Jump to content
sharemalaysia

Kepimpinan

Recommended Posts

dan ako calonkan imam sebagai penasihat agama ako yang senget

Camner kalau kita habiskan citer kat step ni dulu..imam....cool la skit ok..

Topic undian pengerusi aku dah tutup tadi....aku kesal gak mod tak tutup padahal aku dah buat pesanan kat member helpdesk tu..tapi tu takpe la...

Rasmi pada undian BATISTA yang jadi leader.....tapi aku tau perasaan batista, tak rasm jugak kalau dia taknak kan.. mungkin dia shock..

seandainya la dia taknak jadik leader maka tempat kedua iaitu C-Foo ako besh mungkin akan dibebani ngan beban PGC ni wakaka..

Kerana idea C-Fo yang bernas tu yang selama ni aku dan mungkin kengkawan lain tak terfikir tentang leadership maka aku menyokong cadanagan C-Fo ngan diri dia sekali..

Sekarang cuba kita fikirkan...buat apa kita nak bertegang lagi sedangkan kepimpinan tu sendiri bakal akan wujud dengan idea yang cukup best ...skang ni teruskan jer la apa yang dapat ni dulu amacam?..

wakaka..

salam...

first and foremost...

aku ucapkan jutaan terima kasih..kepada pengundi2 di luar sana yang sanggup aku..dan aku tak sangka sama sekali nama aku tecalon..kejut pun ader beb lol...

terus-terang, aku belum bersedia sepenuhnya untuk menjadi leader kat sini...nanti kalau kucar-kacir saper yg susah..aku jugak :P...melalui pembacaan posting daripada C-Fu, mmg cadangan dia amat besh skali....dan aku sokong usaha2 korang buat.

so aku rasa amatlah elok bebenar kalau leadership tu di transferkan ke C-Fu....dan kita tgk apa hasilnya..samaada PGC nie going to right or left way..it up to him..sbb aku mmg xder experience dlm leadership nie....aku tak naklah prestij PGC nie tercemar...

jgn bimbang aku tetap sokong korang sumer dari belakang,tepi,atas,bawah :)....dan buatlar apa yg terbaik utk PGC....minggu nie aku bz skit sbb study week..final exam dh dekat....ehehe

Edited by Batista

ntahnye. ako rase mamat tu hilang ikut ketua2 pgc kot.

ntahnye. ako rase mamat tu hilang ikut ketua2 pgc kot.

haa..ko jangan nak lari2 lagi..aku sokong, batista pon sokong transfer ko jadik leader....skang ni PGC aku rasa dah ada ketua....C-Fu lah secara rasminya pasal dah takde orang lain lagi setakat ni..

Kalau rasa nak buat perubahan pada organisasi silakan....aku pon rasa nak rupakan jer "orang yang hilang" dalam pgc ni.. :blush:

Amacam batista? kira maktamad la keputusan ko ni..kira rasmi le tu...

muktamad walaupun aku kalah wrestlemania 23

rasmi amende nye

kalo nak rasmi then yang dulu kene bubar dulu. ni diorang still ade position, still jadi moderator.

Ya aku sedar menda ni perlu dirombak atas nama PGC...mesti kene bubar dan kita mesti demand untuk admin lantik mod baru dalam klab ni..kalau tak camner nak pinned...

C-Fu, ko sebagai pengerusi yang baru (mungkin tak rasmi bagi ko wakaa) harus demand untuk adakan mod baru club ni....bagi aku sebaiknya pengerusi tu sendiri sebagai moderator club ni..iaitu ko..

aku setuju kalau ko demand diri ko sebagai mod baru...sila try tanye admin coz dia jer yang leh bagi orang jadik mod.

bagi aku memang lebih baik pengerusi=mod.. :ph34r:

malas.

kalo admin pon buat bodo, takde komen langsung, buat pe ako nak terhegeh2?

bagus ape kelab ni mati. buat malukan putera je.

jangan la sampai mati...baik bubar buat yang baru yang lebih baik,..lebih sistematik dan bla2 dibawah ko....

admin tak perasan kot ada goreng pisang kat sini kui..kui...

dalam proses nak mengcoolkan la ni. kalo mamat tu senyap, takde la aku bising.

dulu sebok sangat nak jadi. skang ni putera ultimate dah sokong, ade lak alasan.

p/s: mujurla aku da pencen kat bhgian game ni. ade sbb admin wat dono je kot? ekekekkekekekekekekkekekekekeke tapi aku ade perasan something sikit.. dan mende tu sangat bes... nak tunggu je :D

weh ultimate, tak lepak kat donut ke?

