Jump to content
Sign in to follow this  
dzulcarnine

Streamyx Upgrade Lagi!

Recommended Posts

ceh! eksen la korang! aku yg TMNUT amik jadi anak angkat pom tak kecoh! korang nak tau speed aku? hahahha!!! tak kan terkejar nyer korang nnti..

wahahahhahahahahhaaaaaaaa lariiiiii!!!

Akumz...nak tanya sket

Ada tak sesiapa kawan2 dari Pulau Pinang....blah Bayan Lepas yang dah diupgrade?? Aku check dalam Web Management...still 512K je....huH! bila la TMNet nak upgrade Streamyz kat tempat aku nie......tak sabaq rasanya.....kalau ada sapa2 blah Penang yang dah diupgrade...habaq mai na....

...masih lagi memerhatikan anak-anak riang baru merasa dapat downstream 1Mbps

Sesungguhnya anda wahai Azuan janganlah lupa akan mereka yang masih berada di bawah yakni di "bawah", meskipun anda wahai Azuan sedang berada di "langit" pada waktu ini. Dengan ucapan tulus ikhlas, Selamat hari raya Aidilfitri, maaf zahir & batin. Halalkan ilmu pengetahuan.

Sesungguhnya anda wahai Azuan janganlah lupa akan mereka yang masih berada di bawah yakni di "bawah", meskipun anda wahai Azuan sedang berada di "langit" pada waktu ini. Dengan ucapan tulus ikhlas, Selamat hari raya Aidilfitri, maaf zahir & batin. Halalkan ilmu pengetahuan.

Keskekeskeskes... ya betui... setiap yang di atas tu bermula dari bawah , takkan nak perli je manjang kot... dah banyak kali aku tengok ayat tu si azuan post... so bagi la yang bawah tu nak berseronok bila masa kat atas, seperti mana kau dulu memula dari dial up naik ke boardband ... Selamat hari raya gak...

alahai.. siapa pulak yang naik broadband ? "saya masih setia dengan dialup" kalau semua pakai "berukbang", sapa nak pakai dialup ?

TMnet fikir pasal menda tu la sampai sekarang nih.. tu pasal la Telekom tak fullkan lagi servis "berukbang" dia full satu Malaysia lagi..

Satu lagi buat MrOtai, forum Putera.com bukan macam forum lain. Demikianlah seadanya dan harap maklum.

Lama tau doh... saja buat tak tau atau kata orang tu buat² bodo...

apsal bulan puasa macamni ramai sangat yang emosi? ohkhokhkohhokohkhokhokhohk.

betul apa aku cerita? aku bukan perli, tapi yang peliknya, dapat merasa 1Mbps terus heboh satu dunia printscreen itu printscreen ini tunjuk satu dunia yang dia dapat satu meg. rasanya cukup setakat taip macamni "tmnet dah upgrade portspeed kat tempat aku ni yehaa yabedabedu" tu dah cukup untuk menggambarkan kegembiraan yang ko rasa, takyah la sampai tunjuk screenshot, nanti apa pulak perasaan orang yang tak merasa? kena pulak yang jenis yang tetiba emosional, lagi la dia terus terusan emosi sampai kat topic topic lain pun dok melalut ntah apa masalah ntah.

akhir kata, selamat merasa downstream 1Mbps. lepasni jangan pulak ye merungut cakap "nama je 1Mbps tapi kejap kejap putus, kejap kejap putus, putus, putus, putus" dan sebagainya. bila dah dapat 1Mbps free macamtu, bebawak la ubah ejaan TMNUT tu jadi TMNET ye? biggrin.gif

Biasa la bulan posa ni azuan... memasing cepat emo... terutama dah nak raya ni... lepas raya ni sejuk la tu.

akhir kata, selamat merasa downstream 1Mbps. lepasni jangan pulak ye merungut cakap "nama je 1Mbps tapi kejap kejap putus, kejap kejap putus, putus, putus, putus" dan sebagainya. bila dah dapat 1Mbps free macamtu, bebawak la ubah ejaan TMNUT tu jadi TMNET ye? biggrin.gif

Haa... kalau dah putus-putus tu... boleh la bukak satu topic baru nanti lepas raya..

