Jump to content
heaven x

New Mmorpg Game..

Recommended Posts

:excl: nih yg aku jumpa la 2 game online baru...yg kire ramai gak org main n tunggu nak main..

kalo korank ada jumpa game online baru info2 la kat sini..

1) Fiesta Online nih link dia... http://fiesta.gamengame.com/

game nih ala-ala ragnarok + rose online skit..coz graphic n character dia mcm anime style skit

2) shaiya online link dia... http://shaiya.aeriagames.com/

ok game nih masih CBT n xtau lagi bile OB..but aku negok SS dia nice gak la game nih..aku x berani comment byk coz belum try bagi sesapa yg main CB dia comment la pasal game nih..bagi aku interesting jek mcm RYL skit...

fiesta=anime rpg... =katun punye mmorpg... jauh beza dari rose dowh... mmg anime style..

shaiya=mmorpg... tapi user interface tak brape nak friendly sangat... attack2 sume ok.. cume yg tak best dan memeningkan pale, skill die.. map pun payah.. tapi sape2 yg busan2 tade game nak main, belasah je la shaiya nih..

hahaha tuh la pasal..kata dah bosan..layan je apa ada dulu nanti kuar mmorpg best2 tukar la..mcm la nak stay lelama kat 1 game hahahaha :lol: nih pun aku belasah fiesta online jek nih..asal isi masa lapang ku

orait, dlu aku main game Granado Espada, grafik mmg sgt cun, sistem dan gameplay mmg revolusi game MMORPG, kawal 3 character dalam satu masa,.tpi skang G.E dh berbayar ( korang bley tebus mata g-point dgn item dlm game tu)..but, skarang ni aku tgh main game Archlord close beta season 2, game ni mmg free dan korang x kan hampa dgn grafik dan gameplay game ni. ade 3 klas char human, orc dan moon elf, tiap satu race ade 3 klas job,.masing2 ade speciality,.then bile korang da terrer, korang bley jdi archlord (lps PvP) dan korang punye power sgt special dimana korang bley kawal cuaca dan armor korang sgt besar mcm raksaksa, name korang akan dipaparkan dalam server setiap kali org lain log in..dari segi grafik, game ni dirender dgn baik dan bersungguh2 ,.korang bley nmpak char moon elf yg sgt kiut2, bdn org sasa2 belake,.org jgn cte la besa dan berotot,sistem peredaran masa ( siang dan malam), monster2 yg detail., enviroment yg cantik..dari segi trade sistem plak mcm biase, ade item trader utk korang jual barang dan korang bley encant weapon korang sampai beberapa tahap dan masukkan batu elemen ke dalamnye..so jgn berlengah lagi jom join masuk server gaiahon dan cari ID name gothickah add aku..

ni website die: http://www.archlordgame.com jgn lupe na, download client..skang ade special sket, musim salji dan ade pokok krismas, dan suasana skali..

archlord pun aku ada usha gak but CB kan ble ke semua join..ke kena tunggu OB dulu..huhuhu

sapa main asdastory tuh jadi la soulmate aku hahaha... :lol: bosan lak xde soulmate dlm asda..

orait, dlu aku main game Granado Espada, grafik mmg sgt cun, sistem dan gameplay mmg revolusi game MMORPG, kawal 3 character dalam satu masa,.tpi skang G.E dh berbayar ( korang bley tebus mata g-point dgn item dlm game tu)..but, skarang ni aku tgh main game Archlord close beta season 2, game ni mmg free dan korang x kan hampa dgn grafik dan gameplay game ni. ade 3 klas char human, orc dan moon elf, tiap satu race ade 3 klas job,.masing2 ade speciality,.then bile korang da terrer, korang bley jdi archlord (lps PvP) dan korang punye power sgt special dimana korang bley kawal cuaca dan armor korang sgt besar mcm raksaksa, name korang akan dipaparkan dalam server setiap kali org lain log in..dari segi grafik, game ni dirender dgn baik dan bersungguh2 ,.korang bley nmpak char moon elf yg sgt kiut2, bdn org sasa2 belake,.org jgn cte la besa dan berotot,sistem peredaran masa ( siang dan malam), monster2 yg detail., enviroment yg cantik..dari segi trade sistem plak mcm biase, ade item trader utk korang jual barang dan korang bley encant weapon korang sampai beberapa tahap dan masukkan batu elemen ke dalamnye..so jgn berlengah lagi jom join masuk server gaiahon dan cari ID name gothickah add aku..

ni website die: http://www.archlordgame.com jgn lupe na, download client..skang ade special sket, musim salji dan ade pokok krismas, dan suasana skali..

pc aku leh install ker game nie..??

per spec dier??

apa yg susah nye mcm game online lain ler..penah main Perfect World pernah main Cabal? kalo pernah main dua game nih celestial senang je sama je..