Jump to content

Recommended Posts

Akhirnya citer yg ku aim dah kluar, Tenpan Shoujo Akane.. pelakon paling aku minat Horikita Maki.. gaya dier cool and kawaii abis (:.. tapi masalahnya aku jumpa yg takde subtitle.. kalo sesapa jumpa yg dah ada subnyer tolong post link ke sini :lol: thanke.

scroll bawah skit...ahak...!!!!

" Tenpan Shoujo Akane "

Jadi sesipa dapat cari yg ada SUBTITLE amatlah dihargai kalo dapat post link kat sini :D

click sini tuk subtitle...kalo hangpa rajin...pi le usha kat d-addicts... :P info skit pasal Teppan Shoujo Akane...aku br nak donlot sbb macam anime Muteki Kandan Musume... :blink:

paan ..ko ade full dah eh dragon zakura tue ..cambest je ...nnt aku aim plak ...skang nie hdd penuh la plak ...x sempat nak burn citer2 lain tue ..huuhuhuhu ...lepas nie aku nak down citer dragon zakura n tiger & dragon ..cambest la plak ...huhuhuhu ...

aku ada full episod...dah lama layan dah...tp dvd kat hometown le...

My Hero My Boss - Drama tahun ni, mmg best giler, kisah dier mengenai anak kepada kumpulan Yakuza Kanto yg menyebabkan bapa dier (boss Yakuza) rugi 250 juta yen punya projek dan trus diarahkan msk sekolah menengah blk, masalahnya dier umur dah 27 tahun masuk kelas umur 17 thn punya. Citer die kelakar abis dan ada babak2 terharu.. citer ni layak mendapat 5/5 pada aku.. (aku msh layan lagi smpai ari ni) Pelakon laki, Nagase Tomoya (ehh bkn dier balak Ayumi Hamasaki ke) dan pelakon perempuan kiut miut Aragaki Yui.

Harap tu dapatla membantu sdikit.

ader link direct download tak drama my hero my boss nih? harap membantu..thanx saper yg sudi bg :D

hmm ...stakat nie link direct x de lagi ar ..puas dah aku search dulu ..last2 aku torrent je ...itu pun lame gak la ...dah la 1 episode file dier bapak la besor ..seb bek citer besh ...kalo ade turun kan la otai2 ku ..x pun ko tgk kat youtube ..ade gak x slh aku ...

x pun kau beli vcd je kat kedai, kau beli hari ni, hari ni kau bole habis tgk. cite ni bkn la panjang sangat...layan

hmm ...stakat nie link direct x de lagi ar ..puas dah aku search dulu ..last2 aku torrent je ...itu pun lame gak la ...dah la 1 episode file dier bapak la besor ..seb bek citer besh ...kalo ade turun kan la otai2 ku ..x pun ko tgk kat youtube ..ade gak x slh aku ...

biasalah...

resolusinya besar...

tue yang fail jadi besar... :lol:

ni ade bbrapa jdorama yg aku dah khatam

GTO

aku igt lagi satu malam tu kat rtm2 diorang tayang pukul 2pg citer GTO the movie ni aku pun berjaga walaupun esok tu aku ada final exam.. hehe.. tapi best citer ni tapi sayang takde sambungan dah lepas series yg pertama.

koi ni ochitara

citer pasal sorang miskin tapi genius) yg ttiba naik jadi eksekutif lepastu lupa daratan bila dah ada power.. hehe best

sekai no chuusin de ai wo sakebu

aku tak khatam lagi citer ni tp citer ni pasal cinta.

densha otoko

haa.. time citer ni tayang kat tv tokyo aku dok ikut dah citer ni.. sampai skrang tayang kat 8tv.. citer pasal sorang otaku (fanatik anime) yg jadi ketar2 bila cakap dgn girl.. best..

isk ada lagi la jdorama yg aku torrent dulu apsal lupa abis banyak ni .. nanti aku ingat aku update balik ek..

klo ko penah tgk meteor garden, aku syorkan DL GTO dulu. sebab base storyline dier same. klo lom tgk, dl la hana yori dango.

huiii... GTO lg besh dr gokusen.... giler syaitan budak2 klas 2-4...... :huh:

Hex... ko dah tengok Gto The Movie yang sambungan dari drama dia?

huh ...aku baru abis tgk yg movie nie ...ok la ..mmg tol la borink ..

