Jump to content
Sign in to follow this  
Shanai

Lawatan Ke Smart Digital, Taman Teknologi Malaysia

Recommended Posts

boleh tak cek bawak kawan sekelas cek...

tapi tak pasti la berape orang...

dalam 2 or 3 org nak p..

acam boleh tak...

:rolleyes: boleh.. takdak hal.. harap dapat pastikan berapa ramai yang nak datang and bagitau Bro Shanai.. dari ampang.. ermm.. camner ekk.. ehehe.. :lol:

:rolleyes: boleh.. takdak hal.. harap dapat pastikan berapa ramai yang nak datang and bagitau Bro Shanai.. dari ampang.. ermm.. camner ekk.. ehehe.. :lol:

ko nak p ke shah alam dulu ke...

or ko nak p terus ke bukut jalil..?

aduh...

kene p shah alam dulu ke...

kat mane ekk..

dekat dengan ape..!!

ko nak p ke shah alam dulu ke...

or ko nak p terus ke bukut jalil..?

aduh...

kene p shah alam dulu ke...

kat mane ekk..

dekat dengan ape..!!

aku nak gi shah alam dulu.. gi ngan shanai skali. kalo ko rajin.. turun bangi dulu.. kumpul same dengans shanai..

kalo ngko nak tunggu kat bukit jalil pun takpe kot.. aku akan tampal logo PUTERA ni depan BAS. So sape2 nak ikut tapi taknak nak bas.. boleh cari bas yang kitorang akan naik nie..

mesej aku - 017-3297123

*Please inform cepat ! aku nak printkan logo PUTERA ni nak letak kat kete korang.. aku nak bajet brape banyak kene print..

* SHANAI ! Member aku... Mardiana and bakhruazila kompem nak pergi.. ok.. hope update.. thanks

Edited by slaughters

Ermm.. aku akan sediakan Tag leher ( aku tak tau nak panggil nie ape ) beserta tali.. takde cip ape2.. just ade gambar korang.. logo putera and detail korang sket2.. contoh kasar camnie..

kalo ade sape2 tak stuju aku cancel buat nie..

dengan harapan akan ramai join aktiviti yang dianjurkan.. terima kasih.. :lol:

*nama syarikat salah nampaknyer.. aku edit nanti.. :lol:

Lupe.. sebagaimana yang dipersetujui.. aku akan printkan Logo PUTERA ni sebesar kertas A4 semasa rombongan tu nanti. Stiker ini (aku panggil) akan dilekatkan pada pintu kereta.. Menandakan rombongan kita..

Camnie contoh stikernyer..

Edited by slaughters

semalam seharian aku kat nilai check cctv...tak dpt nak confirm pergi... sorry..

Edited by prontoxp

post ler gambar2 kt sini, nak gak tgk kemeriahan lawatan,

n nak kenal la jugak muka2 puteranian.. :D

alahai... korang nie..

ye.. kitorang belum pergi lagi.. disebabkan oleh kuantiti peserta yang belum cukup lagie.. eheh.. ermm..

ape2pun.. bro shanai yang akan putuskan... aku ikut jer.. :lol:

Tarikh lawatan ialah pada 30/9, jadi sesiapa yang nak ikut boleh lagi!

Yang penting, confirm dengan saya, SMS 016-3985657 atau PM atau tinggal contact number di sini.

Jangan lepaskan peluang ini!

aduh sayangnya hari tersebut aku kerja n eko no moneyla plak... sadisbya hati haku nih...

hish kalaulah aku dapat g,nak apply cuti,raya nanti nak apply lagi mesti bos bising, sedihnye

argh! aku kat johor hari tu.. apa leh buat...

aku xpasti laa glenmarie kat mana..aku xpernah g shah alam sorg2

Kalo ko tahu Stadium Shah Alam, maknanye dah dekat dah tu.... Naik moto 5 minit jer sampai

Sehingga kini, kita masih tidak cukup orang untuk pergi.

Ramai yang menyatakan hasrat untuk pergi tetapi tidak confirm betul-betul dengan saya.

Peluang masih ada dan dibuka kepada sesiapa untuk join lawatan ini, dan kalau nak bawa rakan-rakan lain sekali pun dialu-alukan.

Tapi apapun, sila confirm dengan saya berapa org yang akan pergi dan beri contact number.

Jika jumlah peserta masih belum cukup selewat-lewatnya jumaat ni, saya kena set tarikh akhir kepada minggu depan sekali lagi (sabtu, 7 oktober).

aku dok kat area TPM... cam mana yerkk...

nak kena turun shah alam jugakk kerr??

ngko nak gi TPM terus bleh gak kot. Cube ngko kontek Shanai.. tanya die camner. ok ?

Yang lain2 meh aa memeriahkan suasana..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...