Jump to content
P Untuk Pendeta

Putera Gamers Club: Mahu Atau Tidak?

Adakah anda masih mahu kelab ini?  

50 members have voted

1. 1. Ya bersyarat atau tidak.

• Ya. Saya setuju Anarchy jadi pengerusi.
      1
    • Ya. Saya setuju Anarchy jadi pengerusi, tetapi tidak setuju dengan orang keliling beliau. Saya nyatakan dalam post.
      2
    • Ya. Saya tidak setuju Anarchy jadi pengerusi
      3
    • Ya. Saya tidak kisah siapa duduk atas kerusi itu.
      36
    • Tidak. Saya tidak mahukan kelab game. Saya lebih rela main game seorang diri. T_T
      8

Recommended Posts

Diilhamkan oleh thread Encik C-Foo.

Aku sekadar nak tahu di mana letak duduknya kelab yang sepatutnya menarik ni. Jika memberangsangkan, tindakan selanjutnya kemungkinan besar akan di ambil.

WARNING: Selaku "tuan thread", aku mintak tiada flamming antara poster dimulakan. Jika ada yang tidak cukup bijak memahami permintaan ini, diminta mangsa flame tidak membalas flame tersebut, tetapi report sahaja.

Gaming is supposed to be fun and let's not take the fun out of anyone else. Now, use your power to vote! :lol:

edit: err....biasalah...aku x bleh vote. sbb x fair nanti. :P

Edited by Sinful

Aku pilih :

Tidak. Saya tidak mahukan kelab game. Saya lebih rela main game seorang diri. T_T

Sekian, terima kasih ..

kalau saper2 leh handle PGC nie..go on...

aku support dr tepi

kalo vote x sampai 30 org, mmg x dpt nak decide...

skang baru 50%.

15 org nak buat gath minum2 cukup aa...nak buat event x dapek laie ni.

tp kalo 15 org ni main DotA suma cukup kot. Haha..jom jom...

edit: aaa...mintak sebarkan cerita psl thread ni...aku rasa cam bleh jalan balik ni. Mod sticky kan ke...:P

Edited by Sinful

previous two aku agree.

aku x sure plak psl cause and effect.

papehal, tgk kat vote, bleh kata things are looking up. so, siapa kata putera putera kat sini x nak main game sama sama. ahmades, jom join. hehehe.

Walaupun bukan ahli kelab, aku pun undi jugak untuk memberi sokongan kepada anda semua. .... aku nyer undi.. rahsia ler... hehehe. :D

sinful ...memberangsangkan nie camne? tunggu 20-30 org vote dulu ke... :unsure:

ermm...lebih kurang itu la nombor aku bajet. 30 vote, kalau majoriti sokong, alhamdulillah la tu.

Walaupun bukan ahli kelab, aku pun undi jugak untuk memberi sokongan kepada anda semua. .... aku nyer undi.. rahsia ler... hehehe. :D

tima kasih. tak payah jadi ahli pun takpe. aku rasa, aku pun tak pernah jadi ahli. tapi yang pasti, aku memang minat nak join aktiviti kalau ada yang organize. so, kamu pun, kalau ada aktiviti nanti, harap boleh join. :lol:

Ok lah sinful, dari tak buat apa-apa at least ko dah cuba :)

Aku nak undi Ya. Saya tidak kisah siapa duduk atas kerusi itu. Asalkan dia tau organise PGC dengan lebeh best dan mantap sudah.

@Sinful

pasal ko sendiri lagi peka ngan masalah 'kelab' ni dari pengerusi sediada kelab, apa kata kalau ko pulak jadi pengerusi..ambik alih kelab..ko lagi layak aku rasa..aku tak nampak pun Anarchy buka topik nak bincang pasal halu tuju kelab dia pimpin ni..

Edited by aMer

Ok lah sinful, dari tak buat apa-apa at least ko dah cuba :)

Aku nak undi Ya. Saya tidak kisah siapa duduk atas kerusi itu. Asalkan dia tau organise PGC dengan lebeh best dan mantap sudah.

Alrite. Camtu aa.

@Sinful

pasal ko sendiri lagi peka ngan masalah 'kelab' ni dari pengerusi sediada kelab, apa kata kalau ko pulak jadi pengerusi..ambik alih kelab..ko lagi layak aku rasa..aku tak nampak pun Anarchy buka topik nak bincang pasal halu tuju kelab dia pimpin ni..

Sebab kita kat sini suma kengkawan walaupun xpnah jumpa. Memasing sure ada life, ada komitmen lain, so, sementara aku belum busy sesangat ni, apelah kata aku try kan. Bukan nak rampas kuasa ke, hijack takhta ke, just to get things moving. So, aku harap, korang bleh support. Kalau xde support, aku sorang buat pun x jalan jugak. Dakara minna-san. yoroshiku onegaishimasu. [Trans: So everyone, I humbly ask you to be kind to me.] :lol:

tanya skit...sikit je. survey dulu ye.

kalau ada event kat kl, all other things considered, korang bleh datang?

bukan ape, aku nak start paperwork ni. so, kalau ramai bleh datang, aku proceed. kalau boleh join kelab je, xleh join aktiviti, tu kene pening skit lah. tapi xpe. tu je dulu.

KALAU ada event dekat kl, kamu boleh datang atau tidak?

tima kaceh.

Edited by Sinful

aku dekat penang stadi nanti... kalau weekend aku cuba usahakan untuk turun, tu pun kalau buat hari sabtu la kot event...

Hmm. Undi bertambah. Bagus.

Tapi dah seminggu lebih aku tanya soalan sape yang sudi turun kalau ada event. Tengok tarikh last post aku. So, kira inilah masalah sebenar kelab ni. Anyway, aku rasa, plan yang ada ni aku tunggu sampai kelab ni betul betul ada orang, baru aku open. Aku even akan support dalam mana cara yang aku dapat kalau orang lain ada rancangan positif lain.

Until that time comes, aku tunggu dan lihat je lah.