Jump to content
sharemalaysia

Kepimpinan

Recommended Posts

pe benda korang ni..benda x jalan lagi nak komplen. satu2 aa..

jom jom revive balik...

kita x payah kesah sape nak lead dlu...sbb masing2 ada life, ada keje, ada study, so kita buat mana dapat.

hal2 politik boh tepi. benda kecik je ni. kita2 nak suka2.

Maaff la..aku rasa ko kurang tepat buat andaian tang ni..sebenarnya...takde tak suka...takde kutuk takde tikam2..yang ada cuma tegurang dan kritik....kalau mamat tu hilangkan diri/cabut pasal sebab dikritik..ternyata dia yang lari dari masalah..takde buang dia..yang ada dak basuh dia jer..mungkin ada perkataan2 yang tak berapa baik ...tapi niat hati tu yang penting....

so aku rasa...andaian ko tentang anarchy agak kurang tepat.. :ph34r:

apa andaian yg tepat ttg anarchy?

ada lagi thread-2 yang di bump(bontot bak kata c-fu) dekat sini?

dulu aku pernah dah persoalkan perihal hala tuju PCG ni... thread tu jadi panas sekejap pastu kena delete thread tu sebab content yang terlalu explicit untuk manusia normal tahan... Then lama jugak laa aku x masuk tempat ni hanya untuk tahu yang ada thread pasal "kepimpinan" yang mana cik snowolf edit page depan pada march... pastu aku ternampak nama aku jadi AJK MMO untuk PC... benda yang aku x pernah sukarela untuk jadi dan aku pernah tolak banyak kali dulu ( aku cakap banyak kali sejak 1st day aku register yang aku cuma boleh jadi "ahli" hantu untuk PCG )

Sekarang benda ni dah mati, bukan sebab sikap negatif ahli (xkan member nak riot kalau bahagian atasan x buat hal) tapi kerna kekurangan aktiviti... bukan susah sgt nak gather bebudak putera ni dalam satu content game secara online atau tidak. Dekat thread MMO player putera duk sibuk main DotA pastu skang ada latest hit, web based game BINAGARA. so far aku x nampak participation pihak atasan dalam mana-2 thread game berkaitan dalam putera? kata Putera Gaming Club?

Talk about participation... betapa busy aku dekat kampus belajar untuk jadi seorang chef ( 8 pagi sampai 10 malam kelas isnin-khamis) aku still manage to lurk around the forum tengok mana-mana part penting... why can't you?

ko faham x apa makna ahli hantu....?

aku dh xnk bermasam muka ngan korang...sapa nk luahkn perasaan korang or nk bincang apa2.... meh jumpa aku f2f....PM aku time...insyallah aku try arrange...kalau boleh biarlah area KL-selangor-N9 je...

bla bla bla.

so kalo jumpe ko, baru ko nak start order orang untuk DO SOMETHING ke? ape yang dapat bile jumpe ko?

baru ko pon nak start posting kat FORUM KO ke?

nak bincang amende nye? bukan keje kite yang nak bincang2 ni. tu keje KO. ngan kroni2 KO.

shut the f**k up mate. dari dulu ko tak habis2 cakap yang kononnye macam2 progress di sebalik tabir la, tu la ni la. siap tunjuk masterplan tu!!!!!!!

tapi bile nak soh tunjuk chatlog, nak tunjuk apa2 bukti, terus senyap balik.

BLAH LA WEI! KO INGAT ADE ORANG NAK PECAYE MULUT BUSUK KO KE!!!!!!

pgc nak gerak, soh la shanai gerakkan. shanai yang tanak. yang ako tau dan nampak, kite sume dah main peranan.

ako dah siap bukak thread, maki hamun, gi kat forum cadangan, even ako share plan organisasi yang sebetulnya. but still, orang lama still kedekut pemalas penakot pondan tanak pecat diri snirik. so camner orang baru nak buat something?

Edited by C-Fu

korang ignore g mamat pemusnah manusia ni...xde faedah korang follow or bace apa yg dia post... anggap je dia x wujud dlm gamer club kita ni... sbb dia ckp/ post lebih2 pun.. dia bukan ahli pun... semua benda yg dia buat nk memusnahkan perhubungan kita semua... (berbisik kat korang : pemusnah manusia la katekan).... terbanggggggggg!!!~~

adeh laa

camni la pulakkkkkkk...

wei...aku nak main game wei dgn korang....aman bleh x?

cemana aku nak ajak korang buat kerja sama kalo memsaing nak bertekak. hanyut ni.

hehehe bukan ahli ke, ahli yang kene delete pos die dan kene rejek?

nak ako ingatkan ke, kalo bukan pasal ako, ko still akan terlekat ngan polisi bangang ko mintak orang letak details termasuk kad pengenalan kat OPEN FORUM?

Kepimpinan, Sila cadangkan calon secara serius

Bila nak mula cadang ni ? besok ? lusa ? tahun depan ? 10 tahun lagi ?

sampai hari Kiamat la macam ni ...

aku x fikir hal kepimpinan ni isu penting...memula kita just mintak senarai sape yang boleh volunteer nak uruskan papehal. tu je dulu...jgn kira sape bos, sape kuli...tu suma bleh bikin naik darah woo...

Sape buleh volunteer?

Game dlm kepala aku skang DotA.....so, sape berminat, sila balas kat sini...game lain pun xpe...kita carik port dulu...sape bleh volunteer...aku nak ajak bincang ni...

Add YM aku....

[email protected]

kalo xnak buat kacau sini, balas kat thread aku.

jom jom main game reramai...

Edited by Sinful

Kepimpinan, Sila cadangkan calon secara serius

Bila nak mula cadang ni ? besok ? lusa ? tahun depan ? 10 tahun lagi ?

sampai hari Kiamat la macam ni ...

Kan dah ada ...dulu2 zaman tok kaduk....tapi tu la kita berharap dah derang taknak mane leh pakse..hahah

skang ni aku takde cadangan...ko bagi la nama yang ko cadang tu kat sini..

aku dh xnk bermasam muka ngan korang...sapa nk luahkn perasaan korang or nk bincang apa2.... meh jumpa aku f2f....PM aku time...insyallah aku try arrange...kalau boleh biarlah area KL-selangor-N9 je...

hahahahahahahahahahahahahahahahahaa :lol::lol:

Apa yang aku post sebelum nih hah? :rolleyes:

mintak maaf...

kalo on topic, aku setuju ngan c-fu untuk bubar yg lama kalo nak bentuk yg baru...

aku bukan ahli sebab aku tak paham kemelut yg melanda PGC nih...bunyik nak mampus tp tak mampus2 pun...

so, kalo PGC ni mantap ngan halatuju jelas.. releven kalo ramai2 nak join..

korang ignore g mamat pemusnah manusia ni...xde faedah korang follow or bace apa yg dia post... anggap je dia x wujud dlm gamer club kita ni... sbb dia ckp/ post lebih2 pun.. dia bukan ahli pun... semua benda yg dia buat nk memusnahkan perhubungan kita semua... (berbisik kat korang : pemusnah manusia la katekan).... terbanggggggggg!!!~~

Walaupun C-fu bukan ahli dan seberapa dia "tak" diterima dalam Putera.com, aku x pernah neglect post dia. dalam semua thread, tak semestinya orang yang post ikut suka dia tak ada makna? aku rasa post c-fu make more sense than you did.

just for information ahli hantu bermaksud ahli yang berdaftar tetapi tidak mahu menyertai apa-apa aktiviti yang dijalankan, sekadar mendengar dan mengetahui mengenai maklumat aktiviti itu sahaja. tapi sedar-sedar aku dah diberi tanggungjawab yang aku tak tahu bila muncul.

mintak maaf...

kalo on topic, aku setuju ngan c-fu untuk bubar yg lama kalo nak bentuk yg baru...

aku bukan ahli sebab aku tak paham kemelut yg melanda PGC nih...bunyik nak mampus tp tak mampus2 pun...

so, kalo PGC ni mantap ngan halatuju jelas.. releven kalo ramai2 nak join..

Kemelut dia mudah... AJK yang terlalu banyak dengan sukarelawan yang sedikit pastu pihak atasan x nampak or dengan bahasa yang aku rasa sedap "buta" nak nampak masalah tu teruskan niat dengan AJK bertimbun tanpa calon, niat nak delegate (ko tahu tak ayat ni aki? jijah?) kerja pun x perlu banyak pembantu... kegagalan kelab ni bukan terletak pada ahli... tapi pihak atasan.

Dah dah....kita stop salahkan sesiapa. semua orang salah, semua orang tak salah. semua ada betul. tapi tak lagi relevan.

aku nak benda ni hidup balik [walaupun korang kata tak mati2, aku tengok tak pernah hidup pun].

aku tak mahu ada politik2 yang tak ke mana ni.

kita tak perlu ketua. kita perlu spokeperson. orang yang akan mewakili semua orang untuk bersuara. kalau takde yang sanggup [liat sangat nak mengaku], biar aku angkat bakul sendiri. bukan untuk selama-lamanya, tapi sampai kita semua capai kata sepakat.

kita tak lagi perlu ajk2 yang ramai. cukup sekadar kawan2 yang boleh kongsi idea dan sesape yang sanggup commit untuk satu event, you are welcome. sape nak commit lama, all the better. tapi sejujurnya, kita perlu beberapa position untuk elakkan syak wasangka, tak kisah permanent atau temporary. position2 ini hanya untuk events sahaja. details kalau korang setuju. aku bukak thread lain.

aku tak nampak sebab kelab ni kene mati terus over some stupid dispute. so, dari respond thread aku, ramai yang masih nak kelab ni, walaupun aku harap at least sampai 30 orang, baru best skit nak buat ape ape.

tapi, so far.

