Jump to content
Sign in to follow this  
imam123

Mo Siang(game Baru Kat Mesia)

Recommended Posts

4. level bukan segalanyer.... ko kena taktikal main game ni... skill point tinggi... level rendah... pun power...

p/s :- aku jumpa sorang budak putera kat dalam game ni... terlompat-lompat... bangga aku... ade gak budak putera level tinggi.

adeh...lvl bukan segalanya.. =.=

stakat lvl, no hal lah. skang ni paling bangang aku leh dapat 32/33. tapi disebabkan tension yang amat, aku quit.

ade ke patut aku lepak kat ninja tu 3-4 hari. haram jadah 1 equip +1 pun tak dapat. sekali aku g umah membe aku, lepak2 jap ilangkan penat. aku lvlingkan die punye char jap. tak sampai 10 minit, dah dapat +3 boot lvl 29. tak hangin???

ni bukan dah takat random, silap2, angin aku pun random gak ni. pecah gak kibod ni aku hentak2. ni la game yang merandomkan jiwa aku ko tau.. tapi aku rase, sume game ade rate. exp rate, drop rate. dan aku rase, game ni la yang rate die sangat menyakitkan jiwa raga batinku. takde istilah "hunt" dalam game ni. sakkkkk!!!!

perfect world... tengah menuju puncak macam AF tu. menuju puncak nak jadi hampeh.

skang baru aku tau apsal aku asik tukar2 game jek. sbbnye, aku nak main job assassin. tapi, hampeh. perfect world pun tarak. wu xia main claws+fist pun tak bes. aku dah try main chinese version. graphic aku bagi 1st class macam granado. mmg cun melecun. siap boleh terbang2(tapi aku tak terbang), boleh berenang dalam sungai/laut, menyelam. lompat2 bangunan macam Hero Online. mmg bes grafik. tapi takde job assassin. weapon dah ade. aku try main claw, pastu boring, main warrior lak. kecewa btol. same jek pegi die. patutnye, assassin la bunuh cepat. mati pun cepat. ni lak, same. tension btol. pastu nak kene spam skill 24jam. warghh..tension ini macam.

perfect world ni kire ok gak, equip boleh shining. kaler kuning, biru, merah, putih. transparent pun ade. tu yang paling garang kot. quest kene buat kalo nak dapat upgrade material. macam boring pun ade.

aku nak la sesangat game yang macam ryl tu. stim gile assassin. bunuh cepat, mati pun cepat. stiap job ade kelebihan masing2. skang ni game2 aku tengok, sumenye sebok nak kene gune skill. Cabal lagi la. skill memanjang. fuhh...bosan seh. semenjak A3, sume game dah asik kene gune skill jek. takde skill, mampus.

bagi aku, mmorpg skang ni dah macam takde kesenian da. healer pun takde. perfect world ni, name je ade healer. tapi tak nampak pun budak party ngan healer. sumenye solo. aku rindukan RO, RYL..... wuwuwuwuw tu baru ade teamwork.

skang, tengah tunggu granado espada. 11 hari lagi jek. game ni la kot aku leh konsentret. leh lepak2 game ni. jalan sane sini. huhu yang besnye ade musketeer la. jarang game ade main snapang. :) tu la yang aku suke.

yang tekojutnye, aku bace blog nocturnalsun. sape2 yg follow up news perfect world, tau arr blog die nih.

die cakap 16 jam spam skill gune elementalist, fighter, scout. lvl 40+. macam haram. gile laju. aku 2 3 hari baru dapat lvl 38. sedih gile. dah la gune 1 musk, 1 scout. huhu mmg lambat le.

skang ni dah tau basic nak lvling, aku target, 20jam lvl 38 + Gracie. huhuhu

baru siap donlod 1 part. bapak besar client die. 700mb X 5 + 90mb. 3.59Gb client die. dulunye 2gb je kalo tak silap. huhuhu tapi mmg pueh ati la graphic. dulu mase geforce 6200, dah cun. ni 7600 tak tau la camane pegi die nanti. pasni nak cari 22" lcd 2/5ms lak. huhuhu theatre mode. ayoyo...... mau tak tido 1minggu nih.

waaaa ape aku merepek ni... sape2 nak join aku main granado, kasi tau arr.. ade gak membe nanti.

ahaha~ , nampaknya abih si imam ni rant pasal mo siang + ketiadaan assasin dalam mmo terbaru XD . rilek2 try carik mmo lain yang ada assasin :P

ps: mo siang pun aku dah quit dah .hehe

hahaha imam2...

ape ke jadahnyer ko harap weapon kat ninja tu?

boot lvl 29 +3? ok lah tu....

game ni... jangan harapkan drop...

ko kena + sendiri... camne nak +?

ilmu tu penting...

dan sampah sarap tu penting... sebab... benda tu lah yg leh ko buat weapon....

se tau aku la... takder game online yg x tensen... mmorpg all about patient....

sebagai contoh... skill aku dah lvl 11.... nak naik lvl 12...

paling cepat leh dapat 1% = 1 jam. so ko kira tengok... camner nak dapat 100%?

x ke patah jari ko nekan skill tu....

healer? teamwork? game yg paling banyak teamwork waktu nak lvling... ran online...

sumer kena ade... healer, pedang, archer... baru leh lvling... tapi time PK.. xyah teamwork...

perfect world? x silap aku chinese kan?

granado espada? hehe.. ade ke lvling 3 org sekali... bagi aku pening....

tapi mo siang simple je...xyah banyak nak pikir... waktu nak lvling.....

tapi waktu nak + weapon... hehe... nak hentak keyboard pun ade....

waktu nak power up lagi la... bunuh diri pun buleh... kalau result x ok.....

tapi imam... kalau lah betul lvl ko sekarang 33.....

aku tabik hormat spring tahap dewa......

ko x nak id tu bak meh sini... jgn sia2 kan titik peluh tangan ko tu....

tapi imam... kalau lah betul lvl ko sekarang 33.....

ape ke jadahnyer ko harap weapon kat ninja tu?

aku tabik hormat spring tahap dewa......

ko x nak id tu bak meh sini... jgn sia2 kan titik peluh tangan ko tu....

weapon =.= ade aku sebut aku nak weapon dari ninja ke? :blink:

nak tabik2 ape. AirGear dah lvl 35. budak2 onepiece sume dah 33+ rasenye. Synced 34/35 skang ni aku rase. budak2 CN tak tau ar. edison top 1 rasenye. airgear top 2.

nak ++ tu la masalahnye. menakutkan ko tau. ran ke? em..ro le aku rase lagi hampeh. lagi2 taim guild war/ sapu pvp room. Setanby dah lvl 34. membe akunye id. IchiJou 33. on de waynak masuk 34. aku blum 33 lagi. kalo dah 33, mmg aku dah tolak kat mane2 budak nak beli. aku yang bawak balik cd mo siang. kitorang pun main sesame. tapi aku main lambat sket sbb tgh make up pc ni. last2 aku dapat kejor lvl. main dart. gune 1 skill AoE jek. try duel2, ngan sume char aku kalah. tapi diorg pun nyawa2 ikan. huhu

granado tu aku ske sbb leh lepak2 je. boleh g toilet jap. g makan jap. huhu aku suke sbb pistol.

takde mood aku nak start mode hardcore. aku tunggu cabal dengan penuh sabar ni. cabal start, mata aku pun start. huhuhu

tentang patient ke ape ke, time kasih sbb ingatkan aku mende tu. aku tau. kalo takde kesaboran, takde la 3 hari aku mengadap game last chaos, bunuh monster lvl low semata2 nak skill point, main d.o online 2 hari stengah non stop sampaikan cecah top 3, main hero online top 1 assassin jap.

tambahan, healer ape bendenye dalam game ni. lvl 4-5 baru dapat heal 100. heal hp plak tu. macam takde ape jek. tak rase pon. kalo bleh heal armor, mana, best gak. kalo ko perasan aku main solo pon bleh idup. ape kejadahnye teamwork game ni. bukan taste aku.

p/s: jangan rase pelik lak kalo aku quit banyak game. sbb aku ni beta tester jek. mane yang cun, aku focus. mane yang sampah, aku wat dono jek. membe2 aku pun tengah tunggu perfect world english version. that means, mo siang is to us.

Edited by imam

hehe . rilek2 , main game tuk seronok , takde guna bila main game tu kene grind membabi buta sampai hati pun panas + sakit jari klik mouse :P

kalo hati panas + sakit jari dan mata = puas ati takpe. berbaloi la pengorbanan. wahahah macam belia lak.

bilo la cabal nak kuar niiiihhhhhhh..........

tara bes ini game. sakkk.. close topic. main granado espada lak. cek GE punye topik.

blah dlu..

Edited by imam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...