lambat 12 jam dari malaysia

kau ade kawan orang putih kat us ye...

QUOTE(sanji @ Nov 19 2008, 12:45 PM) <{POST_SNAPBACK}>
kau ade kawan orang putih kat us ye...

please la don't be so naive. come on r....
xkan korang xder kawan us kat myspace ker.... kalo korang just ader frienster, kemungkinan nak ader tu ckit jer la.
lagipun, i'm not only have myspace. i have a lot of site and aku jenis yang suke berkawan ngan sesape jek...
dari situ, kita akan dapat banyak dry.gif
aku rase korang mesti ader kan.. aper kata korang try la tanyer diorang. kalo nak puas ati, bukak site filem and tv series yang korang minat. mungkin ader forum. aku sign in jerk and i got a lot information from them. diorang x kisah kite nyer bi camne, asalkan korang jenis yang boleh bagikan pendapat. x gitu? sleep.gif
sori kalo terkasar bahasa.. x sengaja... Edited by key_ra

assalamualaikum..

fuhh.. kawan kita ada kawan kat US, orait la tu bro. kalau gi jalan2 kat sana leh la singgah kat umah dia sambil layan CSI. Anyway, memang on-air untuk Astro dan lain2 channel kat Malaysia lambat, try cari yang 'off-air' punya.. beza dalam 2 jam lepas show tu pun dah ada link. pendek kata, dalam masa 2 jam je diorg convert and rar kan movie untuk sharing.. tu kalau tak caya tanya 'PakCik GooGle' dia boleh tolong jawab.

!peace!

QUOTE(daniel arby @ Nov 19 2008, 02:45 PM) <{POST_SNAPBACK}>
assalamualaikum..

fuhh.. kawan kita ada kawan kat US, orait la tu bro. kalau gi jalan2 kat sana leh la singgah kat umah dia sambil layan CSI. Anyway, memang on-air untuk Astro dan lain2 channel kat Malaysia lambat, try cari yang 'off-air' punya.. beza dalam 2 jam lepas show tu pun dah ada link. pendek kata, dalam masa 2 jam je diorg convert and rar kan movie untuk sharing.. tu kalau tak caya tanya 'PakCik GooGle' dia boleh tolong jawab.

!peace!

hahahaha. lol. laugh.gif best tuh.. jalan2 gi umah diorang pastu tgk csi. hm... ntah2 time tu da xde csi da kot. smile.gif
aku try tgk kat youtube tp dpat tgk ari jumaat jer la. betul lah tu. lepas 2 jam, ye la kot. kalo kite kire balik, tayangan kat sane, contoh, csi ny, ari rabu 9 malam kat sini time tuh ari khamis 9 pagi. hm.. kena tunggu lagi..

hola sume.. biggrin.gif
aku harap x de sesape pikir aku ni poyo sad.gif
just nak bagitau yang ni.. kepada peminat csi miami jgn lupa mlm nih kat saluran axn, channel 701 ader csi miami season finale. jadi hadir2 kanlah diri tu yer. lg sa2, kalo korang tgk bende tu akhir skali, horatio kan kena tembak.. sbb tu yg dier tunjuk kat iklan, jgn ingat pulak yang horatio da mati. diorang wat cam csi ny( atau csi ny wat cam diorang). sambungan nyer kat season 7 tp kena la tunggu beberapa bulan/mggu nak tengok. tp kalo x sabar gak, bukaklah youtube.. horatio still alive sebenarnya kalo x silap aku lorh..
tp, kalo perkembangan csi miami ni jgn lah tanyer aku, aku mane tau sgt. sikit2 jer..
tp kalo csi ny, mungkin aku bole bantu. aku sedaya upaya aku akan carik perkembangan dier. i am a huge fanatic of csi ny wub.gif
kalo csi vegas lak.. aku tak tau mende pown. aku tgk jer sbb nak lengkapkan tgk csi back-to-back, ari ahad tuh..
p/s nape csi miami jer yang pernah ditayangkan 1 jam 30 minit mad.gif nape csi ny x.. sad.gif Edited by key_ra

haha lawak la.

anyway HiO groups memang hebat
siap beban naik berbagai cermin.
sekarang sudah tak perlu lagi rapid premium.

pujian juga kepada kumpulan yg buat subtitle. juga kumpulan yg membuat mkv/rvmb 99mb per episod.

peminat csi tak perlu lah membuang jam dan duit layan axn. finale apabenda. kena tipu tak sudah-sudah.