[ TMNUT free UPGRADE selalu putus² nape ekk.. ] tambah gak satu topic untuk menambah ilmu menyelesaikan satu masalah. laugh.gif ... jangan marah arr azuan... bulan posa tak baik memarah tau... happy deepavali.. ehh selamat hari raya aidilfitri untuk azuan dan semua user PUTERA.COM

Selamat Hari Raya Aidilfitri kepada semua terutama sekali syarikat TMNUT kerana mempertingkatkan upstream/downstream secara FOC dgn ucapan Maaf Zahir dan Batin.

namun begitu aku masih setia dgn dialup since oct 1996.

Selamat Hari Raya Aidilfitri kepada semua terutama sekali syarikat TMNUT kerana mempertingkatkan upstream/downstream secara FOC dgn ucapan Maaf Zahir dan Batin.

namun begitu aku masih setia dgn dialup since oct 1996.

SELAMAT HARI RAYA..

"DIAL UP.. KAU SENTIASA DI HATIKU... tongue.gif"

Akumz...nak tanya sket

Ada tak sesiapa kawan2 dari Pulau Pinang....blah Bayan Lepas yang dah diupgrade?? Aku check dalam Web Management...still 512K je....huH! bila la TMNet nak upgrade Streamyz kat tempat aku nie......tak sabaq rasanya.....kalau ada sapa2 blah Penang yang dah diupgrade...habaq mai na....

wassalam..

Bayan tak up lagi ek... sabo jer laa ekk... depa upgr8 by stages tuu...

anyway aku area Tikam Batu - Sg. Petani dah up dahh....

syukur...

nak dapat cepat senang je. buat macam mus3na. hari hari dia tak putus putus hantar email, telepon sana sini sampai orang tm pun naik menyampah laugh.gif hokhohkhokohkhohokho. tapi okla hasilnya lumayan

betul apa aku cerita? aku bukan perli, tapi yang peliknya, dapat merasa 1Mbps terus heboh satu dunia printscreen itu printscreen ini tunjuk satu dunia yang dia dapat satu meg. rasanya cukup setakat taip macamni "tmnet dah upgrade portspeed kat tempat aku ni yehaa yabedabedu" tu dah cukup untuk menggambarkan kegembiraan yang ko rasa, takyah la sampai tunjuk screenshot, nanti apa pulak perasaan orang yang tak merasa? kena pulak yang jenis yang tetiba emosional, lagi la dia terus terusan emosi sampai kat topic topic lain pun dok melalut ntah apa masalah ntah.

yu gat de point here. counter etek tuh.

SELAMAT HARI RAYA..

"DIAL UP.. KAU SENTIASA DI HATIKU... tongue.gif"

cinta hatiku nombol satu .. dialup .. o .. dialup ... biggrin.gif aku ingat nk buat kelab dialup la .. kohkhokhohkohkoh.

nak dapat cepat senang je. buat macam mus3na. hari hari dia tak putus putus hantar email, telepon sana sini sampai orang tm pun naik menyampah laugh.gif hokhohkhokohkhohokho. tapi okla hasilnya lumayan

tu pun dekat setahun lebih. rasa aku, dia start apply julai tahun lepas.

Cara mus3na tu pasti semua orang akan ikut.. telefonlah.. setiap hari.. di waktu pagi, tengah hari dan petang.. Insya-Allah boleh dapat..

push! push! push!

kang aku xpeedometer dr ISP kang .. kang .. bukan tmnet jerk jdk isp .. walaopong dia guna facilities telekom. ahaks. smile.gif

cool ok no offence <- tiru crimson star