Jump to content
sharemalaysia

Kepimpinan

Recommended Posts

Sekarang nih mana dia anarchy nagn snowolf? Hilang lagi? Maka apakah kesimpulan yang boleh kita buat disini? So kemanakah benda yang dikatakan dedikasi kat sini anarchy? Mana dia VISI dan MISI kelab yang aku minta sebelum nih?

Akhirnya, hipotesis aku yang mengatakan kelab ini akan mati adalah benar. Kesimpulannya, kelab nih dah mati.

Rest In Peace PGC. Farewell.....

Rasanya dah totaly mati PGC ni, ada yang bagi idea best supaya bubar dulu..ada plak yang bantah..bukan ko jer yang rasa PGC ni mati....aku pon dah rasa,,

kite2 dah cuba bincangkan apa yang patut untuk PGC...orang yang taknak paham tu biar jer la...ni dah jadik club bebas yang takde "kepala"...mati.."zombie kampung putera"

aku pun pelik gak mana ahli2 yg dulu2....

memang kelab nie dh mati...ahli2 yg lain hilang tah ke mana

diorang lari takut pak imam marah main game tak pi smayang

tipu

tipu

huhuhu ko mmg tak prasan.... sbb C-Fu bkn Ahli kelab nih..

teringat lagi kemeriahan Hamachi suatu ketika dahulu .. semua Ahli kelab bersama beraksi hueheuhue

ako dah "Register" dah dulu jadi ahli kelab....

tapi kene rejek "atas sebab2 tertentu" hahahaha

bontot

bute ke?

sukati la yang ko sebok pahal

ako sepak kang

sukati la yang ko sebok pahal

ako sepak kang

ko nih mmg perangai cam sial laa.. aku teringin giler nk kena sepak ngan ko.. mane ngan bile leh jumpa..???

Edited by FrogStone

jom kat klcc, tengahari.

BERANI TAK?!?!?!??! HOI PONDAN

.....

ko bukan duk luar negara ker..?? heh

* terpaksa edit post sbb kena sound ngan seseorang.. " jangan layan orang gile" kata beliau.

Edited by FrogStone

Club ni akan mati sebab negativity sesetengah "ahli".

bukan tak boleh negative. tapi berpada pada la. benda baru nak idup.

tu je yg aku boleh cakap.

masa memula dlu, ada gak pk nak join. tapi, macam ni la pulak jadi.

kalau x suka anarchy lead, pilih orang lain. bukan mengutuk [ada kutuk ke? ke tikam blakang? huhu].

ni bukan club yang teruk, aku rasa bleh naikkan lagi nama Putera.com.

kalau nak benda ni wujud, terus sokong.

kalau x suka anarchy lead, pilih orang lain. bukan mengutuk [ada kutuk ke? ke tikam blakang? huhu].

Maaff la..aku rasa ko kurang tepat buat andaian tang ni..sebenarnya...takde tak suka...takde kutuk takde tikam2..yang ada cuma tegurang dan kritik....kalau mamat tu hilangkan diri/cabut pasal sebab dikritik..ternyata dia yang lari dari masalah..takde buang dia..yang ada dak basuh dia jer..mungkin ada perkataan2 yang tak berapa baik ...tapi niat hati tu yang penting....

so aku rasa...andaian ko tentang anarchy agak kurang tepat.. :ph34r:

aku awal2 lagi dah register kelab nih..

ntah laa.. sunyi sepi jerk.. anarchy pun takde ckp ape2.. kalau ader aktiviti nk gak aku join..

aku suka aktiviti luar arr.. cam lawan CS kt cc mane2 ker.. kalau stakat main game online ramai2

tuh aku tak layan sgt.. tak terasa bes sgt..

per per hal.. kalau ade aktiviti mmg aku try join..

ada lagi thread-2 yang di bump(bontot bak kata c-fu) dekat sini?

dulu aku pernah dah persoalkan perihal hala tuju PCG ni... thread tu jadi panas sekejap pastu kena delete thread tu sebab content yang terlalu explicit untuk manusia normal tahan... Then lama jugak laa aku x masuk tempat ni hanya untuk tahu yang ada thread pasal "kepimpinan" yang mana cik snowolf edit page depan pada march... pastu aku ternampak nama aku jadi AJK MMO untuk PC... benda yang aku x pernah sukarela untuk jadi dan aku pernah tolak banyak kali dulu ( aku cakap banyak kali sejak 1st day aku register yang aku cuma boleh jadi "ahli" hantu untuk PCG)

Sekarang benda ni dah mati, bukan sebab sikap negatif ahli (xkan member nak riot kalau bahagian atasan x buat hal) tapi kerna kekurangan aktiviti... bukan susah sgt nak gather bebudak putera ni dalam satu content game secara online atau tidak. Dekat thread MMO player putera duk sibuk main DotA pastu skang ada latest hit, web based game BINAGARA. so far aku x nampak participation pihak atasan dalam mana-2 thread game berkaitan dalam putera? kata Putera Gaming Club?

Talk about participation... betapa busy aku dekat kampus belajar untuk jadi seorang chef ( 8 pagi sampai 10 malam kelas isnin-khamis) aku still manage to lurk around the forum tengok mana-mana part penting... why can't you?

Tapi apsal dulu-dulu-dulu...ko diamkan jer whiteshark..btw,hujah ko memang betul..yang aku nampak sekarang ni takde sapa yang nak take over pgc ni....walaopon through pada vote tu dah nampak ada...tapi mana kita boleh paksa ..its nothing ...cam kembali seperti zaman anarchy..

skang ni aku harap sangat benda ni tak terkubur...tapi sapa yang nak...?anyone ??? ah...sapa nak dia amik la..asalkan pgc bergerak .. :blush: