Jump to content
nazrol

Mohon Sumbangan Kos Surgeri Nuur Qistina Hayani

Recommended Posts

Assalamualaikum

Betul macam yg cik_wawa cakap,Nuur Qistina berhak untuk untuk hidup, dan cik_wawa tidak mendesak sesape untuk menderma.

Baru aku tahu, orang kajang rupenyer en nazrol nih. Anak aku baru umur 7 bulan, x sanggup aku bayangkan kalo aku berada dalam situasi en Nazrol. En Nazrol,sabar dengan dugaan Allah. Sama2 kite doakan untuk Qistina.

Pada puteranians yg lain, marilah, kite membantu en Nazrol. Kasihanilah beliau,kite bantu semampu mungkin.

matrik02,ko x de bersalah ke,post kate2 camtuh? Bayangkan,anak kau dalam situasi camnih.

Assalamualaikum

Betul macam yg cik_wawa cakap,Nuur Qistina berhak untuk untuk hidup, dan cik_wawa tidak mendesak sesape untuk menderma.

Baru aku tahu, orang kajang rupenyer en nazrol nih. Anak aku baru umur 7 bulan, x sanggup aku bayangkan kalo aku berada dalam situasi en Nazrol. En Nazrol,sabar dengan dugaan Allah. Sama2 kite doakan untuk Qistina.

Pada puteranians yg lain, marilah, kite membantu en Nazrol. Kasihanilah beliau,kite bantu semampu mungkin.

matrik02,ko x de bersalah ke,post kate2 camtuh? Bayangkan,anak kau dalam situasi camnih.

sokong !

budaktu berhak hidup..kadang2 duit gaji yang kita terima ni bukan sume kita punya..klu ada lebih yang memerlukan kita bglah..jgnlah kedek sangat..nnt ko susah xdak sapa tolong..sendri mau ingatla

salam,aku br je terbaca thread ni...apela korg ni...thread ni dibuat utk memohon dr kd org,bkny mmbr pendapat korg ttg kata2 org...yg korg nak marah sgt ngan matrik tu nape? mgkn kate2 die ttg was2 diluahkan dlm bntk melawak,tp takde niat nak menghina,apa salahnya die ckp psl sembuh TANPA rawatan tu? korg tau tak maksud keajaiban atau kekuasaan tuhan?napela bnd camtu pon korg leh petikaikan? biala ape pon niat sebenar dia,dosa pahala sume Allah yg tentukan...mgkn care die ckp camtu...klu korg tak puas ati ngan encik tu ke encik ni ke PM la,jgnla mengaibkan die kat org ramai,ni sampai die nak kena tarik balik kata2 dia,ckp baik2 tak salah kan? nak tegur ada byk cara kan? anyway kite same2la berdoa utk kesihatan adik tu...(aku bukan apa,aku sedih tgk adik qistina tu,die same tahun ngan anak aku,tp bengang bile tgk thread utk mohon bantuan dah bertukar,dahla pembukak thread tarik balik ayat dia,korg lak wat thread ni nak bantai membantai)

p/s:igt tajuk utama thread ni....

sebelum-sebelum ni ada jugak aku search pasal adik qistina ni. nak tahu lah perkembangan. yang ada cuma di website itu saja. dan tak update dah lama.

sapa2 ada update maklumat adik qistina ni?

aku pun pernah email personally ke En Nazrol, sebab dia poskan di Yahoogroups. dia pos di YG tu dah lama, tapi email tu aku simpan masa tu, sebab web xde update aku tanya terus lah. takde jawapan.

aku harap semoga adik qistina sembuh, sehat seperti orang lain. jikalah adik qistina dah tiada, semoga beliau menjadi syafaat kepada ibu bapanya, dan semoga ibu bapanya tabah.
tapi kalau dah takdak, rasanya perlu jugak dimaklumkan kat website tu. ni dah lama sangat takde update

• Create New...