Jump to content
bioqzs

Signature

Recommended Posts

aku percaya..aku..sokong....bukan ganggu??..rasa2 tak terganggu kot...

terima kasih kerna menyokong....signature bergambar pasti tidak akan gnggu sistem.

Harap pihak putera.com pertimbangkan permintaan saya ini.

kesian la kat user2 dial-up n komp slow cam aku neh..( p III skang) nk load page skang pun susah.. :rolleyes:

bandwidth2... klau blh aku pun nk kite wt signature cam LYN gak tp kena tunggu la sistem putera nie up dulu.. :)

saya mewakili seluruh ahli putera

yg memakai pentium cikai...

terutama pentium II - coz aku pakai pentium II

huhuhu

dan ram 128,xp pro sp 2

dan juga memakai dial up yg hanya 46.6 kbps

tidak setuju...

huhuhu

nk msk putera jer hang nanti

huhuhu

aku tak tau admin ade ke tak sekarang ni...try PM SHANAI la..tu pun kalau berani la....aku takut ngan SHANAI...(takut tu maknanya rileks,respect,respon..)

Aku tak setuju kalau signature bergambar dan html code digunakan dalam forum:

1) Boleh menghilangkan konsentrasi semasa berbincang.

2) Annoying, mengganggu dan sakit mata memandang (kecuali bagi yg rabun)

3) Nampak tak Pro (bukan perogol). Forum nanti jadi macam kebudak-budakan tak cukup umur (penuh dengan gambar2 monyet dan kartun)

4) kalau dari segi link, PR putera.com mungkin boleh drop disebabkan banyak outbound link keluar berbanding inbound dan akan mencemarkan populariti putera.com.

5) Page akan jadi slow (kalau imej tu dari luar)

6) isu keselamatan (kecuali kalau putera tidak dihuni oleh monyet dan kera)

Kalau nak dilaksanakan jugak, takde masalah tapi limitkan kat bahagian-bahagian tertentu macam Multimedia, Permainan & Hiburan.

tu je pandangan aku.. adios

Aku tak setuju kalau signature bergambar dan html code digunakan dalam forum:

1) Boleh menghilangkan konsentrasi semasa berbincang.

2) Annoying, mengganggu dan sakit mata memandang (kecuali bagi yg rabun)

3) Nampak tak Pro (bukan perogol). Forum nanti jadi macam kebudak-budakan tak cukup umur (penuh dengan gambar2 monyet dan kartun)

4) kalau dari segi link, PR putera.com mungkin boleh drop disebabkan banyak outbound link keluar berbanding inbound dan akan mencemarkan populariti putera.com.

5) Page akan jadi slow (kalau imej tu dari luar)

6) isu keselamatan (kecuali kalau putera tidak dihuni oleh monyet dan kera)

Kalau nak dilaksanakan jugak, takde masalah tapi limitkan kat bahagian-bahagian tertentu macam Multimedia, Permainan & Hiburan.

ya aku setuju .kalo tengok forum pasal teknologi luar negara pun takde sig bergambar cam forum Toms hardware , hardocp , guru3d dan bermcm2 lagi ..

Edited by hampeh

:blink: ..aku setuju yang ni..memang signature ni sepatutnya tak akktif kat semua bahagian ;) kecuali bahagian yang ko cakap..

Edited by ultimatezezs-SE

Beginilah , sebenarnya tak jadi masalah kalau sign bleh letak gambar , jika dikawal kita buat LYN sebagai contoh . Tengok moderator-moderator diorang selalu je kawal pasal sign yang tak ikut rule .

Beginilah , sebenarnya tak jadi masalah kalau sign bleh letak gambar , jika dikawal kita buat LYN sebagai contoh . Tengok moderator-moderator diorang selalu je kawal pasal sign yang tak ikut rule .

kalau macam tu, moderator kene rajin.. ;) letih la mod2..

kalau macam tu, moderator kene rajin.. ;) letih la mod2..

itu lah kewajipan mod sebenarnya , ala .. senang ja.. jumpa mana2 sign yang langgar rule EDIT ja

Edited by Navigator®

Kalu bole nanti... bole la taruk signature gambar Elisha...

jangan harap la..

nanti aku suruh ..mod kasi RULES seketat-ketatnya

-gambar yang mengaibkan dilarang

jangan harap la..

nanti aku suruh ..mod kasi RULES seketat-ketatnya

-gambar yang mengaibkan dilarang

La.. bukan ade gambar bogel pon...

Jom letak gambar muka senirik amacam???Jangan letak lat avatar..avatar tu benda lain..

aku tak jumpa lagi forum yg signature letak gambar muke masing2..

nak jadi generasi forum pertama ke bab ni..? :D

dulu pernah kitorang benarkan signature bergambar. lepas ada user bijak pandai pegi bubuh gambar sampai makan separuh dari page forum tu je, admin disable option tu. nila masalah user, bila diberi sesuatu, buat melampau. bila tak beri, komplen.

jadi tula sebab apsal admin disable fungsi tu. harap korang semua berpuas hati dengan apa yang ada dalamni. benda free pulak tu. takkan tak berpuas hati kot kot kot? :o

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...