Jump to content
dwicemerlang

Perisian Perakaunan Format Excel

Recommended Posts

Assalamualaikum...

Terima kasih di atas sumbangan yg telah Tuan-tuan dan Puan-puan lakukan.

Selamat maju jaya.

Wassalam.

p/s. Kalau sesiapa yg masih memerlukan Perisian ni..... email saya di [email protected].

Thanks.

tolong emailkan demo kepada sy...sy memang berminat...memandangkan sekarang nih sy baru memulakan perniagaan dobi...so tak payah la sy dok pening kpala nak buat secara manual lg

[email protected]

thanks,

ct&ujang

dobi kepala batas, kedah

MHBH UNGGUL ENTERPRISE

tolong emailkan demo kepada sy...sy memang berminat...memandangkan sekarang nih sy baru memulakan perniagaan dobi...so tak payah la sy dok pening kpala nak buat secara manual lg

[email protected]

thanks,

ct&ujang

dobi kepala batas, kedah

MHBH UNGGUL ENTERPRISE

Assalamualaikum....

Sorry bro aku lambat sikit membalas permohonan ko. Aku dah emailkan ciri-ciri perisian tsbt.

Wassalam.

salam..

ade lg tak perisian ni??

kalu bole x send demo kat email sy..

[email protected]

thanks ya..

aku pun nak try gak

[email protected]

tq

saya juga...

[email protected]

TQ!

Aku nak jugak

[email protected]

Assalamualaikum semua....

Ok saya dah emailkan penerangan cara penggunaan perisian tsbt...

Thanks

Wassalam

Edited by dwicemerlang

Assalamualaikum....

Kepada Tuan/Puan yang sudi menyumbang untuk memiliki perisian ini saya ucapkan berbanyak terima kasih......

Terima kasih juga kepada Zaidi, Majid, Rohana, Latiff, Mizi, Lan, Mashita dan yang lainnya kerana masa yg diluangkan untuk bertanyakan masalah mengenai kemasukan data perniagaan ke dalam perisian tersebut. Segala pertanyaan dari anda semua amat saya alu-alukan. Banyak yang telah kami perbaiki untuk penambahbaikan perisian tersebut.

Kepada yang mahu memiliki perisian tersebut sila layari www.dwicemerlang.com

Tunjuk ajar selepas pembelian akan diberikan.

Wassalam

Assalamualaikum....

Kepada Tuan/Puan yang sudi menyumbang untuk memiliki perisian ini saya ucapkan berbanyak terima kasih......

Terima kasih juga kepada Zaidi, Majid, Rohana, Latiff, Mizi, Lan, Mashita dan yang lainnya kerana masa yg diluangkan untuk bertanyakan masalah mengenai kemasukan data perniagaan ke dalam perisian tersebut. Segala pertanyaan dari anda semua amat saya alu-alukan. Banyak yang telah kami perbaiki untuk penambahbaikan perisian tersebut.

Kepada yang mahu memiliki perisian tersebut sila layari www.dwicemerlang.com

Tunjuk ajar selepas pembelian akan diberikan.

Wassalam

saya pon nak tau lebih detail lagi.. mcm berminat nak memiliki perisian nih.. saya pon baru set up bisnes.. tgh pening nak uruskan acc.. [email protected]

wah.. pun berminat jugak laa..

mmg btol2 bermiant nih..

tgh pening kapla nih..

yg boss kte tau nk cpt jek..

nk tgk demo die jugak..

email kt blossom k..

[email protected]

TQ.. :)

Assalamualaikum......

Sori lambat hantar .....outstation.

So check email ko aku dah email tadi.

Wassalam

saya nak demo software nie..

kalu best saya nak guna untuk company saya..

email pada [email protected]..

thanks

OK Deamon....

Saya dah emailkan tadi. Kepada yg lainnya pastikan perniagaan anda mempunyai catatan keluar masuk pendapatan dan pembayaran. Penat lelah kita menguruskan perniagaan siang malam akan terubat bila mengetahui untung rugi perniagaan yg diuruskan.

"Orang yg terlampau banyak berfikir untuk melakukan sesuatu selalunya akan berakhir dengan tidak melakukan apa-apa"........renungkanlah

Edited by dwicemerlang

Assalamualaikum...

Terlebih dahulu saya inginmengucapkan jutaan terima kasih kepada semua pengguna perisian ini.

Kepada ahli puteranian yang masih memerlukan perisian tersebut boleh berbuat demikian dengan menghubungi saya.

Sekian terima kasih.
Wassalam

Assalamualaikum wbt...

Untukmakluman semua Dwicemerlang Enterprise telah melantik agen tunggal untuk memasarkan perisian Perakaunan excel ini. Agen tunggal tersebut adalah [size=5][b]Aspirasi Auf Enterprise[/b][/size]. Harap Maklum.

Dengan permbelian Perisian tersebut anda akan mendapat Format Rancangan Perniagaan utk memudahkan anda memohon bantuan dana kewangan drpd Institusi Kewangan ataupun Agensi2 Kerajaan seperti MARA, TEKUN, PUNB dll...

SElamat Berjaya. Wassalam.

[quote name='dwicemerlang' timestamp='1351913359' post='1086259']
Assalamualaikum wbt...

Untukmakluman semua Dwicemerlang Enterprise telah melantik agen tunggal untuk memasarkan perisian Perakaunan excel ini. Agen tunggal tersebut adalah [size=5][b]Aspirasi Auf Enterprise[/b][/size]. Harap Maklum.

Dengan permbelian Perisian tersebut anda akan mendapat Format Rancangan Perniagaan utk memudahkan anda memohon bantuan dana kewangan drpd Institusi Kewangan ataupun Agensi2 Kerajaan seperti MARA, TEKUN, PUNB dll...

SElamat Berjaya. Wassalam.
[/quote]

Tahiah bro.. semoga lebih maju pada masa hadapan..;)

Kepada semua Usahawan,

Pihak kami tidak dapat lagi menawarkan harga lama RM20 atau RM35 lagi memandangkan telah banyak penambahbaikkan yang dilakukan untuk memperhebatkan lagi Perisian ni.

Untuk sebarang maklumat harga terkini, Tuan/Puan bolehlah berhubung terus dengan agen tunggal kami iaitu Aspirasi Auf Enterprise secara email di : [email protected]

Sekian . Wassalam.