Edited by imam

jangan la sampai mati...baik bubar buat yang baru yang lebih baik,..lebih sistematik dan bla2 dibawah ko....

admin tak perasan kot ada goreng pisang kat sini kui..kui...

yes, but for me or anybody to do anything, orang2 lama dan si buruk becok kat atas ni perlu bersedia dulu. i mean ko snirik leh nampak, selain dari si becok ni, sape lagi yang ade buat ANY SINGLE THING kat sini?

so this thing is as good as being dead.

Edited by C-Fu

uikss...aku tak nak amik port pun. saje je nak menyemak kat sini. tak perlu bersedia da. da mmg tau result die.

kuehkuehkuehkuehkueh

p/s: C-BecokBuruk... whahhh kreatif nama yg ko kasi tu. bagus la ko ni. mmg seswai ngan jawatan pengerusi kelab2 anjing melalak.

ntahnya..apa la member kat cni...yg aku nampak cam 2 3 orang jer yang sedia..

yang lain nampak cam tak sedia lagi.....imam plak party pembangkang.. :ph34r:

imam..aku akan join donut tu...tengah nak fikir nickname yang sesuai jer..hehehe..aku muncul la nanti..juju :D

ntahnya..apa la member kat cni...yg aku nampak cam 2 3 orang jer yang sedia..

yang lain nampak cam tak sedia lagi.....imam plak party pembangkang.. :ph34r:

imam..aku akan join donut tu...tengah nak fikir nickname yang sesuai jer..hehehe..aku muncul la nanti..juju :D

dan aku calonkan ko sbg naib presiden memandangkan imam dah conquer sana :P

dan aku tgk ahli2 sini semakin hilang di telan zaman..maybe diorang tgh sibuk atau ader urusan peribadi..

Edited by Batista

aik...ape kait mengait aku ngan pencalonan ultimate lak. ayoyoyo

takde ape dah nak diborakkan kat sini dah. sumenye ilang tah ke mane. aku lak dah tak lepak kat mmorpg. takde main game dah.

p/s: aku dlm party pembangkang ke? bukan ke mamat tu?

Takde la imam..saye jer ako nak bergurau..abis tu aku tengok imam lawan C-Fu..hahahah lawak gak ..tu yang aku cakap imam pembangkang...hehehe..ko mare ke imam..

tang pencalonan apa2 jawatan kat pgc ni ..aku takbley terima la..banyak kekangan dan aku ni tak berbakat pon....

where is she? where is the "apek". adoi..teruknya bi. mane bakal presiden? mane bakal2 timbalan semua ni?

dulu sebok sangat nak bubar itu ini. baru kat dalam topic dah tak aktif, inikan pulak bile dah ade jawatan...

chit pooorahh..

jawatan ape? dah bubar ke blum?

asal la ko ni asyik nak buat2 bodo. tak rase malu ke.

laa..sengal ubi ke apek ni.. bace la elok2. kalo tak paham cakap je.. ayoo..apek apek... dulu sebok sangat nak bubarkan. kasi la tau sape2 yang boleh bubarkan ke ape ke. ko kan terer..

laa..sengal ubi ke apek ni.. bace la elok2. kalo tak paham cakap je.. ayoo..apek apek... dulu sebok sangat nak bubarkan. kasi la tau sape2 yang boleh bubarkan ke ape ke. ko kan terer..

admin jer yang boleh....rasanya

alahai bodonye soalan yang ko dok layan jawab apsal Putera ultimatezezs-SE

ko patut biar je die gelak sensorang biar die rase best bile takde orang nak reply

aku rase, kalo orang yang bace jawapan bodo, sape lagi bodo eh? ke bertambah2 bodo orang yang bace soalan bodo tu. huhuhuhu hmmm...apek apekk... tak sedar diri lagi upenye... takpe la. teruskan.. tak ngaku pun takpe. orang lain da tau da ko ni sape apek oi...