Jump to content
Helghast

Pertandingan Winning Eleven

Recommended Posts

wrecked, hang menang we11 kat telekom cwgn mana?

menara telekom rebung bangsar.......nape?

Takde pon pertandingan...boringnya..

@Putera, saya ada skill baru untuk buat 6 gol Top player 10 minit. Awak nak tahu tak caranya....jeng-jeng-jeng.

PM dah ok,..tapi awak plak Full inbox....

Wahh..ko dah terror siot..tak sanka ko leh buat 6 gol...hahaha tapi aku 7 gol. Mai datang tempat aku..aku gian nak lawan ko ni zero...serious :ph34r:

Aku ngan member aku pun tengah rancang nak buat tournament kecil-kecilan ...tumpang kat CC member...

Korang rasa nak turun Johor tak ..tunjuk skill,

Cara qualifi camni

First bayar yuran 30 ringgit saja....

pastu masuk challange rule yang aku dan kawan2 buat iaitu kene lawan A.I Brazil top player 10 minit dan menang saja. Kalau kalah tak boleh terpilih

Kemudian 16 peserta (kalau ada)...kene masuk stage 2 iaitu lawan A.I Brazil top player 10 minit mesti menang dengan score 5, tak kira la 5-0,5-4 ke...janji kene buat 5 gol

Saki baki peserta akan berentap berdasarkan jadual kemenangan peserta termasuk aku dan penganjur lain.

Hadiah merupakan Pakej mol point Bermula RM 100 untuk tempat ketiga...., wang tunai RM 200 untuk pertama, 150, untuk kedua dan 100

Dah selesai kiorang nak buat High-Gmbler rule dimana sapa yang power2 duel sesama sendiri ..hadiah sendiri dan disaksikan cara permainanya ramai2

Ok tak idea ni???...tengah rancang jer.. :ph34r:

Aku ngan member aku pun tengah rancang nak buat tournament kecil-kecilan ...tumpang kat CC member...

Korang rasa nak turun Johor tak ..tunjuk skill,

Cara qualifi camni

First bayar yuran 30 ringgit saja....

pastu masuk challange rule yang aku dan kawan2 buat iaitu kene lawan A.I Brazil top player 10 minit dan menang saja. Kalau kalah tak boleh terpilih

Kemudian 16 peserta (kalau ada)...kene masuk stage 2 iaitu lawan A.I Brazil top player 10 minit mesti menang dengan score 5, tak kira la 5-0,5-4 ke...janji kene buat 5 gol

Saki baki peserta akan berentap berdasarkan jadual kemenangan peserta termasuk aku dan penganjur lain.

Hadiah merupakan Pakej mol point Bermula RM 100 untuk tempat ketiga...., wang tunai RM 200 untuk pertama, 150, untuk kedua dan 100

Dah selesai kiorang nak buat High-Gmbler rule dimana sapa yang power2 duel sesama sendiri ..hadiah sendiri dan disaksikan cara permainanya ramai2

Ok tak idea ni???...tengah rancang jer.. :ph34r:

aku x setuju la syarat mcm ni.

mcm x kena aje syarat dia.

:wacko:

xpernah aku dgr rule mcm ni sblm ni..bosanla lwn komputer sbb xde smgt n challenge..

sebab tu aku x setuju,kalau lawan komputer baik main kat umah sorang2

bila tarikh tournament tu?

:ph34r:

aku dah lupe..dah lame dah 3 bulan lepas kot...........yg main pon bdk2....ade gak org tua..org tua tak sedar diri belagak tau main siap pakai jersey complete macam badut.........yg ade terer main pon ade la 2 3 org.....program cuti sekolah la katekn..... -_-

:unsure:

so,betulla tekaan aku..peserta dpt topi TM free kan..yuran penyertaan RM10 je..hahaha...juara utk kategori dewasa dpt PS2 sebijik..dan juara utk kategori kanak2 dpt PSP sebijik..tul tak?

lum buat lagi..lawan komputer tu saringan jer..

Kalau ko pun tentu nak rival hebat kan..kalau dapat rival yang lawan komputer pun tercekit-cekit cam taik tentu korang bosan kan..baik tak payah lawan...bagi aku kalau lawan komputer pun tak lepas...tak layak pun nak cabar2 buang masa jer.. :P

Pas siap saringan baru player vs.player 20 minit la..tu pun hanya yang lepas saringan tu..

