Jump to content
OkEsh

Lepak @ Uitm Ver 2.001

Recommended Posts

Eh dalam surat tawaran online tu tak bagitau ke dapat kampus mana ? Aku dapat je dia kata kampus shah alam . Ke kalau dapat kampus lain dia tak bagitau dalam surat tawaran online ?

cuba ko cek balik..ari tu ada kuar kejap..pastu dia ubah balik.

lol hampeh..
ko bukan student tahun akhir diploma..
memang la surat tawaran ko ok..
ni pasal surat tawaran bebudak tahun akhir diploma la.

laugh.gif la , aku ingat semua . blush.gif . Aku takmau jadi bila dah sampai sana ada problem lak huhu sad.gif

QUOTE(hampeh @ Dec 22 2008, 09:41 PM) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif la , aku ingat semua . blush.gif . Aku takmau jadi bila dah sampai sana ada problem lak huhu sad.gif

da siap sedia lom nak menjadi junior aku??

p/s: wei, aku online ni..apehal??

QUOTE(FryShadow @ Dec 22 2008, 09:47 AM) <{POST_SNAPBACK}>
p/s:cik raihana mmg best..kalau rapat leh jadi calong hahahha... lirhans dah jadi calon tp terlepas plaks

untuk yang amik netsentrik, nasihat aku, beli semua buku! terutama, Network Operating System, Data Com, Netcentric/Adv Nets..
aku bole jamin, korang takkan ade masalah kalau korg bace buku tu bile lect suruh bace!

p/s: oit fry,..apsal plak name aku..jangan sebut name cik ana bnyak sangat wei...sensitif tau! closed cite ttg cik ana.

Takde ape2 dah aku nak tanya tongue.gif .Aku baru nak bersiap sedia ni lirhahs,duk lepak umah lelama jadi pemalas lak nak sambung belajar blush.gif . excl.gif Jangan Ikut Perangai Aku Tau excl.gif Amaran kerajaan malaysia

QUOTE(cyberfly @ Dec 21 2008, 06:35 PM) <{POST_SNAPBACK}>
wah,ramai la junior aku nanti budak2 netsentrik biggrin.gif

anyway netsentrik ni teramat la susah.bukak sem ni aku part 4.ni antara subjek yg bakal mencabar minda korang biggrin.gif

oit, tak susah kalau bace buku wei, anto assignment, buat projek sebaik mungkin..setakat ni, ade sorang budak netcentric yang bakal ANC happy.gif . ok la tu.. dari takde kan?...
korang yang masok 2nd, 3rd batch, mmg beruntung, kami berjuang untuk korg. kalau korang nak tau, aku rase, kos netcentric ni da dapat pengiktirafan JPA walaupn belum ade yang grad lagi.. jangan risau, kos ni menjamin mase depan korang yang terus cemerlang, gemilang n terbilang!

QUOTE(hampeh @ Dec 22 2008, 09:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Takde ape2 dah aku nak tanya :P .Aku baru nak bersiap sedia ni lirhahs,duk lepak umah lelama jadi pemalas lak nak sambung belajar :blush: . :excl: Jangan Ikut Perangai Aku Tau :excl: Amaran kerajaan malaysia

ko kena ikot perangi KOJANG wei...bile nak datang uma?jangan lupe bawak makanan lebih! .....datang awal sikit..bole berperang!

QUOTE(cak-cak @ Dec 22 2008, 08:17 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Noctural, betulla ramai senior netsentrik kat sini laugh.gif

dokumen apa tu hampeh?

cyberfly, seram sejuk plak bile ko cakap mcm tu, terutama subject Economics, maknanya lagi payahla dari subject economics masa diploma dulu. wacko.gif
Tima kasih bagitahu antara lecturer yang best laugh.gif wah dua2 title single lebih kurang sama je kat kampus aku dulu ramai yg pegang title cik.
pasal lecturer ni aku nak tanya skit boleh pilih tak kelas mana yang kita nak masuk sebab dulu aku nye lecturer tak bleh pilih.suke ke tak ke terima je la lg pun kelas aku satu je yang tinggal.

cerita pasal surat tawaran lambat dah sampai kat berita harian arini
http://www.bharian.com.my/Current_News/BH/...icle/index_html

takleh pilih kelas.donwori ada dua je kelas.satu kelas tu untuk budak2 dari Matrik.Diorang sambung degree start dari Part 1 lagi.Satu kelas lagi untuk budak lepasan diploma.

QUOTE(taiko2005 @ Dec 22 2008, 09:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ko dah dapat surat tawaran eh??
kalo 28hb kiranya takder orientasi la kan
cukup ler the first and the last orientasi ari tu..huhuh

dnwori.sminggu lepas tu mesti ada orientasi biggrin.gif
sem lepas aku camtu la.2 hari je.

Lirhars, mintak ym biggrin.gif

cukup ler the first and the last orientasi ari tu..huhuh

ada lagi ke orientasi nih.. huhu.. rasa takde kot..

p/s:takde sape masuk cs225 ke kat sini ?

sudah pukul 4, tawaran masih tak terima. aku rase dorang saje nie.
lepas ni nak wat pinjaman ptptn, dalam account wajib ada rm 2000. kalau tak, tak leh wat pinjaman.
gila betul. lambat dapat tawaran, konfirm kene ada 2000 dalam tangan.

ish...susahnye nak apply ptptn
kalo camtu sapa yg tak mampu sedia rm 2000 melepasle ptptn
kan ker ptptn tuu nak bantu pelajar yg tak mampuuu

huuuh keluar jugak akhirnya tawarannn
dapat gak aku sambung BLS
tapiiii aku daftar 26hb.. Edited by taiko2005

QUOTE(wira4ce @ Dec 23 2008, 04:09 PM) <{POST_SNAPBACK}>
sudah pukul 4, tawaran masih tak terima. aku rase dorang saje nie.
lepas ni nak wat pinjaman ptptn, dalam account wajib ada rm 2000. kalau tak, tak leh wat pinjaman.
gila betul. lambat dapat tawaran, konfirm kene ada 2000 dalam tangan.

wajib ada rm 2000 dalam tangan ? kalau rm 200 boleh terima lagi blink.gif masak aku macam ni nak cari rm 2000

tapi yang "SSPN" tu ada kene mengena dengan PTPTN ke? aku confuse la. blink.gif nak kena gi BSN ke buat akaun......

QUOTE(nocturnal @ Dec 23 2008, 08:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
aik..sspn tu rm20 je la..
aku call ptptn tadi.

hmm tu la pelik 2k.
better siapkan semua yg pt nak.jgn tinggal ape2 pon.sebab org pt strict.
aku maseh ingat lg betape susahnye org pt tu nak approve borang sume org temasok aku.
sape2 nk mintak pt tu isi borg betol2.check manyak2 kali.pastu doublecheck lagi. wacko.gif

QUOTE(wira4ce @ Dec 23 2008, 07:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
takde PTPTN = takde SSPN , takde SSPN = takde PTPTN. wajib buat. ramai tataw. memang konfirm ramai tak dapat pinjaman. aku tataw ape motif dia, nak tolong ke nak ape.

tak payah.dulu2 je camtu.sspn rm20 je.

tumpang tanya sat,
nanti kalo aku nak bayar yuran utk pendaftaran kan utk kos aku ni kat bank islam
aku nak tuju kan yuran tu ker sapa...
bendahari uitm shah alam ker???