Jump to content
zsuperxtreme

Download Game Aku - Dunia Pendekar 3d

Recommended Posts

aku nak download tapi tak bleh.. kene tunggu laa ni.. :(

zsuper link download tak jln bnyk org komplen hehe :D

zsuper bz kot..? :P

:ph34r:

Kalau ader sesiapa yang dah download...boleh tlg tak upload kan kat hosting 24/7...aku nak merasa main game tu gak...tapi dari pagi tadi..bawak ke tengah hari...sampai kepetang..sehingga la kemalam....masih tak dapat download game tu....upload la dekat hosting file yang percuma..kan banyak..macam mediafire.com,filelodge.com dan hosting lain...kerjasama anda dapat menolong rakan-rakan seperti saya yang hanya dapat membaca kehebatan game "Dunia Pendekar 3d" namun tidak dapat mencuba nya.Hal ini juga boleh membawa kepada faktor kempunan untuk mencuba.Selain itu,ianya membolehkan anda menambah pahala kerana dapat membantu kami.Justru itu,saya sebagai wakil kepada user yg masih tidak dapat mendownload game ini memohon supaya user-user lain yang sudah mempuyaai file game tersebut untuk mengupload kan nya ke hosting yang tertera atau sebagainya.Gagal berbuat dimekian,tindakan makamah akan diambil oleh pihak kami....Harap maklum...hehehe

Yang Benar

DATOK DR SITOPLASMAT

Ketua Bahagian

Jabatan Kempunan

MALAYSIA (JKM)

Edited by sitoplasmat

kesian...

kempunan korg yek...

nsb baik ada spectator kat sni...

kih kih kih...

nah...

download la puas2...

>> Dunia Pendekar 3D

* file akn d buang dlm ms 30 hri jk tiada aktif download.

Edited by eZaL

keh keh keh... bahaya la, ada memo dari ketua bahagian jabatan kempunan... (siap tunjuk gambar lagi). baik ko bertindak cepat ZX, kang tak pasal2 dapat surat mahkamah... susah gak nak buat game dalam lokap nanti... hahahaha....

menarik game ni..tahniah zsuperxtreme.. ;)

*aku notice ada sesetengah tmpt..view dia otomatik tukar ke fps mode(viewer)..mcm bawah batu..naper ek?

texture2 tu ko bake ke?character mungkin boleh comel lagi..apa pa pon..good job :)

Oh ok thanks, izmal, oh dia jadi viewer sbb camera takkan melepasi wall, actually camera tu dekat dengan character dan nampak mcm viewer. Texture tu ada yang dapat ada yang buat sendiri, mcm pokok, tamat, tanah, dan ada mcm mcm lagi yang aku lukis sendiri, mcm texture character pun lukis sendiri.

ha...pasal pokok tu plak aku sedar yg ko buat 'follow camera' kan?cantik tol..kalau yg lain ko buat konsep toon mcm tu sure best..kasi GI sikit..macam rayman ke?ada element2 fantasi sure lagi menarik..~

all the best..dan kalau ko nak aku contribute 3d model..just ask.insyallah. :D

game dunia pendekar ni mmg untuk budak2 kecik kn main... :P emm.. bosan
bukan sendiri bikin tentu la bosan.. bukan hasil usaha sendiri... tak tahu bukan senang nk dapat camni... :(

Hehehe, biasa le zsuperxtreme.... kadang2 orang yang tak penah buat game akan cakap apasal simple dan tak best game nie? Tapi diorang tak tau betapa seksanya nak completekan sebijik game (lebih payah daripada nak buat application sebab libatkan banyak bidang spt math, fizik, arts, logic, kreatif, sound etc.....). Kalo diorang tau betapa jenuh nak siapkan game, nie memang diorang akan hargai usaha pembuat game nie...

Tula, memang susah buat game nie.. hehe.. byk masa kena sacrify. Aku plan nak buat video intro game nie, takmo guna image je... ada sapa-sapa berminat?

aku nak..

intro camner..kira FMV game nie ker...?

ok cantik..tpi aku tak terrer sangat main camera kat cgi nih..

nanti aku test2 godek2...

:ph34r:

game dunia pendekar ni mmg untuk budak2 kecik kn main... :P emm.. bosan

mmg macam budak2 ....

tapi tengok org puteh nye game... cam ... Doom ape sumer tuh .. diorang buat game bukan Terus TIP TOP .. siap shader model 3...

diorang dulu camnih gak game diorang buat , skrang nih... aku yakin .. zsuper dah kuasai.... teknik buat game . cuma yang lemah .. kemahiran dalam output graphic.. tul tak..? nanti.. ada la ilham tu huhuhuh .. aku taknak.. masuk lagi coz.. aku takut bila aku join keje wat separuh jalan sebab aku bussy study skrang nih .. nanti la zsuper aku cari peluang masa untuk bekerja sepenuh masa ngan ko huehuehuehuhe , neway aku support ko 100% ,

Actually aku pun bz gak tapi aku still boleh berdiri sbb aku 24/7 working hard. bygkan aku ada kerja, belajar lagi, dan finding oppurtunity in game. Sbb tu orang MDEC heran mcm mana aku boleh buat game part time. So aku cita la kadang2 2 hari aku tak tido ngadap komputer. Semangat nak berjaya kena ada. Walau titisan darah terakhir. Hehehe.

Aku dah cakap kat MDEC ramai warga putera nie handal buat game.. cuma masing-masing bekerja.

Mengenai game mcm budak2... of course la game ala arcade tu budak-budak, lagipun game nie untuk budak2 main je, orang tua buat apa nak main game... kekeke... pergi kerja cari duit sudahlah.

Mengenai graphic ala ala international. Aku dah bagitau dengan MDEC yang aku dah on da way nak tingkatkan kualiti into international standard. Whatever, thanks for supporting me. And work hard together.