Jump to content
BudAk_MeLayU®

Spaming!

Recommended Posts

:(:( wahai putera members! bagtihu den, ape etika putera! spaming macaana??? :(:(

cubalah ketahui sesungguhnya anda sedang menyepam

spam=sampah..

sampah=x guna..

kesimpulan dia, spam itu perkara yang tak guna... bab kata org, buang karengg jerr.. beyehh?? paham??

p/s: aku pon dikira spam nie.. uwahahah aha hahha...

Aku dh agak mesti ko bukak thread lainnye...hehehe...

aku tak taula pasni thread ape ko bukak..LoL...

aku tunggu jela...mane tau kot2 aku berkenan nak reply..hehehe...

thread2 yg lain tu ape citer????...nak tunggu mase kn LOCK ke...kekekeke.. :P

neway klu ko nak tau spam tu ape cube check kt e-mail ko folder BULK..tu suma spamla tu...hayatila ngan baik..

Edited by iji

terlalu kreatif pon susah gak.

aku tgk budak_melayu nyer post terlalu kreatif.... sampai sakit mate nak bace.....

bukan ape.... forum is not same like messenger @ chatroom.... forum tempat org nak bace fakta.....nie pada pandangan aku la.... kite give and take......

n then, lagi satu, cube jgn post ngan perkataan yg terlalu sikit. tu pon kire spam gak tuh.....

cube tanyer hackezkk, ape dier spam berfaedah. :)

SPAM, singkatan atau akronim kepada Stupid Pointless Annoying Message (Dalam bahasa melayunya, Masej Merapu, Tak Berguna serta Bodoh) biasanya dipelopori oleh orang atau user yang sengal dan suka bercerita merapu serta lari tajuk. Setiap posting dia tak bersangkut paut pon dengan thread dan menyakitkan mata serta jari untuk scroll tetingkap Firefox untuk membaca masej yang yang lebih berguna.

SPAM nih ada banyak ciri-ciri, depend kepada penggunaannya. Tapi dalam forum SPAM lebih kepada ciri-ciri posting yang merapu dan jumlah perkataan yang skit. Posting degan ciri-ciri macamni :-

1. Merapu
  2. Tak dak isi
  3. Lari Tajuk
  4. Jumlah perkataan yang sikit
  5. Banyak penggunaan bahasa SMS

Dikategorikan sebagai SPAM, elakkan ciri-ciri posting macamni atau anda akan digelar sebagai spammer yang bertauliah. Sekian dari saya ~ ahmades ~

SPAM, singkatan atau akronim kepada Stupid Pointless Annoying Message (Dalam bahasa melayunya, Masej Merapu, Tak Berguna serta Bodoh) biasanya dipelopori oleh orang atau user yang sengal dan suka bercerita merapu serta lari tajuk. Setiap posting dia tak bersangkut paut pon dengan thread dan menyakitkan mata serta jari untuk scroll tetingkap Firefox untuk membaca masej yang yang lebih berguna.

SPAM nih ada banyak ciri-ciri, depend kepada penggunaannya. Tapi dalam forum SPAM lebih kepada ciri-ciri posting yang merapu dan jumlah perkataan yang skit. Posting degan ciri-ciri macamni :-

1. Merapu
  2. Tak dak isi
  3. Lari Tajuk
Dikategorikan sebagai SPAM, elakkan ciri-ciri posting macamni atau anda akan digelar sebagai spammer yang bertauliah. Sekian dari saya ~ ahmades ~

baru aku tau SPAM tu akronim.... ke ko saje buat ahmades????

banyak spammer otai kat putera nih.... sumenye dah diwarning... jgn ko lak diwarning sudah budak_melayu.... :)

baru aku tau SPAM tu akronim.... ke ko saje buat ahmades????

banyak spammer otai kat putera nih.... sumenye dah diwarning... jgn ko lak diwarning sudah budak_melayu.... :)

Aik... memang betui pon SPAM nih adalah singkatan kepada Stupid Pointless Annoying Message. Mana ada aku reka benda nih. Betullah tu.. Itu sebenarnya maksud SPAM.

*off topic*

saya menang motor......!!!! Terima kaseh pawahroots!!!!

*on topic*

ni la cth Stupid Pointless Annoying Message... off/on topik sesuke hati.... :lol:

patut buat satu kempen kat putera nih agar dikurangkan on/off topik nih....

budak_melayu, aku tgk byk post ko mencelah kepada kehidupan realiti..... macam petang nanti nak jumpe navi, ko btau dlm post... xyah le..... kontek dier pkai tepon/sms/mms/xms/coloursms/VoiP/messenger/chatroom/mirc/dsb...... :) nampak x?

soalan: apsal pc aku slow?

jwpn: aku pun tak tau, mungkin org lain blh bantu...

itupu salah satu spam...

so, yg lain tu, paham2 jer ler...perkara yg tak berkaitan ngan topik yg di buka...

Budak_Melayu.... ko nampak kan contoh-contoh SPAM kan kan kan? Banyak otai dalamni...ekekeke

offtopic:

...saya sudah menang naza, anda bila lagi... minumlah PAWAHROOTS...hahahahaha :lol:

hahahaa.. kalau nak dpt King spamer buat ler.. dulu tak silap ada quean spamer kat sini dulu... mana tah.. dah resign kot...

putera spammner dah masuk politeknik..... xkan ader pewaris putera spammner kat sini lak.....

budak_melayu, tkejut aku ko sanggup naikkan topik lelame semate2 nak masukkan link 'tolong saye' tuh.....

jgn buat pasal kat putera beb.... :(

naya kang.....

1. Merapu
  2. Tak dak isi
  3. Lari Tajuk

OMG the best reply.. so harap ko paham.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...