We don't get fooled again
Don't get fooled again
No, no!

QUOTE(pcbase @ Nov 19 2008, 05:28 PM) <{POST_SNAPBACK}>
anyway HiO groups memang hebat
siap beban naik berbagai cermin.
sekarang sudah tak perlu lagi rapid premium.

cerita lebih lanjut skit bro..
mean, rapid biasa pon boleh pakai? laju macam premium?

ps: kawan tabik jgak kat HiO ni.. bukan share CSI ja, banyak lg..

geram betul csi miami malam mlm td bila dier buat kita fikir semua nih ader kaitan ngan ryan macam ryan pulak yang membuatkan horatio caine 2 ditembak bile he got a message sound like it is done. x patut langsung. rupa2 nya, he is a part of horatio's plan. why they do that. i mean, jgn lah wat kite fikir yang wolfe tuh jahat mad.gif smpi eric pun dah syak dier. ni yg geram nih. bile tgk smbungan dier, horatio still alive. just nak tau, who is another person that part of this plan or just diorang berdua jer? maybe agent ATF tu ke? dry.gif Edited by key_ra

hm... baru faham skrang. sebenarnya aku baru abis tengok csi miami season 7 episode 1. betulla apa yang aku da agak, ni semua idea horatio. dier just melibatkan ryan wolfe and the ATF agent tuh. Pandai diorang. ambik darah drpd prisoner yang dah mati, pakai baju kalis peluru, pakai pelapik kat bahagian dada. sediakan darah tu kat horatio then, horatio bagi signal nak tembak dier kat ATF agent tuh. darah yang kite nmpk tuh sebenarnya darah prisoner yd diorang amek mula2. semuanya terbongkar bile eric ngan calleigh dpt tengok mesej tuh. diorang dail no penerima mesej tuh and that time ryan ader kat area si2 yg jwb. terus kena serang ngan eric. time 2 lah ryan terangkan segala-galanya dengan keadaan berbisik. hm....... mellow.gif aku cukup x suka diorang wat camni tp anyway, horatio tu pndi wat plan n dier tu cool lah. tu lah sbab aku tgk csi miami

QUOTE(key_ra @ Nov 19 2008, 02:23 PM) <{POST_SNAPBACK}>
please la don't be so naive. come on r....
xkan korang xder kawan us kat myspace ker.... kalo korang just ader frienster, kemungkinan nak ader tu ckit jer la.
lagipun, i'm not only have myspace. i have a lot of site and aku jenis yang suke berkawan ngan sesape jek...
dari situ, kita akan dapat banyak dry.gif
aku rase korang mesti ader kan.. aper kata korang try la tanyer diorang. kalo nak puas ati, bukak site filem and tv series yang korang minat. mungkin ader forum. aku sign in jerk and i got a lot information from them. diorang x kisah kite nyer bi camne, asalkan korang jenis yang boleh bagikan pendapat. x gitu? sleep.gif
sori kalo terkasar bahasa.. x sengaja...

mentang mentang pandai skiping london...
eksen...

maknanya kat astro pun dah kuar musim baru la..
tapi tunjuk sesikit dulu ye..
Edited by sanji

QUOTE (sanji @ Nov 20 2008, 03:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
mentang mentang pandai skiping london...
eksen...

maknanya kat astro pun dah kuar musim baru la..
tapi tunjuk sesikit dulu ye..

sebenarnya astro x kuarkan pun lagi, tp kena pndi2 carik ler