Jump to content
Shanai

Perkembangan Di Putera.com

Recommended Posts

nice2...

sukanyer... cantik r putera...

congratulation admin...

huhuhu.. apa apa pun tahniah diucpkan kepada admin kerana walaupun admin begitu sibuk dengan tugas harianya... tetapi beliau masih dapat meluangkan masanya untuk mendegar rintihan² dan cadangan daripada kita semua.. t.kasih admin..

aku login kt PC len..ingatkan ada skin bru,hehe mod skit2 nie...keep up the good work abg admin! :)

lepas ni mintak ada sbox la pulak..... x leh gaduh2 kat situ

ok kaler ni... cool je..

cuma background yg biru tu jadikan dia kureng skit la...

sebenarnya feedback berkaitan warna ni amat subjektif, sebab lain org lain warna diminati, warna dibenci. Dan ada org mmg bila warna2 tertentu mata dia rasa pedih, silau.

so pasal warna mmg takleh buat semua org 100% setuju. kecuali admin rajin, buat tools yg user boleh pilih warna background kesukaan dia... :lol:

warna yang terbaru ni nampak begitu silau.

so aku guna warna versi 3.4 dulu setakat ni...

aper kate yang mahir dlm design mendesign ni tlg buatkan skin IP.Board ni pastu hantar kat admin, biar admin pilih skin yg sesuai pastu upload kat dlm IP.Board. buat la dlm 5 skin ke.. pastu user cuma pilih je skin yg dia minat, kat bhg footer tu nanti linkkan ke website designer kira mcm bg credit la kat designer tu.

Theme baru nih masih beta blom dimuatkan sepenuhnye :)

kita tunggu full version punye nanti

yup betul tu.. kita tgu jek yang full version...

aper kate yang mahir dlm design mendesign ni tlg buatkan skin IP.Board ni pastu hantar kat admin, biar admin pilih skin yg sesuai pastu upload kat dlm IP.Board. buat la dlm 5 skin ke.. pastu user cuma pilih je skin yg dia minat, kat bhg footer tu nanti linkkan ke website designer kira mcm bg credit la kat designer tu.

satu pendapat yg bernas..

:blush:

cuma ada ke yg rajin nak tolong buatkan??

ko jangan risau scorps ...

mesti ada punya yang rajin yang nak buat tu...

tunggu je la kemuculan dia...

hehehe..

Haduih, putera mengalami musim salji pulak dah.....

Assalamualaikum & Salam Sejahtera.

Sejak kebelakangan ini saya semakin sibuk dan kekadang tidak sempat nak menjenguk kawan-kawan di dalam forum. Banyak benda-benda yang dirancang tidak berjalan seperti yang diharapkan. Namun saya berharap anda semua bersabar kerana saya tetap akan meneruskan apa jua yg saya rancang untuk Putera.com. Tahun ini genap 10 tahun Putera.com didaftarkan dan saya tidak mahu terus menghampakan para pengunjung setia yang saban waktu menanti perubahan dan pembaharuan yang dijanjikan.

Sementara itu, kalau sesiapa ada cadangan untuk memajukan lagi Putera.com, bolehlah kemukakan dan berbincang di dalam forum. Insya-Allah saya akan membacanya satu persatu bila saya ada peluang.

Salam hormat,

Admin

smelekom en shanai apa kabar dah lama tak bertegur ye hehe en shanai ingat saya tak lagi .... banyak perubahan disini lebih nampak ceria dan ada kawan 2 lama masih berlegar disni rajin betul dia orang ..... .. saya dah lama tak menjenguk di putera di mana saya mula mengenali internet bersama putera .... kira nya dari tak reti pasang pc sampai pandai pasang pc dan lain 2........... terima kasih putera.com dan en shanai.

smart jugak templatenyer...tapi masalah lama tetap tak repair:

bila aku login dari muka depan (putera.com) lepas tu masuk tanya, asal nak reply atau create topic jer nak kena log in balik...ape masalahnye ni?

• Create New...