Jump to content
Navigator®

Cadangan Untuk Tik" Kan Thread Yang Pernah Dipost

Recommended Posts

Cadangan aku nih untuk menyenang kan korang supaya dapat pergi reply thread yang pernah korang semua post kat situ . Kira macam penanda thread la . kalau pernah post , maknanya Thread dia camnih f_norm_no_dot.gif and sebaliknya .

Edited by Navigator®

mm..yang kat dalam page profile kita tu kan dah ada fungsi tu..

Topics|Posts|Comments|Friends|Settings

Edited by aMer

jangan dilayan manusia pemalas

susah gile siot nak bukak satu window/tab baru

Aku tanya ko Komputer digunakan untuk apa ? Bukan kan untuk orang yang Pemalas???

Aku tanya ko Komputer digunakan untuk apa ? Bukan kan untuk orang yang Pemalas???

Isk... isk... sungguh menghina semua pengguna komputer~ terutamanya yang guna komputer untuk buat kerja.

Komputer bukan untuk orang pemalas, ia adalah alat yang memudahkan manusia melakukan kerja. Bukan menjadikan manusia malas.

No offence~ :)

die kan seorang purist. of course die lebih rela main konda kondi daripada main half life. lebih rajin pegi library dan tanya daripada check google.

die nak samakan kerja2 yang menggunakan komputer dengan kerja tekan Alt + T atau middle klik untuk bukak tab baru dan bukak SATU page baru. biar je. lagi banyak die cakap lagi besh leh gelak2.

Edited by C-Fu

aku paham maksud ko navigator.. Dia bukan pemalas,cadang dia cuma nak menyenangkan kerja... aku sokong gak cadang ko tuh,cadngan yang bernas...

die nak samakan kerja2 yang menggunakan komputer dengan kerja tekan Alt + T atau middle klik untuk bukak tab baru dan bukak SATU page baru. biar je. lagi banyak die cakap lagi besh leh gelak2.

ALT + T ker atau CTRL + T? bukannyer aper aku tanya tuh untuk kepastian supaya niat ngko nak menampakkan orang lain macam bodoh tak disalah ertikan sebagai ngko sendrik yang nampak bodoh & idiot

dulu tak silap akO penah nengok admin kata derang (mods team) nak wat arkib ke atas sumer posting lama. aper citer ngan benda nih? ada jalan ker? bagi aku fungsi carian tuh kena dikemaskinikan lagik ler dengan lebih spesifik supaya derang lagik senang nak search, pasai user dalamnih sumer manja-manja belaka, semuanya nak kena sediakan A-Z :D