Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Lawatan Ke Smart Digital, Taman Teknologi Malaysia

Recommended Posts

argh..asal la aku lma x on9... klu x bleh apply cuti awal2 ikut korang.... ;)

relax.. still ade peluang nak join... ajak makcik ngko.. pakcik ngko.. sedara2 blah mane2.. okeh ? ape2hal kontek aku or shanai.

017-3297123

Penyertaan masih belum cukup, jadi lawatan pada 30/9 terpaksa kita tunda lagi kepada sabtu, 7/10.

Semua orang dialu-alukan. percuma sahaja! boleh ajak kawan2 walaupun bukan ahli putera.com.

sapa yang dekat2 tu bagi la support....benda free pon taknak...pelik jugak aku kalo penyertaan masih tak cukup2...kalo la buat kat jb dah tentu muka aku ada nanti hehehe..

bro shanai...saya dok kajang... nak tumpang kete bleh?...or kalau bawak kawan2 bleh?... gadis2 comei amacam?...koh3... dorang ade kete....so sabtu depan la nih?

kalau ajak2 geng2 sekali bleh?...lebih kurang 3 kete... tapi x tau jalan gi glenmarie tu harap leh convoi ngan bro....

Edited by athlonium

athlonium bawa ramai kaum kerabat, kali ni insyaalah jadi kot :D

Ye ! Kali ni memang mesti jadik.. tak jadik.. memang dah takde peluang dah.. huhuhu...

p/s: sabar... aku dah tunggu dari minggu pertama lagi.. aku tak berani nak janji dengan fam aku nak balik berbuke puase same sebab takut terlepas program ni and takut mungkir janji ngan fam aku lak.. huhuh.. Untuk Mr. Shanai.. aku tak kesah.. sanggup tunggu.. tunggu and tunggu...... B)

Edited by slaughters

aiseymen rugi! rugi!.... aku baru login Putera..... kalau aku tau ujung mingu lepas aku balik kpg!... dah janji ngan org tua balik kpg mingu nih... adeh! adeh!. harap yang pergi leh la tangkap gambo banyak² ye.. *balik kpg ke.. gi lawatan?

bro shanai...saya dok kajang... nak tumpang kete bleh?...or kalau bawak kawan2 bleh?... gadis2 comei amacam?...koh3... dorang ade kete....so sabtu depan la nih?

kalau ajak2 geng2 sekali bleh?...lebih kurang 3 kete... tapi x tau jalan gi glenmarie tu harap leh convoi ngan bro....

Boleh, dialu-alukan.

Athlonium, sila beri saya no h/p melalui PM atau sms saya 016-3985657 supaya senang saya nak co-ordinate!

semua yg nak pergi sila beri no. h/p untuk memudahkan urusan.

hai cam nk gi riadah picnic la plak... huhu silap la aku balik bangi aritu.. klo tahu patut balik minggu ni... dah tak leh join :( nanti jgn lupa gambo seme... upload la yer mr shanai... :lol:

11.30 pagi - Kembali ke Ibu Pejabat SMART di Glenmarie untuk sesi penerangan dan soal jawab.
yg ni pasal apa ek... kuiz ke...

Edited by zer0Nehza

hai cam nk gi riadah picnic la plak... huhu silap la aku balik bangi aritu.. klo tahu patut balik minggu ni... dah tak leh join :( nanti jgn lupa gambo seme... upload la yer mr shanai... :lol:

bila buaya bersuara -_- ....

sayang la wat jauh..kalu kat sini..leh join gak..

Edited by nelza_ax

Yang ini adalah salah satu agenda yang penting selain lawatan. Ada juga yg contact saya kata nak pergi terus, tunggu kat TPM, bukit jalil tapi saya tekankan bahawa adalah penting untuk kita semua berkumpul dan menamatkan lawatan di glenmarie, shah alam.

