Jump to content

Recommended Posts

aku nak bagi cadangan la,apekate kalau forum ni buat satu tempat untuk kaum wanita untuk berborak sesama kaum dia.Masalah2hal ehwal pompuan aj.sebab aku tgk kat forum lain ade buat mcm tu.

sekadar mencadangkan... :blink:

forum lain tu, forum apa cik adik..putera ni forum apa? kat sini orang bincang mostly pasal it dan teknologi..forum ni bukan tempat nak bergosip-gosip..tolong lah..kepada sesiapa yang nak pos cadangan apa-apa kat sini lepas ni, tolong jangan usulkan cadangan macam ni yang takde kaitan dengan fungsi forum ni..buang masa orang je..ok?

aku cuma cadangkan aje sebab dlm putera ni ahlinya x suma laki ade yg pompuan ,just bg cadangan .itu aje..hish perangai mcm FAM...! :angry:

relaks2

cadangan je tu..bkan keputusan..

betul tu cakap udin_69.aku cuma mencadangkan khas untk kaum hawa berbingcang sesama mereka,masalah2 perempuan atau pendapat untuk kaum hawa..alang2 dia dah join putera leh jgak diaorg promote kat kwn2 diaorg untuk jadi ahli kat forum ni.ntahapeapentah si amer tu,mod x bising dia pulak mcm bagus..

hahaha...jangan le melatah cik loy_azloy..aku reply kasar sikit pun dah nak marah-marah..sori la erk. pasal cadangan ni kan, pesal nak ada ruangan khas untuk kaum hawa..aku rasa tak perlu la..ko buka je topik kat bahagian sembang tu, letak tag kat tajuk [Pompuan-Saje-Tau], nanti mesti ramai jenguk topik tu. kalau ko cek balik pos lama-lama kat dalam subforum Hobbies & Living, ada 2-3 topik pasal kaum hawa cam mekap, kontek lens..diorang pos situ. kalau nak sembang pasal perkembangan semasa artis, artis kena tangkap khalwat ke, artis dedah sana sini ke, mawi ke, buka je topik tu dalam subforum Hiburan. nak bergosip pun boleh..ngeh ngeh ngeh..

hahaha...jangan le melatah cik loy_azloy..aku reply kasar sikit pun dah nak marah-marah..sori la erk. pasal cadangan ni kan, pesal nak ada ruangan khas untuk kaum hawa..aku rasa tak perlu la..ko buka je topik kat bahagian sembang tu, letak tag kat tajuk [Pompuan-Saje-Tau], nanti mesti ramai jenguk topik tu. kalau ko cek balik pos lama-lama kat dalam subforum Hobbies & Living, ada 2-3 topik pasal kaum hawa cam mekap, kontek lens..diorang pos situ. kalau nak sembang pasal perkembangan semasa artis, artis kena tangkap khalwat ke, artis dedah sana sini ke, mawi ke, buka je topik tu dalam subforum Hiburan. nak bergosip pun boleh..ngeh ngeh ngeh..

ok lah maaf diterima,aku just cadang aje..tujuan agar kaum hawa labih ramai jd ahli kat forum nie..oklah

kita kawan2 x mau lawan B)

kat bhgn sembang kan boleh..

aper ah..bukak je topik sembang2 pompuan

korang sembang ah puas2 kat sana..

x yah nk wat pening2.. ^_^

buke topik pasal perempuan yea. ramai ke perempuan kat sini? yang menyamar ramai mane pulok. :lol: kalu topik tu buleh bukak, kaum lelaki tak buleh sampuk sepatah 2 kate ke? :D

Aku tak sokong pon cadangan ni hahha..

Tapi kalau putera nak teruskan dasar "tertutup ni" suke ti manegment la..ntah bila nak maju cam lowyat dot net pon aku ta tau..kalau aku jengah forum tu jer berbukit bergunung members yang online...unreg visitors lagi...ramai,.. :ph34r:

Apa agaknya topik yg khas sgt kat putera.com ni sampai kaum adam tak boleh nak join?Anyway aku tak nampak pun sesuatu yg luar biasa kat kebanyakan forum kat putera.com ni yg mengasingkan kaum adam dan hawa...

aku mencadangkan aje,lgpun aku x cakap pun forum tu laki x boleh masuk.oklah nampaknya ramai x setuju

aku consider cadangan ditolak

case close.terima kasih bg pendapat rakan2 :lol:

no hurt feeling

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...