Jump to content
Helghast

Pertandingan Winning Eleven

Recommended Posts

korang suma ni x nak buat pertandingan ps2 winning eleven ker?antara member2 putera.com nih?buat setahun sekali ke buat acara tahunan...menarik aku rasa,korang pun layan winning eleven atau pro evolution soccer kan??? bolehlah korang tunjuk skill2 korang,kita donate la yuran penyertaan utk beli hadiah.amacam?

sebelum ni pun dah ade orang buat cadangan tapi entah kenape dah sunyi terus. :D mungkin team pantai pantai timur lagi ramai dari team lain kot tu yang orang dari sane segan nak datang sini tu. :lol: antara thread yang pernah dicadangkan ---> Friendly Match! Edited by nie feng

sebelum ni pun dah ade orang buat cadangan tapi entah kenape dah sunyi terus. :D mungkin team pantai pantai timur lagi ramai dari team lain kot tu yang orang dari sane segan nak datang sini tu. :lol: antara thread yang pernah dicadangkan ---> Friendly Match!

arituh, danish erica ade anjurkan... 16 orang peserta...antara puteranians yg join, danish,aku dan sylbilassys..tapi kalo nak anjurkan bebetul utk puteranians, kite set kat serdang aa.. tempat en shanai...baru meriah beb...

tu lah.. dulu bro hommand beriya nk anjur kt umah dia.. lps raya katanya.., ni dah 6 bulan lebih dah lps raya.. huhuh kempunan...

utk geng2 pantai timur...

amacam naga kecik?dah tanya dgn admin tak?kita x payah buat besar2ran,kecik2 untuk ahli putera aje pun cukup lah,pastu tgk la sambutan dia.kalau memberansangkan anjurkan utk tahun depan plak...

amacam naga kecik?dah tanya dgn admin tak?kita x payah buat besar2ran,kecik2 untuk ahli putera aje pun cukup lah,pastu tgk la sambutan dia.kalau memberansangkan anjurkan utk tahun depan plak...

mm, ko kene mintak tolong supervisor (zer0Nehza) aa kut. aku nih,user biasa. x manis lak direct ke admin...haha

kalo leh bt la setiap zon(utara,selatan,timur,barat)..

baru semua puteranians setiap zon leh join sekali..

btol2..baru ar adil..nti juara stiap zon fight..haha..

aku maen xda skill2..main trus attack jer..<---NOOBIE

assalamualaikum..w.b.t...kepada orang2 lame..winning eleven...heheheh...

saya pendatang baru kat sini...

hahahaha!!!!!!

so..camner ngan pertandingan ni..jadik ke nak buat??

kalu bleh kat area2 k.l dah ler..

jomlah!!!!! :angry:

helo?

oi! ada yuran ke?

bila ada match!!!!! :ph34r:

buat masa skang, masa aku terhad. klo nk buat.. aku leh manage zon pantai timur je. yang penting port kuantan.dan kena carik la kt mana.aku tak ada ps2... wkakakakaka

tak nak buat ker?yuran kita collect la,amacan tuan zeronehza? :blink:

no hal... aku rasa nk kontek bro homand... dia paling sesuai jadik tuan rumah.

lawan ikut Hamachi tak leh ke?

bleh ke ikut hamachi?Yg ori je boleh kot..Aku pernah try aritu tp xleh sbb guna versi biskut tawar :)

klo ikut hamachi tu versi pc la kan.. kt sini kita bincang psl konsol.. ekekek

hohoho..lupe lak sini subforum permainan konsol :) Mesti best bleh lawan dengan member2 putera.com nanti :)

memandangkan korank nih terer2 xde ke tips2 or cara2 nak main ngan gempak lagi lawan ngan AI TOP PLAYER hahaha mana tahu ada button2 yg bole diajar...betul ke ada teknik nak buat ole! kat AI or pihak lawan..or cara2 rembat ngan cantek masa free kick ke apa ke..tulun la ajar jgn kedeng~ :lol:

buat masa skang, masa aku terhad. klo nk buat.. aku leh manage zon pantai timur je. yang penting port kuantan.dan kena carik la kt mana.aku tak ada ps2... wkakakakaka

no hal... aku rasa nk kontek bro homand... dia paling sesuai jadik tuan rumah.

aku rase honamd77 dah tak boleh jadi tuan rumah lagi sebabnye die dah jual PS2 tu tahun lepas. :lol: sayang betul. nampak gaye kene cari tuan rumah lainlah pulak. :D

ape kata sape2ahli putera ni yg ade ps2 volunteer konsol dia untuk pertandingan ni,dpt 5 atau 6 ps2 pun ok ape,sebab aku tahun lepas lwn kat batu pahat diaorg guna 6 konsol still boleh tampung utk 200 peserta.Pastu yuran pertandingan tu kita reserved kan sikit utk yg bg pinjam ps2 diaorg,in case manalah tau rosak,duit tu akan digunakan utk repair,tapi tv pulak nak cari mana?errr rakan2 yg ade fikiran bernas...cadangan skit

bile nak fight WE11 ni?

aku baru pas menang tornament kat telekom tempat keje aku sendiri

dapat bawak balik sebijik lagi ps2

Edited by wrecked

ala mod takkan buat area pantai timur aje,benda ni boleh jadi kalau mod2 atau supervisor anjurkan aku gerenti penyertaan mcm pisang panas,inilah masa utk kami kenal2 dgn member2 belanja pun kurang drpd camping atau mandi manda... :lol: