Jump to content
Sign in to follow this  
Crash Override

godam Network Admin

Recommended Posts

bro sekelian aku ada masalah dengan admin tmpt aku bljr...so mcm mana aku nak [biskut tawar] dia punya komputer hah...aku dah cuba byak car tp x berjaya....tolong lerrrrrrr....kalau aku nak godam database cam ner plak ....aku dah puas scan passsword tp x jd pun...

jahatnya awak..:(

boleh je godam...tp kena ingat... apa yg digodam tu selalunya akan ter"log".. dan kalau "log" di semak oleh admin...dan andai kantoi... kena gantung pengajian ke..kena kick out ke... kena apa2 tindakan disiplin ke... masa tu jgn plak maki2 marah2 admin...atau salahkan pihak kolej atau salahkan orang lain...

byk dah kes mcm ni...student pecah security pc kat lab...kantoi...kena tindakan..lepas tu pegi dendam kat admin apa ke hal nya... sendiri buat salah.. takyah salahkan orang lain...

mcm jgk kes org kerja kat ofis... masa dapat kerja... tak baca habis kontrak.. dan segala peraturan, polisi syarikat..polisi unit it... benda admin block nak masok... pecah masuk.. kantoi.. bangkit dlm meeting... kena fired... admin plak disumpah seranah... friendster nya pasal kena buang keje... ish..ish...

back to topic...ko sebenonya nak pecah masuk untuk ape.. sebab ape.. admin tu block ko dari taip paper work ke.. on pc..bleh main solitaire je...atau bleh guna notepad je..ms word smua kena block... atau ko leh masok internet..tp bukak web kolej je...nak search bahan2 buat paper work takleh kena block yer...

atau ko nak buat benda2 tak berfaedah..kena blok..so nak godam...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...