Jump to content
taj4481

Lihat Bukti Pendapatan Saya Dari Forex.. Usd 99 Dlm Msa 1 Jam

Recommended Posts

erm...aku minat gak forex 2 nih...tp aku x paham ar..hehehe..programming aku paham la...huhu..bley explain x camne forex nih beroperasi???

pm saya kalau nak ebook free dlm bm

lepas baca ebook ni korang faham lah apa tuh forex

dan

boleh start trading and kau untung

jus pm me and bagi email korang

kalau tak ada email cemana nak kirim kan?

satu lagi skim untuk kelentong orang2 yang pemalas nak kerja tapi angan2 nak kaya.

website marketiva tu nampak mcm ler international habis...

cubala bukak www.alexa.com taip www.marketiva.com kat bahagian traffic rankings.

maka terserlahlah.... semua visitornya datang dr MALAYSIA jer.

emmh... kong-kali-kong semua kena kelentong!!

huhu... saya daa lama maen forex, lebih 2 tahun tapi x jual p0n buku kat orang... c0z ilmu patut dik0ngsi, bukan untuk dijual... senang je ngan saya, hang out dan saya akan tunjukkan pada dia camner i trade... it's free... siap saya belanja lagi orang tu minum di kedai wi-fi... huhu... s0, akhir kata dari saya, tak payah la d0k kedekut ilmu... teach them... makin ajar, makin mahir kamu dgn forex... nickname saya di marketiva : Capura_Aniki .

sy setuju ngan pendapat abg kite ni... Janganla kedekut ilmu... Kongsila berama rakan2... Mudah-mudahan semua akan jadi aman damai.. tiada perbalahan antara satu sama lain... kita hidup didunia hanyala sementara... semua adalah pinjam-pinjaman...

pm saya kalau nak ebook free dlm bm

lepas baca ebook ni korang faham lah apa tuh forex

dan

boleh start trading and kau untung

jus pm me and bagi email korang

kalau tak ada email cemana nak kirim kan?

[email protected]

satu lagi skim untuk kelentong orang2 yang pemalas nak kerja tapi angan2 nak kaya.

website marketiva tu nampak mcm ler international habis...

cubala bukak www.alexa.com taip www.marketiva.com kat bahagian traffic rankings.

maka terserlahlah.... semua visitornya datang dr MALAYSIA jer.

emmh... kong-kali-kong semua kena kelentong!!

huhuhu.. mr jaket biru, kamu tahu tak forex tu apa? kamu pernah dengar kah skim forex? ada siapa2 kat forum ni pernah dengar skim forex?

main forex ni tak semestinya untung, kalau tak berusha mendalami ilmu forex, rugi je lah yang kamu dapat. kau pernah guna ke platform marketiva? kalu kau pernah guna, cuba kau tengok dekat discussion chanel. kau akan dapat jawapan dkat situ..

huhuhu.. mr jaket biru, kamu tahu tak forex tu apa? kamu pernah dengar kah skim forex? ada siapa2 kat forum ni pernah dengar skim forex?

main forex ni tak semestinya untung, kalau tak berusha mendalami ilmu forex, rugi je lah yang kamu dapat. kau pernah guna ke platform marketiva? kalu kau pernah guna, cuba kau tengok dekat discussion chanel. kau akan dapat jawapan dkat situ..

aah..mt jaket biru ko ni mmg lemb*p tahap cip*n..hehehe..

study dlu dik dlm2..

main forex ni mmg bahaya klu xde tekni dari duitbiru..

sape2 nak ebook tu dgn rege diskaun. PM aku..

diskaun 15%...

cpt!! jgn lambat!!

salamz..

Dr-a

aku ni grad masters business management... dan ada certification CFP (Certified Financial Planner)

kerja kat investment company antara terbesar di Malaysia. Total investment 2006 > RM 70 bilion.

tetiba plak bebudak hingusan ni semua nak ajar aku pasal investment, pasal forex ??!

sekolah bagi tinggi la dulu sebelum nak ngajar orang lain...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...