Jump to content
C-Fu

Ape Cite Gamers "club" Ni?

Recommended Posts

betul tak ape ako cakap? tu la bile ako bagitau straight forward takde sekor pon nak caye. kate ako jahat la tu la ni la. walhal problem2 obvious dah ade depan mate tapi korang saje membutakan diri korang (HELLO MINAH TU SKOLAH TAK PASS TAKKAN KORANG NAK DIE JADI KETUA).

so ape cite la ni? AJK2 die ape?

dah tenggelam dek zaman....

betul tak ape ako cakap? tu la bile ako bagitau straight forward takde sekor pon nak caye. kate ako jahat la tu la ni la. walhal problem2 obvious dah ade depan mate tapi korang saje membutakan diri korang (HELLO MINAH TU SKOLAH TAK PASS TAKKAN KORANG NAK DIE JADI KETUA).

semua orang sibuk

insyaAllah .. club nih akan riuh balik

salah satu cita-cita club ni ialah WCG...snow tu ...ntah tak tau citer...sapa sapa yang ada ciri2 kepimpinan tu sila tampil la kedepan...mana la tahu anda akan dapat memberi perubahan.

ako vote diri ako untuk menjadi ketua.

kalo ako jadi, kerja pertama ako adalah membubarkan gamers club ini.

ako vote diri ako untuk menjadi ketua.

kalo ako jadi, kerja pertama ako adalah membubarkan gamers club ini.

lepastu apa kerja kedua? Aku vote ko jadi ketua.

rampasan kuasa tuh... :lol:

Takpa, dari ada kuasa tapi tak reti nak buat apa-apa. <_< At least dia ada jugak purpose untuk drop gamers club.

Kalau C-Fu serios nak ambil leadership apa salahnya...ciri2 dah ada....tegas..sila bagi calon la..sumer takkan sorang jer..

Tegas bukan sifat utama dalam leadership. Leadership (kepimpinan) sifatnya memimpin, maknanya dia kena pimpin tangan sama-sama dengan orang lain, cakap tak bongkak, sedia menerima teguran, dan tak menghentam orang lain membabi buta. :wacko:

Sekian, wassalam aku nak pegi gosok gigi aku kejap..

ko terlupe yang leader/moderator/admin perlu announce kat satu dunia yang die nak pegi gosok gigi.

mungkin pasal tu badawi tak bagus kot. die tak penah nak bagitau ako :(

Tegas bukan sifat utama dalam leadership. Leadership (kepimpinan) sifatnya memimpin, maknanya dia kena pimpin tangan sama-sama dengan orang lain, cakap tak bongkak, sedia menerima teguran, dan tak menghentam orang lain membabi buta. :wacko:

Totally agree

Sekian, wassalam aku nak pegi gosok gigi aku kejap..

wahai mamat cakap tak serupa bikin, then kenape ko tak bangkang atau halau budak kecik tu dari jadi moderator dulu? ko seriously rase die pimpin tangan, cakap tak bongkak, sedia ditegur, dll ke?

sungguhpon cara die tak melambangkan tu langsung? rujuk je la posting2 dulu.

riiiiiiiiiiiiiiiight. main cakap je leh la. ako pon leh main cakap yang ako ni best. ko caye tak?

Jom buat cadangan kepimpinan PGC..aku dah buat topic baru...boleh cadangkan calon secara tersusun...tak perlu nak pom pang pom kat sini sangat...kelas tertinggi PGC yang kosong adalah Naib Pengerusi...aku dah nampak sapa yang layak setakat ini...aku dah cadangkan calon2 tersebut..uhuhuhu.. :lol:

"(HELLO MINAH TU SKOLAH TAK PASS TAKKAN KORANG NAK DIE JADI KETUA)"

waduh waduh... macam menghina.. layak ke orang camni jadi ketua. setau aku, nabi tak penah hina sape2.

wahai mamat cakap tak serupa bikin, then kenape ko tak bangkang atau halau budak kecik tu dari jadi moderator dulu? ko seriously rase die pimpin tangan, cakap tak bongkak, sedia ditegur, dll ke?

sungguhpon cara die tak melambangkan tu langsung? rujuk je la posting2 dulu.

riiiiiiiiiiiiiiiight. main cakap je leh la. ako pon leh main cakap yang ako ni best. ko caye tak?

alahaii....cam pompuan, bebudak. kicik punya hal. waduh waduh... SABAR. kalo nak jadi leader, tapi takde sifat sabar, forget it.

sori kalo kate2 aku ni kuang asam ke ape ke. tapi kalo aku bukan user forum ni pun, macam ni la feedback dari org luar. tak malu ke?

kata2 aku ni khas utk sume orang. apo la korang ni. nak kate budak2, da beso. yg nak rebut jawatan, bla bla bla, tak bersikap professional. cermin diri tu sikit. dah kalo nak wat pencalonan je dah camni, agak2 bile dah ade jawatan, waduh waduh.. tak leh bayangkan.

fikir2kan la. budak2 pun tau keselamatan jalan raya.

p/s: kalo nak jadi leader tu, biar la insan tu ade HATI dan PERASAAN. cakap tu biar bertapis.. pk2 la perasaan org lain. jangan pk diri sndiri. ok?