Betul tuh asang!! yang lagi tak best nye, GTO the movie tukar heroin!! Nanako ditukar kepada Norika..sabau jela...aku memang suke gile2 gandingan Takashi dengan Nanako!! yang paling cute nye,akhirnya diorang kawin jugak and satu jepun happy termasuk aku!!!!wuwhuhuhu!!!!aku selalu berangan kan best kalau cikgu2 kita hardcore cam tuh!!!!SAPER DAH TENGOK CITER BARU SOROMACHI TAKASHI TAJUK SENGOKU JIETAI??BEST TAK?? saper tau bagitau ek!! ONEGAI SHIMASU!!NE~!

WIWIT!! 8TV DAH KUAR JDORAMA BARU!!! TAJUK SLOW DANCE!!! BEST GILO!!!

SLOW DANCE

EVERY SATURDAY ON 8TV 6 p.m. :lol:

MAIN CAST= Tsumabuki Satoshi, Fukatsu Eri, Hirosue Ryoko, Fujiki Naohito, Koizumi Koutaro, Tanaka Kei, and Ebihara Yuri..

Reach Serizawa(Satoshi) :rolleyes: ialah seorang yang 'pure heated' umur 25 tahun dan selalu takut nak mencuba dan melangkah kepada sesuatu yang baru untuk mencapai cita-citanya..dia nak jadi pengarah filem yang terbest di jepun tapi last2 jadi driving instructor...Si Reach selalu inferior kat abang dia Eisuka Serizawa(Naohito)yang selalu menjadi idaman setiap wanita sebab abang dia kerja bank (best sgt ke?) and lagi berjaya dari die...Isaki Makino(Eri) umur 31 tahun ni plak ade butik rekaan sendiri and very outspoken and gelabah jer selalu..tapi bila sampai je kat lelaki yang dia suka,dia mesti terketar-ketar and berkira-kira cam teragak-agak takut ternampak sangat yang dia tu suka kat laki tuh...Mino Koike(Ryoko) 24 tahun kerja kat Isaki punya butik. dia ni simple and innocent lah sangat tapi pandai jaga diri walaupun masih muda..cite ni walaupun movement dia slow skit..tapi kira moving lah jugak dari cite BAWANG MERAH BAWANG PUTIH yang si Alya tu tak menang-menang walaupun puteri cahaya ngok-ngek tu tolong dia!!yang klaka nye,aku suka tgk Reach gaduh ngn Isaki cam comel dan akhirnya diorang fall in love gak...hurm..skunk kat jepun kan dah jadi trend lelaki muda kawin ngn pompuan tua so no wonder cite ni rating tggi kat jepun..aku tokojut sebenarnya tengok Ryoko dah besar dah cun lagi sebab last skali aku tgk dia dalam LONG VACATION jadi anak murid Takuya...erm..try la tengok kot2 korang suke gak kan..nanti aku carikan download linknya...@^_^@!!!

isk ko nie yuri ..wat saspensen lak ...x pe2 ...sempat gak aku nak burn n clear kan space hdd aku nie ..wahaahhahaha ...pastikan best ..tak aku tembak ko karang ...whahahahhahaha .....tat tat tat tat tat :)

aku pun nak buat camtue..

Saiz HDD dah tinggal kecik...

uhhuhuhu.... :lol:

selalu korang masukkan drama nie dalam cd/dvd...

jadikan vcd/dvd...?

yang softsub korang buat camne...?

just nak tau jer cara-cara korang masukkan dalam cd/dvd...

aku slalu burn dalam dvd.. dan burn dalam bentuk data jer.. so hanya leh tengok kat pc jer la, xleh nak tengok kat player..

Hohoho, rileks2 aku pon tak tahu best ke tidak.. ahh jangan tembak.. lari2 XD

Owh drama ari sabtu tu ye.. emm ada tgk, ok gakla citer dier buat masa ni. Hirosue mmg cute abis, kalo ko tgk time dier pakai baju cosplay lagila *drooling*.. err.. ehem..ehem..

aku slalunya burn cd aje sbb bole tgk pakai cd player (ada function utk baca writter cd XD)

p/s: nak tanye, berape arga hdd 200gb?

aku burn je dlm dvd ...jadikan data dvd je gune nero ...ade player yg leh bace file avi nie ..jadi mmbr untg la sbb player leh bace avi ..so , leh la dier tgk dune dvd aku :D ...kalo yang soft sub tue aku masukkan skali je dlm satu folder ..so x terabur ...mmbr aku ckp kuar subtilte ..ok la tue ...

p/s: yuri aku x tau la harge market baper tapi kalo ko rajin cek kat lelong ade kot ..maybe leh dpt rm 200 gak ..cam kau beli 250gb = rm 245 je ....baru tue ....itu pun dah penuh ...ades .. ......._|--|0