Jump to content
Sign in to follow this  
antwar

A3 Masyuk Ma..

Recommended Posts

Aku nak ajak korang layan game ni..aku dah try ar game ni...stakat ni aku rase ni ar game f2p terbaik yg pnh aku men..hehe....layan

Macam game f2p len walopun free mesti ade udang disebalik mee.Maksud aku kalo korg nak character korang kuat mesti kene gune $$$$$$$$.pendek kate mmg x best. Kesimpulannyer kebanyakankan game f2p yang ade skang klo nak jadi Power!! Owning!!!GOdLike!!! mesti bnyk $$$$$$ <==== hipotesis aku =)

jadi:

PRO == org yg bnyk $$$$$$

noob == org x de $$$$$$$.(contoh cam aku )

$$$$ <====== duit betul tau.Bukan ingame punye duit

kat sini aku bg beberapa contoh f2p yang aku maksudkan,

Rakion:

Power card:kalo korg bnyk duit korg leh li bendi ni..die mcm tambah ko nyer stat supaya ko jadi kuat.So walopun ko same LVL dgn mush ko ,kekuatan ko x semestinyer same.user yg gune power card walopun lvl 10 kekuatan die leh same ngan kite yg lvl 40 >.< Tu yg x best

Silkroad:

bg sesaper yg penah men game ni kalo korg notice ble dah start lvl 30 keatas lvl up bukan men susa.Aku pnh men game ni .Aku lvl 32 nick aku :Nishie..seminggu men pon x lvl up agi.itu pun benti tuk tido ,makan n solat...sabo je lah.

aku tnye guild mate aku die men seminggu je dah lvl 40++..po citto aku men dekat sebulan baru dapt 32.die cakap die gune time card..experience kali x4(tah x ingat ar).So pendek kate klo camtu yg aku x berduit ni main setahun pon noob gak haha...

so aku quit game ni ...

skang aku men A3.

dlu p2p ..walopun p2p aku men gak sbb best ma.tapi skng server dah tutup..jadi pemint setia game ni dah buka server baru tuk game ni...dan ia nya free..basicly game ni mmg fair ar...x de melibatkan $$$$...so nak jadi power mmg kene train..gambar pon ok...mmg lain dari yg lain

so klo korg x men mmg rugi ar..syiok ar..bg aku la..tatau la korg cane

so tuk keterangan lanjut ni web site die:

http://a3gs.axgn.net/html/abouta3.html

so bg sesaper yg join game ni pm aku

IGN:Aisyah

Character: crossbow archer

Aku nak ajak korang layan game ni..aku dah try ar game ni...stakat ni aku rase ni ar game f2p terbaik yg pnh aku men..hehe....layan

Macam game f2p len walopun free mesti ade udang disebalik mee.Maksud aku kalo korg nak character korang kuat mesti kene gune $$$$$$$$.pendek kate mmg x best. Kesimpulannyer kebanyakankan game f2p yang ade skang klo nak jadi Power!! Owning!!!GOdLike!!! mesti bnyk $$$$$$ <==== hipotesis aku =)

jadi:

PRO == org yg bnyk $$$$$$

noob == org x de $$$$$$$.(contoh cam aku )

$$$$ <====== duit betul tau.Bukan ingame punye duit

kat sini aku bg beberapa contoh f2p yang aku maksudkan,

Rakion:

Power card:kalo korg bnyk duit korg leh li bendi ni..die mcm tambah ko nyer stat supaya ko jadi kuat.So walopun ko same LVL dgn mush ko ,kekuatan ko x semestinyer same.user yg gune power card walopun lvl 10 kekuatan die leh same ngan kite yg lvl 40 >.< Tu yg x best

Silkroad:

bg sesaper yg penah men game ni kalo korg notice ble dah start lvl 30 keatas lvl up bukan men susa.Aku pnh men game ni .Aku lvl 32 nick aku :Nishie..seminggu men pon x lvl up agi.itu pun benti tuk tido ,makan n solat...sabo je lah.

aku tnye guild mate aku die men seminggu je dah lvl 40++..po citto aku men dekat sebulan baru dapt 32.die cakap die gune time card..experience kali x4(tah x ingat ar).So pendek kate klo camtu yg aku x berduit ni main setahun pon noob gak haha...

