Jump to content
Sign in to follow this  
anonymous

Ruangan Bisnes & E-duit

Recommended Posts

rungan forum tue dah betul dah takde salah pon cuma kita/pengguna lain je salah guna so jgn lah nak terus tutup pulak forum tue..

en.MOD dan Admin la yang kena bersihkan/ filter thread dlm forum tue tapi ako rasa diaorg tak ckp tangan nak buat tue.. pe kita leh buat if ada yang merapu just ignore jer.. that's all..

forum ni terbuka so mmg byk yang merapu2/merepek.kalau user yang professional ada akal just ignore je even kita mmg rasa thread tu cam tail la hape la kan.. :D

my 2 cents

so skrg kita kena minta admin lantik mod utk pantau aktiviti kat situ..mcm mana kita nak tau thread kat situ blh percaya ke x?

jgn susah... anda semua kan rajin.. untuk menyenangkan tugas mod.. sila guna butang report.... senang je mod dapat detect nanti untuk pantauan... bantuan anda mmg dihargai...!

so skrg kita kena minta admin lantik mod utk pantau aktiviti kat situ..mcm mana kita nak tau thread kat situ blh percaya ke x?
cadangan yang bagus....

suruh admin lantik member yang betul2 dah berjaya dalam e-duit jer..nama untuk dicadangkan aku tak tahu langsung sapa yang layak..tapi kalo boleh mod tu biarla post dah melebihi 1000...baru la user lain ada gerun...yang penting kalo mod tu ada..dia la mod yang paling penat mendelate dala portal putera ni hahahaha..

suruh admin lantik member yang betul2 dah berjaya dalam e-duit jer..nama untuk dicadangkan aku tak tahu langsung sapa yang layak..tapi kalo boleh mod tu biarla post dah melebihi 1000...baru la user lain ada gerun...yang penting kalo mod tu ada..dia la mod yang paling penat mendelate dala portal putera ni hahahaha..

yang post utk eduit ni selalunya xpeduli subforum lain..mcm mana nak cecah 1000pos?

100 dah la... uh?mod e-duit dalam lingkungan 1000post unn?

weh 2000 la!! jangan masukan den dalam list unn!! x berani den.. mampos nak delete post tah hape2 tuh..

betul gak kata korang 1000 post tu terlalu banyak..aku tak fikir pulak..ok la cari member yang post Most active in e-duit..tu jer cadangan aku..

ok la cari member yang post Most active in e-duit..tu jer cadangan aku..

member yang aktif kat e-duit dan mmg dipercayai..jgn aktif sbb promote link ajer :lol:

bagi koi la, xyah la ruangan nie ditutup, pasal mase memula koi kenal egold ngan Hyip nie pun sebab baca kat ruangan eduit nie ler, lagipun kat sini senang nak tau mane satu scam ke x scam, koi pn kenal forex kat sini so jangan la tutup ruangan tue, koi pun nak merase gak kaye, bukan xde kerja, koi kerja tp kan best kalu ade pendapatan lebih utk bina rumah batu kepada ayahanda dan bonda tercinta

x kenal, mungkin sejak 3~5 bulan nie den jarang masuk ruangan e-duit secara aktif.. humm.. pilihlah yang bagus2, bukan yang tamak haloba!

aku cadangan ahli lama... dan aktif bab2 eduit ni.. forex seme tu...ahli tu tak lain tak bukan ialah faxists... tatau la korang kenal ke tak.. :P

sorry..nak post msj gak :P

saya vote faxists jgk..ahaks..nice....

dia berkebolehan mendetect scam program...hehehe...

dan..paling penting..dia memang aktif dalam e-duit...

sub-forum e-duit mmg x patut di delete....ni je cara tok ahli forum tau online biz dan sentiasa alert dengan progam yg ok dn scam...dn aku sokong jgk tok limitkn post forumnis supaya tidak masuk putera.com semata2 nk promote referral link..atau banned je klu dpt kesan mereka2 yg buat camtu...hehehe..

trimas..

jadik sapa yang layak jadik mod tu faxists aku tak kenal ...tapi kalo dia boleh pikul tanggungjawab berat ni..silakan...amat dialu alukan.. zer0Nehza ...faxists tu tahu tak ko dah canai nama dia ni..hehehe

jadik sapa yang layak jadik mod tu faxists aku tak kenal ...tapi kalo dia boleh pikul tanggungjawab berat ni..silakan...amat dialu alukan.. zer0Nehza ...faxists tu tahu tak ko dah canai nama dia ni..hehehe
dia tahu dah.. dia pon open je.. kena tunggu bro shanai free dulu... papehal keputusan kt boss besar... Edited by zer0Nehza

jadi aku berdoa semoga kita dpt terus kekalkan kesejahteraan putera.com lepas nie aku rasa subforum 2 ok laa...

insya allah dan aku menyokong pencalonan faxists..

Salam,

Sebenarnya forum tuh main peranan yang penting dalam nak kasi maklumat yang benar kepada orang yang tidak mengetahui.

Bukan senang nak dapat info yang betul tentang e-buinsess.

Kalau tengok contoh forum nogold.com, semua memuji habis e-business.

Tapi kat putera ni, kita educate pengguna tentang isu isu ini.

Oleh itu, saya rasa memang tak perlu ditutupkan forum e-duit ni. Ini kerana, ianya akan merugikan kita juga kerana info baru dari dunia -eduit tertutup terus dari pandangan mata putera. Maka, macam mana nak bendung kalau tutup pintu terus :)

Kepada anonymous, saya faham niat murni ko tuh :) berkobar kobar. Alhamdulilah. Tapi hujah yang berhikmah ialah hujah yang memberi laluan kepada orang lain berhujah dahulu ^_^

Salam,

takyah tutup , lantik mod2 yang mahir + pengalaman dalam hal2 ni . jangan lantik yang mahir promote pastu lari cukup la ... ahaha