Jump to content
Tae-Bo

Tambah Lagi Emoticon

Recommended Posts

hmm aku cume nk bagi cdgn je supaya mod blh tambah lagi emoticon kat forum putera.com ni supaya nampak lagi meriah cam lowyat.net.

aku lagi byk menghabiskn mase kt putera b'banding ngan lowyat (sbb english aku fail :lol: ) sbb tu aku kemukakan cdgn ni.

kalau dah de topik psl ni sebelum ni mod blh la closed this topic ek :blush:

haha de ke nak gune emoticon tuk spam/ngorat awek..aku cadangkn bukan ape sbnrnye..cume nk menampakkan lg ekspresi muke seseorg tu

kalau korang nak lebih kreatif dari emoticon yg sedia ada

bolehlah buat mcm ni, mcm yg saya selalu buat kat satu forum dulu yg langsung takder button emoticons

gunakan image link

sory to say tp percayalah, cadangan awak ni xkan direalisasikan mungkin utk emm 5 tahun dari skarang.. :)

ikon? yg simple2 kt putera ni dh ok. nk ceria, amik link dari luar.kkdang bnyk sangat ikon ni,wat huru hara juga. :huh:

ikon mcm RO pn mnarik hati ak.hoho

sebenarnye ikon emotion yg ada ni dah dapat membantu sekadar untuk memeriahkan lagi perbincangan , tidak perlulah untuk menambah lagi , kerana cukup la sekadar menunjukkan emosi kita , bukan la sampai tahap melompat2 . kalau korang nak sangat letak emotion , korang boleh la attach gambar tu sebagai emotion .

harap maklum

kalau korang nak lebih kreatif dari emoticon yg sedia ada

bolehlah buat mcm ni, mcm yg saya selalu buat kat satu forum dulu yg langsung takder button emoticons

gunakan image link

Aku rasa boleh ikut cadangan DRS tu...tak la susah sangat pun.....

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...