Jump to content
brader yie

Ambil Perhatian!pelaburan Online!ramai Tertipu!

Recommended Posts

risiko besar tul melabur internet. nak paham satu keje, nak dapat duit satu keje, nak pasti halal haram satu keje. sapa tak nak kaya, tapi tu lah tak senang nak kaya.

yang selalu tertipu ni org yang cepat nak kaya, kadang2 dia sendiri pikir tak logik tapi sebab duit yang tak logik terus jadi logik. aiyyo

konsep slalu berlaku... tujuannye nak duit orang bawah die.... duit tu akan terus mengalir ke atas... satu hari nanti bende ni akan stop dan orang yang paling bawah adalah yang paling rugi.... biasenye, yang paling bawah adalah majority... ade yang pakai sistem wang ehsan sebagai penggerak, ade yang bertopengkan ebook dan segagainya....

"Belambak pelopor porgram cam ni...apa pun up to you..." <-- SETUJU !!! :D

Ye, aku pun setuju sangat2 dengan nkorang..

Aku nak kongsi kat korang kedegilan pelebur duit skim cepat kaya di internet nih. Diorang ni sampai tahap sanggup pertikai Al-Quran & Sunnah. Aku copy & paste kat sini dari sebuah forum. Jadikanlah iktibar.

Astaghfirullahalazim.

Pehh!! Giler siut org tu. Berani dia cakap mcm tu. kang murtad nanti, menjawaplah nko dlm kubur sok dgn kat pdg mahsyar. Dapat org tu, aku cincang lumat. tak reti langsung nak hormatkan al-Quran. Kang dah kena balasan Allah baru tau langit tu tinggi ke rendah. Main cakap jek. Mcmlah org tu tak mati sampai bila2.. Memang bengap org tu..

p/s : paling aku tak tahan...sedara sendiri nak ajak aku join...aku taknak join....time dia nak balik...sempat sindir lagi "teruslah jual burger (aku mmg tokei burger)" menyirap gak darah aku....last-last...hyip tu T.U.T.U.P...sekian terima kasih....korang agak2?? apa agaknya aku nak balas sindir dia tu???aku akan balas jugak....betul.....aku tak MENIPU.... :lol:

Balaaaaass! Jgn Tak Balals :D

so berhati-hati di internet. daftar rm 5 je. program bantu-membantu.

insyaallah boleh dapat duit berterusan. link di signature

EDIT REFERRAL LINK *Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned

Edited by arfaie

assalammualaikum.

kepada sesiapa yg berminat.

"Dengan bermodalkan RM50.. mustahil untuk anda jatuh bankrup...
TETAPI tidak mustahil hanya dengan bermodalkan RM50 anda akan menjadi jutawan..."

Setiap hari saya mengutip purata RM300 – RM600 sehari terus ke Akaun MAYBANK saya
malah sy dan juga anda berpeluang memperolehi sehingga RM51,900
AMAT MENAKJUBKAN!!!!!!!!!

Pada hari pertama saya Join saya dapat SMS dari upline yang menyatakan dia telah menyusun downline dibawah ID saya dan saya menyemak akaun MAYBANK saya. Alhamdulillah, hari pertama sahaja saya dah balik modal!!!!
ingin menjadi seperti sy???
klik pd link di bwah dan daftar sekarang..
hanya anda mampu megubah kehidup anda..

jika berminat daftarlah di laman web yang disediakan.
anda boleh terus mencari wang dengan mudah di internet dengan bermodalkan 50 ringgit sahaja.
bayaran adalah sekali sahaja.

anda bole hubungi sy di [email protected] utk maklumat lanjut.

QUOTE(electronic.com @ Nov 22 2008, 11:34 AM) <{POST_SNAPBACK}>
assalammualaikum.

kepada sesiapa yg berminat.

"Dengan bermodalkan RM50.. mustahil untuk anda jatuh bankrup...
TETAPI tidak mustahil hanya dengan bermodalkan RM50 anda akan menjadi jutawan..."

Jgn cakap mcm tu.. Kalau Allah nak kata jatuh, jatuhlah. Siapa kita nak menjamin sesuatu benda tu untung ke rugi. Siapa yg boleh tentukan bila dia akan mati? Kan semua Allah je yg tahu.. Minta maaf ye, aku tlg nasihatkan aje.

Adehh.

Topik perbincangan ini ditutup kerana perbincangan telah tamat atau persoalan telah diselesaikan. Harap maklum.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...