Jump to content
julia

Apa Itu Interanet?

Recommended Posts

nasron .. walaupun budak2 putera tak pernah lantik ko jadik sbg representative utk wakil budak2 putera smile.gif .. tp aku setuju ngan statement ko.

ko jgn kecik ati ngan aku pulak nasron. hik hik hik ..

selamat hari raya. sape nak kad raya, sila kasik alamat kat aku. aku takder keje skang ni kat umah. melayan forum je la kerja aku skang ni.

Ya Allah ya tuhanku... perkenankan lah doaku ini.. moga Kau beri hidayahMu pada sume org disini.. hindarilah kami dari perasaan marah dan perasaan dengki mendengki... amiinn

hokokhokokhokohkohkohkohkohkohkohoh biggrin.giflaugh.gif penuh dengan adegan emosi betul thread ni. tak sampai 6jam aku reply, penuh kat bawah tu dengan peluru mesingan laugh.gif

yang herannya "kawan dia tanya kat lowyat.net" pasal kawan dia paham bahasa inggeris. nampak sangat cik julia latah ni tak paham bahasa inggeris. bila aku cuba terjemahkan sikit dalam bahasa melayu (sambil kasik tempat untuk menyambung rujukan) dikatanya aku memacam, dah la tak reti ucap terima kasih. mak apak dulu tak ajar ka? tak heran la ko bengap sampai sekarang tak boleh paham bahasa inggeris mudah sebab sikap ko ni je dah kasik tau semua orang sapa diri ko sebenar.

akhir kata, pegi cari bangunan tinggi, panjat, pastu terjun bawah lagi baik.

kunci taim!

selamat hari raya! biggrin.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...