so aku quit game ni ...

skang aku men A3.

dlu p2p ..walopun p2p aku men gak sbb best ma.tapi skng server dah tutup..jadi pemint setia game ni dah buka server baru tuk game ni...dan ia nya free..basicly game ni mmg fair ar...x de melibatkan $$$$...so nak jadi power mmg kene train..gambar pon ok...mmg lain dari yg lain

so klo korg x men mmg rugi ar..syiok ar..bg aku la..tatau la korg cane

so tuk keterangan lanjut ni web site die:

http://a3gs.axgn.net/html/abouta3.html

so bg sesaper yg join game ni pm aku

Character: crossbow archer

main gameonline macam tue le. adatnya ada 3 perkara:

1) sapa ada duit dia power

2) sapa main cheat dia pun power (bot, [coklat ubat batuk] etc)

3) main private server game online tersbut

so kepada pemain online game, kalau niat di hati nak jadik power, ini utk orang yg average gamer sahaja, bukan hardcore gamer, gunakanla 3 perkara di atas. kalau agak2 tak bole, main game LAN cukup le, buat sakit hati korang je main game online, last2 jeolous tgk org lain lvl tinggi2.

aku dah main game online ni dah dekat 5 tahun dah, dari RYL, FLYFF,RO,Rakion, SRO. last2 aku stick dgn RO dan SRO shj. sbb ape?. RO ade bot free, SRO ade bot bayar tapi aku dah keje skang so layanle SRO sampai skang. RO char aku dah jual, stop playing dah.

yg aku nampak, mmg game online ni makan masa nak main, sbb dah tentu company nak untung beli barang maya dia.

so walaupun hati membara nak main. pastikan visi dan misi dalam permainan, kalau nak main suka2, takpayah pakai 3 perkara di atas, kalau nak power dan ko pun average gamer, kalau tak pakai 3 benda di atas, mimpile jawabnya.

Edited by sangtupperware

main gameonline macam tue le. adatnya ada 3 perkara:

1) sapa ada duit dia power

2) sapa main cheat dia pun power (bot, [coklat ubat batuk] etc)

3) main private server game online tersbut

so kepada pemain online game, kalau niat di hati nak jadik power, ini utk orang yg average gamer sahaja, bukan hardcore gamer, gunakanla 3 perkara di atas. kalau agak2 tak bole, main game LAN cukup le, buat sakit hati korang je main game online, last2 jeolous tgk org lain lvl tinggi2.

aku dah main game online ni dah dekat 5 tahun dah, dari RYL, FLYFF,RO,Rakion, SRO. last2 aku stick dgn RO dan SRO shj. sbb ape?. RO ade bot free, SRO ade bot bayar tapi aku dah keje skang so layanle SRO sampai skang. RO char aku dah jual, stop playing dah.

yg aku nampak, mmg game online ni makan masa nak main, sbb dah tentu company nak untung beli barang maya dia.

so walaupun hati membara nak main. pastikan visi dan misi dalam permainan, kalau nak main suka2, takpayah pakai 3 perkara di atas, kalau nak power dan ko pun average gamer, kalau tak pakai 3 benda di atas, mimpile jawabnya.

haha aku stuju tapi game online yg aku layan skang mmg best..x de benda2 maya ni..sume atas effort sendiri..baru ar best..baru ar bangge atas usaha sendiri..hehe

sangtup ware jom ar layan A3..ok gak bg la..gari minngu je mesti ade event exp x3 quest exp x3..so dgn erti kate lain walopun kite bz bekerja,hari minggu still ble main n catch up dgn hardcore gamer..ko men sro bli bot pakai credit card?

haha aku stuju tapi game online yg aku layan skang mmg best..x de benda2 maya ni..sume atas effort sendiri..baru ar best..baru ar bangge atas usaha sendiri..hehe

sangtup ware jom ar layan A3..ok gak bg la..gari minngu je mesti ade event exp x3 quest exp x3..so dgn erti kate lain walopun kite bz bekerja,hari minggu still ble main n catch up dgn hardcore gamer..ko men sro bli bot pakai credit card?

yup pakai ambank next g debit card = kredit card. tapi aku rasa bebudak putera guna bot free, aku try tanya diorang, takde reply pon, biasala melayu. cubala ko tanya dalam thread silkroad kat sini, tgk diorang nak reply tak..

kalau ko dapat link paste le kat sini.

