Jump to content
MAHADZIRA_ELZAN

Ruang Pujian Utk Moderator Dan Admin Juga Jr Admin

Recommended Posts

Dari saya ahli baru terimakasih kepada jr Admin Anarchy99 yg sangat2 membantu. Salam hurmat dan terimakasih.Salam Ramadhan dan pujian ikhlas

Laa...aku baru habis puji ko dah lesap tinggal aku terkonteng2 masih tak PAM Edited by MAHADZIRA_ELZAN

Aku pun nak ucapkan ribuan terima kasih ntuk Para-Moderator yg aku kenal, yang aku takkenal jgn marah... biggrin.gif

Trimas ntuk, anarchy, cdR, erk....cermin.... erk, nanti aku cari lagi tongue.gif jgn marah....

Sekali lagi makasih utk Anrachy99, so reponsive. Selesai pam dah. Tunggu nanti saya bagi killer question pada saya tapi kacang pada yg mahir. Nasib baik ada ko dan lain2 mod pun ok juga rasanya. Ada sapa-sapa nak tambah incentive utk mod dan admin silakan....tambah-nasik tambah. Ok bye taking care!

cdR, cermin and anarchy99. Korang nie best tul la. Banyak gak tolong aku.... kan cermin kan..

mus3na pon best jugak. banyak membantu aku berkenaan PC and Laptop aku yang always trouble.

[sesi bodek]

pirst pirst skali, I nak ucapkan trima kasih I kepada incik Anarchy99. beliau memang seorang mod jr. yg ber'daddy'kasi. I respect youuuuu...

pastu...encik cdr...seorang mod yang berjiwa rakyat. kaya dengan gambar helmet yang modern, yang ancient dan yang sekadar ilusi. Ah! I kagum....

Pastu, mod-mod lain yang pernah berkomunikasi dengan I. Tenkiu.....

Juga tak lupa I ucapkan tima kashih I kepada mod mod sperti cermin, musena, arfaie kerana mengawasi tempat tempat yang sepatutnye.

Nanti, you all belanjalah I. Nanti lagi skali I say thanks kat sini okaaayyy...wub.gifwub.gifwub.gif

[/sesi bodek]

wakakakaka......besh besh...nanti buat lagi....

Salam, ini ada satu soalan dan sapa dpt jelaskan terus dpt jadik webmaster. Bagaimana nak masukkan realplayer display and click direct di forum post. Jadi siapa nak dengar file lagu atau bacaan hanya perlu click button player yg already displayed.Tolonglah jawab sebab sgt penting dlm tugasan saya sbg site admin dan dpt sebar ayat suci al quran dll. Atau Guide saya pada thread yg berkenaaan . KERJA RAJIN2 Edited by MAHADZIRA_ELZAN

Juga tak lupa I ucapkan tima kashih I kepada mod mod sperti cermin, musena, arfaie kerana mengawasi tempat tempat yang sepatutnye.

Nanti, you all belanjalah I. Nanti lagi skali I say thanks kat sini okaaayyy...wub.gifwub.gifwub.gif

boleh... hang mai la kat tempat aku, nanti kita ajak al-siput gi pekena nasik kandar tongue.gif

*sekadar membalas ucapan terima kasih, sama2 mr sinful smile.gif

Salam, ini ada satu soalan dan sapa dpt jelaskan terus dpt jadik webmaster.

Bagaimana nak masukkan realplayer display and click direct di forum post. Jadi siapa nak dengar file lagu  atau bacaan  hanya perlu click button player yg already displayed.

Tolonglah jawab sebab sgt penting dlm tugasan saya sbg site admin dan dpt sebar ayat suci al quran dll. Atau Guide saya pada thread yg berkenaaan . KERJA RAJIN2

Tolonglah jawab beb...feeninn nih...

Edited by MAHADZIRA_ELZAN

[sesi bodek]

pirst pirst skali, I nak ucapkan trima kasih I kepada incik Anarchy99. beliau memang seorang mod jr. yg ber'daddy'kasi. I respect youuuuu...

pastu...encik cdr...seorang mod yang berjiwa rakyat. kaya dengan gambar helmet yang modern, yang ancient dan yang sekadar ilusi. Ah! I kagum....

[/sesi bodek]

wakakakaka......besh besh...nanti buat lagi....

Huhuhuhu sinful, lelebih plak.... aper ark!! okey gak, aku pun ingat nak bodek gak, tapi aku bukan kaki bodek cam saudara sinful tongue.gif jgn mare...

Tolonglah jawab beb...feeninn nih...

......................

Ko nie mesti jenis malas nak baca pasal penerangan berkenaan forum dan sub forum nie.

....................... cool.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...