Jump to content

Recommended Posts

Aku dah tgk versi kartun...

Tapi memang best la Spiderman 3 ni

p/s : Nasib baik ade loceng .. tong tong tong

aku dah tengok semlm tak puashati,cerita 2jam setengah tapi asik cinta jerrrr,part lawan sikit sangat

tak sama langsung dengan comic,kalau nak tukar pun tukar sikit2 takper ahhhh,ni banyak sangt

yg aku paling benci part cinta tu,banyak sangat :(

bazir duit,bazir masa tu aku semlm

Edited by luriahk

ye ke ta best sangat?? :unsure:

malas laa nak download klu cam ni.. :lol:

uh ada review tak OK plak ke?

ingat best sangat.

aku harap Spiderman 4 kalo ada tukar la hero lain.

aku tak prefer sangat la Toby Mcguire tu dah.

venom mati x?

bukan spiderman mintak tolong batman ke nk lwn venom tu?dlm katun cenggitu rasenye.. :)

aku dah tengok semlm tak puashati,cerita 2jam setengah tapi asik cinta jerrrr,part lawan sikit sangat

tak sama langsung dengan comic,kalau nak tukar pun tukar sikit2 takper ahhhh,ni banyak sangt

yg aku paling benci part cinta tu,banyak sangat :(

bazir duit,bazir masa tu aku semlm

I second that, cite kali ni agak bosan, aku rasa ngantuk. Member sebelah aku cakap dia terlelap dua kali.

Tapi aksi spidey masih rancak gak la kalau nak layan, tapi still tak sebest last 2 episodes

Overall, spiderman 3 tak sebest dua episode lepas. And part cinta banyak sgt sampai, para polis pun emosional terlebih. Haha....

venom mati x?

bukan spiderman mintak tolong batman ke nk lwn venom tu?dlm katun cenggitu rasenye.. :)

Hang ni banyak sangat baca komik sampai dah tak tahu beza even realiti between komik tu sendiri :lol:

Kalo Superman panggil Batman ok gak.. ni Spiderman. Jauh tu bang... Spiderman ni universe dia dengan Fantastic Four, X-Men ngan Iron Man (dan segerombolan hero yg lain). Batman lain bai... LOL

Paling aku sedey part Venom la.. pesal kejap sangat arr??

Hang ni banyak sangat baca komik sampai dah tak tahu beza even realiti between komik tu sendiri :lol:

Kalo Superman panggil Batman ok gak.. ni Spiderman. Jauh tu bang... Spiderman ni universe dia dengan Fantastic Four, X-Men ngan Iron Man (dan segerombolan hero yg lain). Batman lain bai... LOL

Paling aku sedey part Venom la.. pesal kejap sangat arr??

oh my bad :P

die panggil wolverine mntak tolong, ade dlm katun :rolleyes:

betul spidey 3 nih kureng la...mmg x memuaskan hati sgt..

tapi aku x sabar nak tgk Lanun Jack Sparrow gi S'pore hahahaha..cepat la 24 may aku nak kerekak wayang...

kalu ikut kartun, venom dikalahkan dgn bantuan fantastic 4...x silap aku tbaca masa aku muda dulu ar...

sblum venom dikalahkan, spdman dan venom bersatu melawan satu makhluk kira mcm anak venom ar...anak venom tu merasuk banduan sepenjara dgn eddie(venom) jadi makhluk nama Carnage yg lebih power dan ganaz dari spdman dan venom...kalu x silap ingatan aku ar...

Edited by hoyoyo80

kalu ikut kartun, venom dikalahkan dgn bantuan fantastic 4...x silap aku tbaca masa aku muda dulu ar...

sblum venom dikalahkan, spdman dan venom bersatu melawan satu makhluk kira mcm anak venom ar...anak venom tu merasuk banduan sepenjara dgn eddie(venom) jadi makhluk nama Carnage yg lebih power dan ganaz dari spdman dan venom...kalu x silap ingatan aku ar...

Bila dan siapa bantu kalahkan Venom memang aku lupa habis dah...