"WHO'S WITH ME?? WHO'S BLOODY WITH ME???" <== Lieutenant Lewis Prothero

Walaupun C-fu bukan ahli dan seberapa dia "tak" diterima dalam Putera.com, aku x pernah neglect post dia. dalam semua thread, tak semestinya orang yang post ikut suka dia tak ada makna? aku rasa post c-fu make more sense than you did.

ako ade "Register"

tapi posting ako sume kene delete kat thread "yang tu", so dikatakan ako tak la join PGC ni. biase la bebudak, ape leh buat.

Bunyi macam teraniaya la pulak....hmm..pedulik apa ko member ke bukan post jer la...hehehe pasal apa ?..Pasal PCG sekarang takder leader..maka jangan la nak kata rule sana rule sini..sedangan tak pernah hidup pon.. :ph34r: ..sapa ada benda bernas nak cakap ..suke ati ..

Bunyi macam teraniaya la pulak....hmm..pedulik apa ko member ke bukan post jer la...hehehe pasal apa ?..Pasal PCG sekarang takder leader..maka jangan la nak kata rule sana rule sini..sedangan tak pernah hidup pon.. :ph34r: ..sapa ada benda bernas nak cakap ..suke ati ..

sian aku tengok korang :(

aku sanggup berkorban tuk jadi leader

zer0 B) 'Segalanya Mungkin'

sian aku tengok korang :(

aku sanggup berkorban tuk jadi leader

zer0 B) 'Segalanya Mungkin'

kau ni nyampuk lak...

kite kena baca je..

nie perbincangan otai otai besar.. :(

betul tu happy.gif
tapi otai2 besar ke... otai-otai besar kepala cam si anarchy99 tu Edited by zer0

QUOTE(Sinful @ Jun 29 2007, 04:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Dah dah....kita stop salahkan sesiapa. semua orang salah, semua orang tak salah. semua ada betul. tapi tak lagi relevan.

aku nak benda ni hidup balik [walaupun korang kata tak mati2, aku tengok tak pernah hidup pun].

aku tak mahu ada politik2 yang tak ke mana ni.

kita tak perlu ketua. kita perlu spokeperson. orang yang akan mewakili semua orang untuk bersuara. kalau takde yang sanggup [liat sangat nak mengaku], biar aku angkat bakul sendiri. bukan untuk selama-lamanya, tapi sampai kita semua capai kata sepakat.

kita tak lagi perlu ajk2 yang ramai. cukup sekadar kawan2 yang boleh kongsi idea dan sesape yang sanggup commit untuk satu event, you are welcome. sape nak commit lama, all the better. tapi sejujurnya, kita perlu beberapa position untuk elakkan syak wasangka, tak kisah permanent atau temporary. position2 ini hanya untuk events sahaja. details kalau korang setuju. aku bukak thread lain.

aku tak nampak sebab kelab ni kene mati terus over some stupid dispute. so, dari respond thread aku, ramai yang masih nak kelab ni, walaupun aku harap at least sampai 30 orang, baru best skit nak buat ape ape.

tapi, so far.

"WHO'S WITH ME?? WHO'S BLOODY WITH ME???" <== Lieutenant Lewis Prothero

betul la sinful,benda ni dah lama bak kata orang hidup segan mati tak mahu,aku sokong apa yg ko cadangkan tapi harap2 ko ade komitmen la,benda ni dah lama sangat dah...

[quote name='Putera ultimatezezs-SE' date='Jan 30 2007, 05:09 PM' post='412871']
aku calonkan

[AJK PC]
-AJK Genre Fighting : Batista
-AJK Genre RPG : [b][color="#ff0000"]Sir Pyan

-AJK Genre Sport : Winazza

[AJK KONSOL]
-AJK Genre Fighting : [cadangan] [b]Batista, Putera ultimatezezs-SE
color]
-
-AJK Genre Sport : winazza

-AJK Genre Fighting 3D Arcade : Putera ultimatezezs-SE
Emulator : [b][color="#ff0000"]DeathMouse,lanox

nama C-Fu aku nak letak boleh ke?hehehe mau kena sembelih nanti ngan otai2 ahakz... laugh.gif