P/S-Aku tak la zalim sangat sapai mintak 6~7~8 gol...mintak 5 jer...

Err..sapa ada cadangan rule yang lebih baik tu sila la ajar aku...

tula pasal..hahaha..idea tu dah ada, tp kurang tepat je..level A.I Brazil Top Player tu langsung xsama dgn manusia sebenar yg pegang joystick..sape yg sokong aku punya penyataan?

tula pasal..hahaha..idea tu dah ada, tp kurang tepat je..level A.I Brazil Top Player tu langsung xsama dgn manusia sebenar yg pegang joystick..sape yg sokong aku punya penyataan?

Nape..?

A.I Brazil tu baik kan..suka kasi can dulu kat player score sebijik dua..pastu baru dia mengamuk..huhuhu :P ..part yang ngamuk tu aku paling suka....

but my team not brazil...am France

Nape..?

A.I Brazil tu baik kan..suka kasi can dulu kat player score sebijik dua..pastu baru dia mengamuk..huhuhu :P ..part yang ngamuk tu aku paling suka....

but my team not brazil...am France

aku plak fan england..

xpe, balik keje ni, aku nak try lwn dgn brazil dulu..10 minit, condition player nak letak "?" ke nak letak merah sume?

baik terus wat liga jer

tak kira laa lawan mana

tak perlu lawan komp maa

human vs human lagi best

semangat, ada pasukan penyokong, ada main pysco

mesti seronok punya

baik terus wat liga jer

tak kira laa lawan mana

tak perlu lawan komp maa

human vs human lagi best

semangat, ada pasukan penyokong, ada main pysco

mesti seronok punya

betul2..human vs human lg mencabar..hahaha.. :wacko:

betul2..human vs human lg mencabar..hahaha.. :wacko:

Yup ..tapi takkan nak liga camtu jer..taknak tapis2 ker..

Bukan apa aku nak buat tournement ni cara beretika...malau la kalau ada pihak yang kene benam ngan rival mereka depan orang ramai...

saloh gok ke niatku ini? :ph34r:

Kalau ada rule yang lagi bersih tolong la ajar aku..huhu

Betul tu, saya suka rule Puteraultima ni.

Baru ada kepuasan bermain,

Takkan dengar cakap besar jer, bising2 kata dia power..tapi suruh buat 5 gol jer gagal...camner nak lawan lagi high kan..

Setakat ni saya biasa buat/dapat buat 3~4 gol, memang tak mustahil jika tahu caranya...5 gol tu memang payah sikit tapi ok la tu...tak melampau..logik...6 gol mon masih baik kot untuk saringan..

Saya sonkong rule ni kerana...bila human sentiasa lawan human, mereka akan jadik lemah tapi perasan kuat..tu yang bagi 10 minit Top Player...tercungap-cungap...huu..

To Puteramate...good luck, semoga berjaya aplykan projek kamu itu..

mmg niat tu murni tapi aku rasa banyak masa terbuang,nak kena lawan komputer la,aku bukan jenis cakap besar tapi aku tau kemampuan aku.sebab adakalanya kita yg terer ni pun belum tentu setiap kali main dapat score 5 goal,sebab aku selalu main,mmg bohong la kalau setiap kali main dia mmg akan dpt 5 gol.sebab kadang2 walau mcmana pun kita terer adakalanya kalau dtg time bodoh kita tu satu gol pun x dapat,sebab aku dah rasa.so aku buat masa ni belum ada cadangan utk ditambah.walau apapun aku sokong niat ko.aku mmg nak lwn dgn umat yg terer2 ni... :lol:

sebab kadang2 walau mcmana pun kita terer adakalanya kalau dtg time bodoh kita tu satu gol pun x dapat, :lol:

Ni aku tak nafikan...aku pun perhah kene huhhu malunyer..biasa main kalau tengah marah memang selalu jadik camni..tu yang best hahahah..

