Jump to content
KAIO

Initial D Ver.3

Recommended Posts

aku nak korang la kalau korang perasan la.kat mana2 arcade pon aku tengok kaum cina je yang conquer game ni.jarang tul aku tengok melayu yang main game ni.kalau ada pon kena belasah kaw2 ngan kaum ni.korang ada tak nampak situasi yang aku nampak ni

aku nak korang la kalau korang perasan la.kat mana2 arcade pon aku tengok kaum cina je yang conquer game ni.jarang tul aku tengok melayu yang main game ni.kalau ada pon kena belasah kaw2 ngan kaum ni.korang ada tak nampak situasi yang aku nampak ni

aku ader member kat kotaraya kire memeng terrer gak ler main melayu minat fighting kalo racing daytiona lah yg dia org choose

tp aku suker main battle gear 3 arcade lagi real ader h.brale feel cam real tp

kat sg wang ler siap ader community 2 .. tp dah lama x main dah retired pon ..

aku tengah tunggu wangan maximum tune

gambor kat bawah nie

dia cam initial d ader card tp yg bestnyer racing kat highway ... ngan online member ker tuning lah keter korang camner pon ( ala 2 lumba haram )

user posted image

link dia

sape member ko? aku selalu lepak kotaraya tak penah nampak pun. dia power ke? apa initial dia? aku YAP. kalau dia main daytona sana mesti dia kenal aku. heheh..

dia nie slalu smart rambut panjang pastu berisi ckit smile.gif

nak buat camner..sebab majoriti budak2 cina pakai kad..kereta dah upgrade gila babi...macam aku tak pakai kad..main seronok2 aje..lwn dgn diaorg dah tentu kena kow2 punye..dah la skill diaorg pun hebat gak. Satu lagi sebab org melayu jarang main pasal mahal sangat..sekali main 3 token...main sekali je pulak tu

faktor2 bebudak melayu x main:

1. mahal sangat

2. bebudak ciner dah konker, camner budak melayu nak main?

faktor2 bebudak melayu x main:

1. mahal sangat

2. bebudak ciner dah konker, camner budak melayu nak main?

aku sokong no.2 tu,aku main gak initial d ni....tp nk buat mcmane ade cine konker main dekat berjam2,lemakla aku nk menunggu.....baik aku main game lain.

dema pusing2 dema gak..aku pernah gak nak try (sebab aku giler gran turismo) tapi dah dema jer..nak kata power tak lah...ader sekali aku main kat kotaraya..aki kalahkan cna nih..mencarut2 plak dia..dah kalah2 la kan..too bad la..

bagi aku

sebab aku ni cina aku lebih kurang paham y cina konker

game arcade initial d bukan start as a game

ia start dari manga lepas 2 anime pulak skrg dgn motion movie lagi

yang ada language japan engrishu dan cantonesse.....

aku tgk semua anime dari stage 1-3 semua cantonesse

engrishu-sn bukannya ada sgt

japon lagi ok lagi sebab memula mmg bahasa japon

bahasa cina kena tunggu olang hong kong alih bahasa

saya also caught up dgn kegilaan initial d

bab arcade x pernah main, tgk ada laaa

cara main bukan mcm daytona ke atau lain

yang starter mesti drift, tapi kena blajar counter dgn cepat

yang aku tau dlm anime keta drift dekat dekat 100kmph

arcade nie aku ingat bleh gak

yang aku cuba nak cakap nie ialah.....

bila ornag dah paham pasai cite dia

baru adea semangat main

dan ia bukan game yg ada keta2 bagui mcm r34 ke rx8 ke....

keta dio mcm s13 s14 ae86(lame tuuu...) r32 fc fd

semua nie keta lama2 sesuai ntuk drift

map dio pun bukan mcm biasa, jalan bukit berliang likuk

kena pandai amik korner

langgar dinding bukan lagi cepat

bagi yang tak pernah tengok kartun dio ingat jalan dio tak best

kerana hairpin banyak

yang nie la kot y budak melayu tak main sgt.... wink.gif

yang aku cuba nak cakap nie ialah.....

bila ornag dah paham pasai cite dia

baru adea semangat main

dan ia bukan game yg ada keta2 bagui mcm r34 ke rx8 ke....