Bab Carnage tu.. symbiote dia rasuk badan Kletus Cassidy (bekas roomate penjara Eddie)... and power dia jauh lagi kuat daripada Venom (semua orang tau... LOL).

Tapi symbiote yg lahir dari Carnage.. Toxin lagi kuat. Memula Venom nak buat pact dengan si Toxin ni tapi tak jadi pasal Toxin nie.. err.. baik. Unlike Venom ngan Carnage... symbiote Toxin nampaknya tak control host dia habis... meaning host dia ada control separuh dan Toxin separuh. Bahkan menurut apa yg aku terbaca melalui komik versi scan and download... Toxin dgn host dia buat pact di mana diorang boleh guna 2 jam masing-masing tanpa ada gangguan pihak yg satu lagi. Meaning kalo Pat in control.. Toxin tak leh kaco dia. Masa Toxin in control... Pat takleh kaco dia unless dia buat jahat (nature symbiote ni kan memang jahat).

Dan Toxin adalah symbiote pertama yg Spiderman consider as ally dia.

Kenapa Toxin baik?? Bukan sepatutnya jahat ke?? Masa aku baca.. waktu Pat jadi tension sebab badan dia ada symbiote... dia cuba bunuh diri tapi Toxin selamatkan dia pasal Toxin nie tak yakin dapat hidup dan cari host lain macam apa yg Venom dgn Carnage asyik buat. So in the end dia buat la pact dgn si Pat tu. Aku cuma hairan... kenapa Toxin ni tak control terus jer badan si Pat tu cam Venom and Carnage buat pada Eddie ngan Cassidy. Tetiba jadi baik lak Toxin ni.. padahal jauh lagi kuat daripada Carnage ngan Venom combine forced.

Venom lak... latest aku baca bukan Eddie dah orangnya. Tak silap aku Scorpion. Symbiote Venom pergi kat dia... tapi isu seterusnya aku tinggal so aku tak tahu apa dah jadi...

*Tak spoiler kot?? hehe..

Edited by Dominant Star

tp kalu nak ikut power...power sand tu cam best jak..bergaya lagi cam Gaara of The Desert je..wakaak

2nd time aku tengok citer ni kat wayang mmm dah kureng ar sket...tak mcm masa aku tengok kali pertama..certain citer kali 2,3 tengok pun masih feel...so SPD3 ni kira hebat gak cuma kalu siaran ulangan maybe kureng sket...

berbanding ngan cicakman memang macam langit ngan bomi.. bagi aku citer SPDM3 ni best. sebab Osborn mati ngan tahu hal sbenar + jadi baik dan tolong spidey. jalan citer memang lain trus dari komik. Venom kalau nak citer panjang lagi kisah dia, dia tak mati camtu jer..

pe pe pon.. citer ni memang best

..daripada cicakman!

cicakman?aiseh...jgn ar banding ngan cicakman...dia nyer antidot/penawar utk sakit cicak tu pun guna ink printer nyer injection, sirap ros plak dlm tu..wakakak

tp apa2 pun tu kira hebat ar dlm malaysia, kalu Yusry ada ramai lagi pakar CG mesti lagi gempak..

Kpd ssiapa yg blum tengok SPDM3 ni,baik pi tengok...syok gak...

Cerita dia sebenarnya layan.. cuma sebab Spiderman 1 dan 2 dah menetapkan standard yg tinggi untuk filem Spiderman ni... jadi bila Spiderman 3 kuar dan tak mencapai tahap yg orang ramai expect... tu yg banyak kritikan tuh...

Daripada layan kritikan... aku syorkan pergi jer tgk kat wayang... biar diri sendiri rasa seronok atau tak.

aRi tu Dh nK g tGk taYaNgaN First Day..tP tiKet hBs..

LepaS baCe Post2 Kat siNi, cAm MaLas La PLaks Nk g TeNgoK :unsure:

kesimpulannya......spiderman 1,2 n 3 semua nyer budus.....ni yg susah kalu komik hebat nak di buat filem....filem cam citer budak2 plak....baik layan bob d builder....

- tapi aku g tengok gak....huhu... -_-