Jump to content
Sign in to follow this  
C-Fu

User Putera Yang Nak Tipu Orang

Recommended Posts

ako repot kat public pasal sorang user yang buat2 bodo lak kononnye nak "jual" antivirus kat ako.

FYI mamat script kiddies ni dari dulu nak cube kengkononnye "godam" pc ako dari ym la dari script yang leh download dari net. ako dok gelak je pasal ako tak pakai ym.

but anyway ni PM yang ako dapat:

hallo gang! aku nak jual av atau apa apa software kau nak mood of payment cash only pm aku kalau kau nak tahu lebih lanjut sekarang aku ada banyak solo anti virus harga asal dia mahal gak tp aku punya nak jual rm200 jer berapa kau nak cakap jer la http://www.srnmicro.com/purchase/ pm aku sekarang k sebab aku ada hal nak cakap sikit

http://forum.putera.com/tanya/index.php?showuser=1942

this rather amusing fella nak jual kat ako antivirus solo tu dengan harge RM200. entah ape die nak buat ako pon taktau. nak ambek ip ako kot laugh.gif pandainye care.

anyway, just to be safe, sesape yang dapat mel camni, sila gelak kuat2. kalo die nak buat lawak, well memang tak jadi la tu.

Edited by C-Fu

Well first die offer nak jual dengan harge RM200.

ako buat2 bodo, then die msg ako kat ym. then ako dapat tau yang die orang yang same yang nak kacau ako dulu. ako tengah malas buat keje skolah, so ako layan.

ako tanye, kat site tu lagi murah US$25 = RM100 je, buat pe ako beli kat die. pastu die kate die offer RM50 pulak.

ako kate ape ako dapat, dapat cd ke kotak ke. die kate kene download pastu die bagi key.

ako kate oooooooooo. ako tanye lagi, camner nak bayar. ntah ape tah die jawab tadik, die tanye umo ako brape, tinggal mane kot. tak ingat lak, yang ako ingat die kate die tinggal subang jaye (die taktau ako tinggal mane laugh.gif )

well anyway mamat ni tengah bengang, tengah caci ako kat ym.

salam! hey cfu aku betul betul tak faham dengan apa yang kau cakap " "godam" pc ako dari ym la dari script yang leh download dari net. ako dok gelak je pasal ako tak pakai ym" ada ke orang buat camtu? and apa aku nak buat ngan ip kau rolleyes.gif

salam! ok la aku pun malas nak citer dengan cfu ni sebab aku rasa dia pun tak tahu apa erti sebenar cfu dalam bahasa cina , tp kalau kau rasa aku nak godam pc kau melalui script kiddies kau salah la beb tp aku janji kalau putera.com buat haxor contest aku mesti masuk punya untuk mewakili sekolah aku and kalau kau berani jom la kita masuk biggrin.gif

so.. ko ke lonestar, yg PM kat dia tu?

ni jual2.. sah ke tak sah ni... jgn nak libatkan nama putera.com lak

Edited by XIJMX

Dier ler... tak paham aku mana satu betul ke tak betul.

Nama nak dekat ngan aku plak tu... oii Lonestar, defend yourself please...

Cool OK cool.gif No Offense cool.gif Nak Tahu sape salah sape betul cool.gif

kekanak kalau berperang dengan kekanak jadi macamni la. untuk mengelakkan topic ni jadi tempat berperang kekanak antara benua, baik akO kunci

wahhh ahh ahahahahha.. lariiii!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...