Masa lawan AI nanti tentu ada suppoerte tengok kan..pastu kalah depan orang...hahahabaru berenti cakap besar..

aku suka main di bawah tekanan ni...i like it...yeeha

:unsure:

so,betulla tekaan aku..peserta dpt topi TM free kan..yuran penyertaan RM10 je..hahaha...juara utk kategori dewasa dpt PS2 sebijik..dan juara utk kategori kanak2 dpt PSP sebijik..tul tak?

ya betul.....aku la salah seorang pemenang tuh yehaaaaaaaaaaaaaaaa..................best gile hahaha bertingkat ps2 aku dah mcm amplifier plak keh keh keh ^_^

ya betul.....aku la salah seorang pemenang tuh yehaaaaaaaaaaaaaaaa..................best gile hahaha bertingkat ps2 aku dah mcm amplifier plak keh keh keh ^_^

Power la ko ni..bangganya aku warga putera dapat jadii pemenang...huhuhu amik ko tahniah dari aku..

Sebagai menghargai ko ...aku nak jemput ko masuk pertandingan kecil-kecilan yang aku dan kengkawan aku manage amacam?...aku bagi ko diskaun 50% heheheh

Ok la aku dah dapat tetapkan....hahahaha

Yuran kemasukkan

RM 30.00 /sahaja

Ni sistem hadiah:

Pertama

Sebuah XBOX (baru) + RM 80 Cash money

Kedua

Hand phone Nokia N-gage (baru) + RM 60 Cash Money

Ketiga

RM 150 Cash Money + RM 100 Mol point vaucer

------------------------

pertandingan akan dibuat dalam minggu ni....sila join us :lol:

Tarikh

Sudah berlangsung~edit~ (pada hari ini)

Masa bermula pendaftaran

Sudah berlangsung~edit~

Masa pertandingan

Sudah berlangsung~edit~

Tempat

Sudah berlangsung~edit~

Perhatian!

Rule adalah sama macam aku cadang kat post2 sebelum ni, separuh dari itu saja yang akan diligakan lawan player vs. player!

Harap ada orang nak Join....hehehe...kat sini korang leh tengok rival2 kasi hantam sama itu KOMPUTER

Sebarang nak tanya tepon jer No.Ni

Sudah berlangsung~edit~

Edit:Salah no tepon plak dah :P

Sudah berlangsung~edit~

Edited by Putera ultimatezezs-SE

Power la ko ni..bangganya aku warga putera dapat jadii pemenang...huhuhu amik ko tahniah dari aku..

Sebagai menghargai ko ...aku nak jemput ko masuk pertandingan kecil-kecilan yang aku dan kengkawan aku manage amacam?...aku bagi ko diskaun 50% heheheh

Ok la aku dah dapat tetapkan....hahahaha

Yuran kemasukkan

RM 30.00 /sahaja

Ni sistem hadiah:

Pertama

Sebuah XBOX (baru) + RM 80 Cash money

Kedua

Hand phone Nokia N-gage (baru) + RM 60 Cash Money

Ketiga

RM 150 Cash Money + RM 100 Mol point vaucer

------------------------

pertandingan akan dibuat dalam minggu ni....sila join us :lol:

Tarikh

HARI SELASA ,14 OGOS 2007

Masa bermula pendaftaran

08.30 AM hingga 9.15 AM

Masa pertandingan

9.30 AM

Tempat

No. 55 , Tingkat 2,Block A,

Lorong PTD A Jalam bakek, Pusat Perdagangan Pontian

82000 Pontian, Johor.

Perhatian!

Rule adalah sama macam aku cadang kat post2 sebelum ni, separuh dari itu saja yang akan diligakan lawan player vs. player!

Harap ada orang nak Join....hehehe...kat sini korang leh tengok rival2 kasi hantam sama itu KOMPUTER

Sebarang nak tanya tepon jer No.Ni

Zazali

019-XXXXXXX :ph34r:

Edit:Salah no tepon plak dah :P

johor la dude alamek.........buat la dalam kl........ok sket

Edited by gmos

johor la dude alamek.........buat la dalam kl........ok sket

Apa bleh buat..kalau berminat datang jer..ko dialu-alukan...huhuhu

Untuk K.L insyallah hujung tahun ni..mungkin akan ada geng aku lain yang nak buat...kat kajang kot bangi ker..tak la jauh ngan kl kan.. :ph34r: