Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Lawatan Ke Smart Digital, Taman Teknologi Malaysia

Recommended Posts

ko nak buat open house ke?

weh.. ko jangan.. aku bujang lagi.. tak kawin lagi.. umah pun dok kat umah bujang.. lagi nak buat open house.. :( maksud aku.. kat sane... mesti diorang jamu makan punyer.. takkan buat tak tau jer... ehehee.. sbulan aku tunggu.. takkan sketul kueh raya pun diorang takleh nak provide..

ok kali nie insya allah aku join..ada x forumer dari ipoh nak join? aku ada laa iswara satu..cukup laa. nak bawak pajero xlepas duit minyak laa.

aiyaaak, tunda la pulak,

hmmm tengah bujang masa ni ni..

aiyaaak, tunda la pulak,

hmmm tengah bujang masa ni ni..

:ph34r: sesungguhnya sesuatu perkara yang berlaku itu ada hikmah disebaliknya.. tangguh punya tangguh.. last jadik.. best ape ? ade aa tu sebab berlaku penangguhan.. and tak mustahil berlaku sesuatu surprise untuk kita sumer.. kan ? bersabarlah.. aku pun still sabar.. dan aku terpaksa cancel blind date aku pada 4hb 11 nie.. tangguh lagi.. semata2 untuk lawatan nie.. :lol:

camni, berkumpul 9.30

so aku kul 8.30 keluar rumah,

sapa nak tumpang , tunggu kat cheras atau salak selatan lrt,

call aku, aku pi ambik, terus ka glenmarie shah alam,

ok?, kalau takda aku pergi sorang ja terus, tak jadi masalah

muffin, ko dok area mana erkk... aku kat area pandan perdana..

ada kosong lagi tak untuk aku... ingat nak tumpang ko jerkkk...

muffin, ko dok area mana erkk... aku kat area pandan perdana..

ada kosong lagi tak untuk aku... ingat nak tumpang ko jerkkk...

Tunda lagik??..iskh2.. :unsure:

hang bawok la member2 hang g TPM, leh meramaikan lagi majlis, kot2 boleh tambah lagi penduduk PUTERA.COM

ok kali nie insya allah aku join..ada x forumer dari ipoh nak join? aku ada laa iswara satu..cukup laa. nak bawak pajero xlepas duit minyak laa.

bandar sri permaisuri, cheras, kuala lumpur

boleh, takda hal nya, PM ja aku nanti,

sebabkan 4/11 ni lambat lagik, boleh la relek

okla tangguh time raya...bleh ade jamuan2 sket :P ... waktu tu keadaan pon dlm mood raya .... syok gak rayau2 gitu.... insyaAllah kalau aku berjaya kumpulkan geng2 aku kali ni jadi la 4hb/11

thx bro..

dok ingat macamtu la jugak...nanti nak pikiaq cari sponsors...hangpa semua jangan lupa save duit...alahh posa-posa takkan makan banyak kot....dating ngan awek tu kurang-kurangkanla..

nanti abang sham pay shanai a visit...

klo 4 hb 11 tu aku xder paper, insyaallah aku pi.

tp klo ader, mintak maap yer.....

confirmation dr aku dlm minggu dpn

wowowo...tangguh lagi ka..???wat pas raye yek...camni le br best...br fun...teringat lak time zaman2 putera eat gathering dlu tu,,,wekeke...

kalo 4 nov...mmg cun le....aku on the way dr kl ke melaka nak balik kampus...sem baru nak start dah daa...leh le lepak ngan geng putera dlu...yeah...tercapai gak doa taraweh aku semlm..wekeke...

dating ngan awek tu kurang-kurangkanla..

:rolleyes:

bagus aa korang sumer.. dah bersatu hati.. ehehe.. :lol: moh kite ramai2 pi TPM.. :lol:

Suka untuk diingatkan bahawa.. sape2 yang ade hati nak pergi lawatan nie.. harap dapat inform awal2 pada shanai.. oleh kerana kehadiran mungkin melebihi 60 orang.. aku just akan buat tag gantung biase je.. takde name ape sumer.. ramai sangat.. kita aku buat simpe.. tulis tujuan program and anjuran sape...

kalo ade orang sudi nak design tag untuk lawatan ni dipersilakan..

peralatan nak print, mesin laminate, plastik laminat, tali gantung leher sume aku dah sediakan.. tinggal design je aku tak buat lagi.. ehhe.. design yang seblum ni buruk benar.. :lol:

Edited by slaughters

slaughters, cuba PM designer2 PUTERA untuk design tag.

huhu.. tak kenal de aku.. sape2 yang baik hati boleh tak designkan untuk aku ?

aku boleh bagi maklumat..

dalam tu mesti ade logo putera. then letak tujuan program iaitu LAWATAN KE SMART COMMUNICATION SND BHD. Letak gak tarik iaitu 4 November 2006.. then letak aa apa2 yang patut..

* Sape2 nak yang special, PM aku, aku boleh letakkan nama, nick and also gambar die kalo ade ruang aa.. maknanya default just nama lawatan and tarikh... yang special ade nick, name dan gambar.. HoHoHO !

Salam Ramadhan....kalau geng2 Utara nak pi sekali leh contact saya....kot2 leh pi ramai2 tak kira la..kita pi dengan kenderaan sediri ka atau tumpang ka atau ambik bas ka..atau Van.

Masih dok kumpul2 ni berapa ramai nak pi sekali dari utara

Email : [email protected]

No HP : 0194561564

Fadzil

Juru, Pulau Pinang

jibamm... pasni boleh buat gath PUTERA Northen Warrior.. hehe

bayaran tidak dikenakan (sepengetahuan aku)

tapi kemungkinan dikenakan sedikit bayaran untuk gathering

kemungkinan gath akan dibuat juga masa lawatan (mengikut kata abang sham,baca balik post2 kat atas)

jom la join reramai

Edited by abixpert

perkembangan memang menarik...

tapi cuba tgk post yang pertama, baru berapa orang je yang confirm

orang-orang utara janganlah merajuk....doa2 insyaAllah ader rezeki, abang sham balik kg (Pendang, Kedah.) kita buat gath kat utara ok???

sekarang nie...kumpul ramai-ramai meh kita tengok satelit...

Dah jumpa ngan geng2 Maxis kat UTARA ni..depa kata tempat ni memang best...macam2 ada dan memang satu tempat yg menarik untuk dilawati...Technical punya org memang tak lepaskan peluang ni.....tambah2 kalau ada yg hobinya berkaitan ngan ni....... ada ka lam group ni yg ada hobi sama ngan benda yg dalam gambaq tu.......

takat pagi ni dah ada 6 peserta yg confirm nak pi....

masih lagi tunggu untuk ditambahkan lagi....sampai minggu depan....kalau dah siap nanti senarai akan dihantar terus kat tokey lawatan...

Selamat Bersahur..........Orang utara kata soq""

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...