Sesi itu adalah untuk kita guna kalau nak tanya macam-macam pasal service dia orang, termasuk peluang-peluang bisnes atau pun peluang untuk bekerja dengan smart digital... tanya apa sahaja!

Yang pasti, mereka mmg nak offer kita jadi reseller (sapa2 yg ada company sendiri dan berminat).

Mmg biasala budak IT tak suka sesi sosial, suka tengok equipment saje... tapi cubalah gunakan peluang ni utk mengembangkan "network". Tak rugi malah menguntungkan. Bukan nak suruh korang beli apa-apapun, just nak bagi ilmu pengetahuan.

Mmg biasala budak IT tak suka sesi sosial, suka tengok equipment saje... tapi cubalah gunakan peluang ni utk mengembangkan "network". Tak rugi malah menguntungkan. Bukan nak suruh korang beli apa-apapun, just nak bagi ilmu pengetahuan.

insya allah ramai yang xmcm 2..nak menimba ilmu kenala banyak bertanya... :D

afraie, jom ah join sekali. aku dari perlis hari jumaat pagi. tapi ngn bas le.. hehe

moh ramai2.. ehehe.. bagus2.. :lol:

aku takde kompeni.. shanai ade kompeni tak ? shanai register aa.. aku jadi pekerja sambilan... ok tak ? ehhe.. profit kite bagi 2.. perghh...

aku ingat nak pasang kat umah.. tapi nengok upah pasang je dah berapa.. pengaktifan die.. belum mampu lagi aku sebagai user biase kat umah nak pasang mende nie.. insyaAllah.. dah ade kompeni nanti aku akan pasang.. baru laju internet.. buat bisnes pakai mende ni pun ok ape.. aku rasa aa.. ehehe.. ermm.. korang stat aa berangan skang.. ;):lol:

slaughters, kalau ada company boleh la jadi reseller satellite broadband, kalau tadak company, kita g tgk je la, boleh belajar pasal satellite broadband, tambahkan pengetahuan. bila dah tambah pengetahuan, baru bes berangan, sebab dah tau selok belok. pastu boleh masuk TPM, sebelum ni asyik lalu depan TPM je.

slaughters, kalau ada company boleh la jadi reseller satellite broadband, kalau tadak company, kita g tgk je la, boleh belajar pasal satellite broadband, tambahkan pengetahuan. bila dah tambah pengetahuan, baru bes berangan, sebab dah tau selok belok. pastu boleh masuk TPM, sebelum ni asyik lalu depan TPM je.

ape kat angko create kompeni ? bubuh name kite dua ? amcam ? mesti rancak bisnes..

actually aku sebnarnyer tak berape yakin nak jual2 nie.. ehehe.. aku suka teknologi.. tapi takde pengalaman nak carik kostomer.. ade sape2 nak amik aku keje tak ? sambilan ke.. tetap ker ... eehhe.. pasang satelite broadband.. huhu.. :lol:

aku

+Mardiana

+Bakhruzila

+Alin

abixpert

muffinxe

Amirgede

Aiezat

pakeeza

kompem pergi.. :lol:

Edited by slaughters

slaughters, jumpa nanti

zer0Nehza, lor... nak fikir apa lagi, bukan kena bayar yuran pon. :D

p/s1: sapa2 ada keta kosong, nak numpang.

p/s2:location aku kat UPM.

p/s3:lama betul aku tak jumpa geng2 putera ni

aku pun pelik aa apsal aa ramai yang tak berminat nak join mende2 nie.. huhu.. ermm.. maybe betul kata shanai.. yang budak2 IT ni tak minat nak bersosial... ye ke camtu ? abistu camner nak maju.. huhu.. alahai.. komen sket.. :lol:

*p/s : sape pergi.. Shanai belanje berbuke puase.. :lol: !

aku dari cheras, sapa nak tumpang pergi boleh turun kat lrt salak selatan atau cheras, aku pick up leh pergi glenmarie naik kereta dengan aku, buat masa ni aku sorang,

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...