Jump to content
magnetto

Aduan: User Anonymous

Recommended Posts

Ni sapa yang mengadu dan sape yang kena adu ni :huh: :huh:

nak mengadu pasal ko la...ntah apa jadi ntah...

:lol::lol::lol:

InsyAllah setelah aku dapat info ni dari company, aku akan post kat thread luar bukan kat sini. Tapi family aku dah pakai dan kawan-kawan aku dah pakai. Alhamdulillah, dapat merawat banyak penyakit. Migrain, Sembelit, Lelah, Darah tinggi. Itu memang aku tak nafikan.

okay. so, ako just nak dapatkan penjelasan, ko taktau siapa yang iktiraf or even if bende ni ade usrda ke ade approval dari memane health department kat dunia ni. tapi ko claim yang bende ni diiktiraf oleh some doktor yang ko sendiri taktau. betul?

newsflash. ada BERIBU drugs kat dunia ni yang claim boleh sembuhkan penyakit ________ [isi tempat kosong]. itu tak penting.

the side effects yang penting. so please, kalo takat nak claim ubat tu boleh sembuhkan penyakit ni, then claim yang sama boleh gune untuk benda yang 100% asli.

nak rawat sembelit? sayur tu ade kan? kurma ade kan?

tapi ape2 hal pon, ako menunggu jawapan ko. nak tengok samada ko betul2 akan check doktor2 sponsor tu atau tak.

Edited by C-Fu

macam mana encik/puan magnetto teramat2 yakin dengan skim ni? da kena teruk dengan otai2 putera ni..

kagum2, harap2 berjaya la jadi jutawan (or whatever your goal is)..

p/s: hai-o product

1. tea

2. medicine

3. liquor

err....

Edited by unexistance

okay. so, ako just nak dapatkan penjelasan, ko taktau siapa yang iktiraf or even if bende ni ade usrda ke ade approval dari memane health department kat dunia ni. tapi ko claim yang bende ni diiktiraf oleh some doktor yang ko sendiri taktau. betul?

newsflash. ada BERIBU drugs kat dunia ni yang claim boleh sembuhkan penyakit ________ [isi tempat kosong]. itu tak penting.

the side effects yang penting. so please, kalo takat nak claim ubat tu boleh sembuhkan penyakit ni, then claim yang sama boleh gune untuk benda yang 100% asli.

nak rawat sembelit? sayur tu ade kan? kurma ade kan?

tapi ape2 hal pon, ako menunggu jawapan ko. nak tengok samada ko betul2 akan check doktor2 sponsor tu atau tak.

aku update nanti once aku dapat die nye answer.

sekarang still sangkut dengan projek. sabtu ahad baru free sikit.

macam mana encik/puan magnetto teramat2 yakin dengan skim ni? da kena teruk dengan otai2 putera ni..

kagum2, harap2 berjaya la jadi jutawan (or whatever your goal is)..

p/s: hai-o product

1. tea

2. medicine

3. liquor

err....

kalau yakin dengan percaya ada, tak boleh nak cepat mengalah. pasti ada kejayaan di situ

kena kuatkan semangat walaupun dah teruk kena

bagi aku apa aku buat tak salah, so aku tak perlu rasa takut.

Amin atas kata2 saudara, insyAllah masin mulut saudara. dah berjaya nanti, aku share dengan korang siap dengan bukti.

thank to puteranetwork sebab bagitau cara macam mana nak tutup thread ni

aku update apa patut nanti lepas aku dapat result die

so aku tutup thread ni la tapi kepada MOD diharap dapat pantau kelakuan ahli-ahli demi menjaga nama baik forum ni

thank to all, so we will met again

Edited by magnetto

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...