keta dio mcm s13 s14 ae86(lame tuuu...) r32 fc fd

semua nie keta lama2 sesuai ntuk drift

map dio pun bukan mcm biasa, jalan bukit berliang likuk

kena pandai amik  korner

langgar dinding bukan lagi cepat

bagi yang tak pernah tengok kartun dio ingat jalan dio tak best

kerana hairpin banyak

yang nie la kot y budak melayu tak main sgt.... wink.gif

so u mean was kebanyakkan kaum melayu tak paham cite dier so tu sebab kebanyakan melayu tak main?...thats means tak tonton cerite sebab tu tiada teringin nak main..is that what u mean?

wrong~~~!!!!

so u mean was kebanyakkan kaum melayu tak paham cite dier so tu sebab kebanyakan melayu tak main?...thats means tak tonton cerite sebab tu tiada teringin nak main..is that what u mean?

wrong~~~!!!!

y wrong??

at least bagi penjelasan sikit

yg penjelasan aku sekadar ape yg aku paham laaa.....

aku paham maksud ko...

ko maksudkan sesiape yg tak tengok jalan cerite dier maybe takde semangat dan taktau nak main game nie tu pasal kebanyakkan melayu tak main..cara² nak drift la corner la cam ko cakap.....salah!

aku pon layan anime/manga INITIAL D...member aku pon layan...cume kebanyakkan org melayu tak main sgt game tu..sebab tak kemaruk nak main bende tu sampai beli kad la..nak main...just suke suke main, main pon untuk seronok, aku pon main game tu..just suke suke ...kebanyakkan yg beli kad tu pentingkan rangking right...so itu la penjelasasan aku ada paham? biggrin.gif

aku paham maksud ko...

ko  maksudkan sesiape yg tak tengok jalan cerite dier maybe takde semangat dan taktau nak main game nie tu pasal kebanyakkan melayu tak main..cara² nak drift la corner la cam ko cakap.....salah!

aku pon layan anime/manga INITIAL D...member aku pon layan...cume kebanyakkan org melayu tak main sgt game tu..sebab tak kemaruk nak main bende tu sampai beli kad la..nak main...just suke suke main, main  pon untuk seronok, aku pon main game tu..just suke suke ...kebanyakkan yg beli kad tu pentingkan rangking right...so itu la penjelasasan aku ada paham? biggrin.gif

laaa cakap awai2

kan senang

tetiba je kata WRONG..~ besaq2

ok no hard feelings...?

Kalau benda ni ada kat sini pun aku main gak, masalahnya KAT SINI TAKDE, KAT MANA TU? TU KAT BANDAR YANG KONONNYA 1 JAM DAH SAMPAI KL TAPI DALAM BENDA CAMNI BUKAN MAIN MUNDUR. Menyirap dok sini, banyak sangat yang terhad. sad.gif Nak main MMORPG? Yang ada RO, RYL. Tu je lah. Nak pi cc? Yang satu lagging, yang satu ramai orang, yang satu tokey tamak. Yang lain mana nak carik? Tensiooonnnnnnnnnnn..... Ni suma nak lari pi KL nih... he he he he he he... biggrin.gif

Kalau benda ni ada kat sini pun aku main gak, masalahnya KAT SINI TAKDE, KAT MANA TU? TU KAT BANDAR YANG KONONNYA 1 JAM DAH SAMPAI KL TAPI DALAM BENDA CAMNI BUKAN MAIN MUNDUR. Menyirap dok sini, banyak sangat yang terhad. sad.gif Nak main MMORPG? Yang ada RO, RYL. Tu je lah. Nak pi cc? Yang satu lagging, yang satu ramai orang, yang satu tokey tamak. Yang lain mana nak carik? Tensiooonnnnnnnnnnn..... Ni suma nak lari pi KL nih... he he he he he he... biggrin.gif

ko duk kat bandar tu ker ...serdang ker???

Somban lo, bukan Serodang. biggrin.gif

Edited by Sir Pyan

kat ipoh takder game initialD...hehe..so no komen..soryy...

HAVE FUN..

bukan apa aku rasa cuma ... mahal n x best drive ... cam gumpunk jer ... baik main

batle gear 3 biggrin.gif