Jump to content
bioqzs

Signature

Recommended Posts

aku try usha fishing.net ...mak aih serabut mata aku lihat signature bergambar yang tak terkawal...banyak gambar besar2...kalau benda ni diluluskan pakai gambar yang kecik jer jangan mandai2 nak pakai gambar besar..serabut...(baru aku tahu serabut tu ape)..

meletakkan kemahuan 2 xsalah...tp jgn salahgunakan kelebihan yang diberi.hmm takut2 nnt kemahuan 2 nanti akan merosakkan keadaan

tak dinafikan.. nanti ada gak yang langgar rules , but boleh ditangani kan?

kita buat la supaya mod2 kat sini jadi rajin sket huhuhu~~

mod kat sini rajin2 belaka jika nak bandingkan dengan mod2 forum lain..jadik usaha cadangan ni memang boleh berjaya kalau nak...

mod mmg rajin..tapi xcukup lagi laa,kalau semua forum ngan subforum buat,mmg pening nak tgk..cian kat mod global ngan supervisor

mod kna la bergerak....ini permintaan user tau...x leh nak diperlehkehkan...

ko kena bayar laa utk service mod...baru blh buat request best2 :lol:

mod mmg bertugas..tapi kadang2 ko xnampak diorang bertugas...kitorang slalu bincang masalah yang timbul,ko xnmpk subforum utk mod,sbb dah disable..hakikatnya mod mmg bertugas,kitorang bertanggungjawab..

mesti boleh ikut peraturannya...percyalah..kita mampu melakukannya..jgn letak besar2 sudah..

kalau 10 orang ikut, pastu 100 orang lg tak ikut, camana tu... kesian kat mod.. kena tambah kerje2...

pastu nak bantu rakan2 yg mengadapi masalah lg...

tambah plak ngan signature yg berwarna, uiihhhh... sakitnyer mate....

mod kna la bergerak....ini permintaan user tau...x leh nak diperlehkehkan...

Tapi kan.. kita nih user yang FREE... depa pon MOD yang buat kerja amal nih FREE.... so kalau demand pon takbleh..... harap ko paham-paham ler yaa.. :)

nanti aku bincangkan perkara ni ngn bro shanai... mungkin bole apply.. tapi ada limitation.... tapi jgn berharap.. kebanyakkan mod2 dulu dah bincangkan... takda tanda persetujuan....

Edited by zer0Nehza

nanti aku bincangkan perkara ni ngn bro shanai... mungkin bole apply.. tapi ada limitation.... tapi jgn berharap.. kebanyakkan mod2 dulu dah bincangkan... takda tanda persetujuan....

hmm...aku nasihatkan bioqzs,ultimatezezs-SE..jgnla berharap sgt. :ph34r:

hmm..saya tak terlalu berharap tapi sekadar menguatkan sokongan pada cadangan ni..pasal dah lama sangat saya inginkan semenjak ultimatezezs-SE belum wujud lagi...kalau tak dapat pon takpela janji saya dah berbunyi jugak untuk menyokong...

huhuhu aku rasa , puteranians skrang nih takder la sampai menyusahkan moderator , itu cuma untuk kemungkinan sahaja bagi user-user baru/stupido/taksedardiri , tapi takkan la 90% user camtuh kat putera nih , kami semua paham kalau dah termaktub peraturannya . Kalau nak bagi limitation takper janji enable je :P bagi aku mmg patut enable kan , macam tak advance plak kalau disable .

nih semua dari review-review aku ...selama aku berforum dalam dunia internet la .

no offense LOL

kebanyakan user ada disiplin dan bijak2 belaka...kita semua harus percaya kepada semua puteranians...kita sama2 berfurum dan kita sama jaga kelakuan...tade masalah besar yang akan timbul..kita mesti mampu melaksanakan usul ni punya....walaupun keputusan sebenar hanya pada admin...tapi dalam cadanga aku tahu ada pro dan contra...kita lihat mana yang paling bias..

..

Perkara ini telahpun dibincangkan sebelum ini dan saya tetap dengan pendirian saya bahawa signature bergambar tidak perlu diwujudkan di Putera.com, sekurang-kurangnya buat masa ini.

Maknanya buat masa sekarang saya tidak bercadang untuk membenarkan signature bergambar.

harap maklum. Terima kasih.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...