Edited by imam

p/s: kalo nak jadi leader tu, biar la insan tu ade HATI dan PERASAAN. cakap tu biar bertapis.. pk2 la perasaan org lain. jangan pk diri sndiri. ok?

aku sangat bersetuju dengan ko imam,...

aku hairan delema orang pandai..makin pandai makin tak sopan..

Terima kasih kerana ko salah sorang dari member putera.com yang sanggup tegur dan sensitif dengan isu etika mamat ni...

Untuk pengetahuan imam C-Fu pon disenaraikan untuk calon leadership...huhuhu :ph34r:

aku sangat bersetuju dengan ko imam,...

aku hairan delema orang pandai..makin pandai makin tak sopan..

Terima kasih kerana ko salah sorang dari member putera.com yang sanggup tegur dan sensitif dengan isu etika mamat ni...

Untuk pengetahuan imam C-Fu pon disenaraikan untuk calon leadership...huhuhu :ph34r:

ntahnye.. aku pun kadang2 tak paham ngan golongan2 camni. pandai sangat ke, ape kebolehan die. sume mende die leh wat? reti tanam sayur? reti panjat pokok.. dan akhir skali.. "reti ke hormat dan jaga perasaan orang lain?"... kalo tak reti hormat orang lain, ilmu yg dah blaja tinggi2 tu, tak gune gak.. kalo rase2 telupe ape maksud hormat, g la pinjam buku2 pendidikan islam dak2 skolah dlu. kerana nila setitik, rosak susu sebelanga. paham ayat tu kan....

ntahnye.. aku pun kadang2 tak paham ngan golongan2 camni. pandai sangat ke, ape kebolehan die. sume mende die leh wat? reti tanam sayur? reti panjat pokok.. dan akhir skali.. "reti ke hormat dan jaga perasaan orang lain?"... kalo tak reti hormat orang lain, ilmu yg dah blaja tinggi2 tu, tak gune gak.. kalo rase2 telupe ape maksud hormat, g la pinjam buku2 pendidikan islam dak2 skolah dlu. kerana nila setitik, rosak susu sebelanga. paham ayat tu kan....

sabar imam,..huk huk huk..(urut dada)

:lol:

Korang cakap la ape korang nak. Tuhan akan balas nanti.

Ikut suka, aku ngan Anarchy dah buat plan2 baru.

Dan, YA~ AKU MMG TAK PASS SKOLAH, ADA MASALAH TENTANG TUH?

Dah2 aku tanak tgk byk lagi flaming.

Edited by SnoWolf

wow.. rare.. nice.. org pandai buat topic and flame org... dah lama join putera.com..tp masih suke flaming..nmpknya ramai dh lupe daratan...satu je pesanan aku buat mase ni.. "jgn lupe daratan"

Edited by Anarchy99

Takpa, dari ada kuasa tapi tak reti nak buat apa-apa. <_< At least dia ada jugak purpose untuk drop gamers club.

wah sifat melayu yang sangat bagus...

melayu kutuk melayu..

melayu jatuhkan melayu...

sampai bile bile malayu tak maju...

wah sifat melayu yang sangat bagus...

melayu kutuk melayu..

melayu jatuhkan melayu...

sampai bile bile malayu tak maju...

ape nie.. perkembangan takde.. pergaduhan aje. rebut kuasa ? Haha.. Entah bile kes ni nak selesai..

Aku rasa bubar je semua AJK yang ade. Lantik baru.. Dah tak teratur..

Masing2 cakap besar.. kerja tak jalan. Tau nama nak naik.. yang malu putera.com gak..

ape nie.. perkembangan takde.. pergaduhan aje. rebut kuasa ? Haha.. Entah bile kes ni nak selesai..

Aku rasa bubar je semua AJK yang ade. Lantik baru.. Dah tak teratur..

Masing2 cakap besar.. kerja tak jalan. Tau nama nak naik.. yang malu putera.com gak..

Betul².. sokong kau slaughters.