Edited by sangtupperware

antwar.. asal susah nak register?

dari semalam dok menerai ((;

Edited by LoWkeY

silkroad pwned!!!

grafik cun animasi hebat..tp grind style x tahan

nak login payah gak...kalau time2 peak

waa lajunya.......

First Level 161 Player

Congrats to: Plsdonkillme for being the first player on A3GS server to obtain level 161 in less then 10 months of playing. With this achievement, A3GS Team will be presenting a full set of Grade 10 Gear.

antwar.. asal susah nak register?

dari semalam dok menerai ((;

lowkey register memang ambil masa skit.Aku pun tgh tunggu akaunt kedua aku.Baru register semalam.Kene sabar skit lah...main game lain dlu sementara nak diorg nak approve akaun ko..

Klo ko main nanti jangan lupe PM aku...

Character:Crossbow Archer

silkroad pwned!!!

grafik cun animasi hebat..tp grind style x tahan

nak login payah gak...kalau time2 peak

waa lajunya.......

First Level 161 Player

Congrats to: Plsdonkillme for being the first player on A3GS server to obtain level 161 in less then 10 months of playing. With this achievement, A3GS Team will be presenting a full set of Grade 10 Gear.

yup mmg SRO cun..A3 pun lebey kurg ar.Cume kurg skit kot dari segi graphic.Tapi gameplay mmg menarik.Lain dari yang lain..

batista ko main gak A3 ker?aku cam penah jumpe nick ko dalam A3 yng p2p....jom ar beralih angin main A3..belum cuba belum tau =P

Plsdonkillme mmg otai ar.die mmg dah lame main.Tambah2 aku rase die main 24/7 ..n die x gune sampan lolz..aku rase ade 2 user kot...jom ar pemain Malaysia kita ramaikan A3..dalam tu ramai Singaporean =)

Assalamualaikum dan selamat hari2 kawan

hoho dah lame x masuk sini..

kepada membe2 yg tgh mencari game online free

aku sarankan korang cube game ni dulu

sempena cuti sekolah yang akan tiba game ni ade buat promotion baik punyer untuk player2 yang baru

setiap playe baru akan diberi 25lvl secara percuma..hoho

ini bermakna korang akan bermula dgn lvl 25...

kalo korang nak join pm aku

1st IGN:Aisyah

2nd IGN:Yoroichi

kalo berminat pm aku

Insya'Allah bole tolong korang lvl up

bole kite buat guild tuk budak2 tanya putra

XxpeacexX

aku dah try download,nanti klu leh men aku pm ko,ader pilihan server ker?mmm lama lagi nak kea tggu acc active

aku dah try download,nanti klu leh men aku pm ko,ader pilihan server ker?mmm lama lagi nak kea tggu acc active

okes.. a ah die punyer activation mmg lmbt skit..

server ade 1 jek..nanti klo korang dah join bg tau aku..

adeh...berape lame nak tunggu activation key utk acc aku nih ?? lama nyer...dah 1 hari tunggu

adeh...berape lame nak tunggu activation key utk acc aku nih ?? lama nyer...dah 1 hari tunggu

game ni mmg register susah skit...

bnyk rule2

aku siap kene masuk makhamah lagi(dalam game je ar)..disiasat oleh GM

mane ade game yg ade makhamah haha

sume nyer sbb uni weapon ><

hurm...ye ker....x sabar nak main dah ni...ko tlg aku register blh tak ? dah 2 kali try masih x dpt...hehe...

hurm...ye ker....x sabar nak main dah ni...ko tlg aku register blh tak ? dah 2 kali try masih x dpt...hehe...

camni aku ade 2 acc skang.tapi skng aku x gune sbb pc aku lagi 1 rosak...so skang aku men 1 jer ar..so tuk sementara waktu tuk ko xplore2 dulu aku bg ko pinjam..nanti aku citer detail..ko ade ym?aku nak add ko ..nanti aku ym ko ok?