Jump to content
Arool

Tekken

Recommended Posts

yeah...sudah ader cabaran di sini..hehehe

hehehe

tapi aku ni duduk kat kedah

dan sepanjang idup aku ni

tak penah aku jejak kaki kat negeri pahang pun

kalau online leh la

dah kenal xpe... so ko tahu la sape paling hebat kat ctu. xpayah aku cakap.

yang aku menyampah, banyak dak melayu main taraf ayam. leh kutuk dak lain main teruk.

cakap berapi, turun arcade la bro. masuk tournement ke. nih xde nama nak berlagak. hampeh

apa ko ingat aku xde ps3 nak perli aku main psp?bodo, kecoh betul dak tu.

Ko hebat?... amik la,..hebat la sangat...

Kat youtube tu ko rasa hebat ke tak hebat juggle derang?...or ko lagi hebat? Bagi aku kat youtube tu main cam ayam..ko more better coz lebih hebat dari ayam.

Title nama tak penting for me la dol...

Oh ye,..aku tak kata ko takde ps3... kalau betul takde aku boleh tolak ps3 aku half price jer kat ko!

aku tak perli ko main psp...cuma aku rasa tu permainan untuk budak under level yang baru nak kenal tekken..so ko tak perlu susah2 nak amik hati dol..hehe

Bodo?...ko la bodo....ko yang kecoh siap tunjuk ko lawan ayam hahaha...adios dol.

dah la wetfusion malas layan ko, bye

Berniaga jap kat sini.

------------------------------

Sesapa nak ps3 2nd harge RM750 PM aku

Nak ps3 cepat PM aku....kita bincang camner nak deal coz aku ada 2 buah ps3..jual satu apa salahnya, kan,..dapat gak duit. Warranty ada 1 month lagi atas nama aku..

Area JB comfirm aku leh turun COD.

-------------------------------

Picture

Aku update nanti...(skang takde cam kat umah)

aku tak tau betul la orang yg otai2 kat sini

masalahnyer sekarang awak tu yang mula dulu

jgn le asyik nak merendah-rendahkan orang lain je

aku tau la awak tu otai kat sini

aku tak tau betul la orang yg otai2 kat sini

masalahnyer sekarang awak tu yang mula dulu

jgn le asyik nak merendah-rendahkan orang lain je

aku tau la awak tu otai kat sini

sapa otai tu...?

apa yang dia mulakan?

betul ke dia merendahkan orang lain? apa yang "awak mula dulu" ...lumbe lari ke?

Apa yang orang lain tu buat sampai ko nampak dia rendahkan orang lain? Takkan takde sebab kot...

tunjuk sapa otai tu... jom sound otai tu.... salah bebenor otai tu :lol:

kelakar lak aku bc post mamat tuh... :lol:

'cuma aku rasa tu permainan untuk budak under level yang baru nak kenal tekken..'

ni aku nak tergelak... dah tu nak cakap juara dunia tekken 5 DR, KNEE dak under level?...

hahahahahahahah....

aku rasa xpayah explain banyak... sbb dak lain yang baca pun akan tau and pandai nilai sendiri...

nasib baik xbanyak dak melayu ada perangai mcm ni... haha... kalau x hancur bangsa :lol:

wetfusion, tengok ko punya nganjing dulu....

hari tu ko cakap dah beli tekken6? =_="

aku simpan lagi pm ko.....

nak menipu pun agak2 la.....

Meh aku jawab nganjing ko ni...

1. Aku tak cakap aku beli T6 pun ko forum ni...ko yang cakap cuba fitnah aku..
  2. Aku dah double check, tapi tak jumpa pun PM aku kat sent box...kalau ada buktikan la dol.
  3. Ko yang menipu...nak tuduh orang lain tipu...tu pasal aku nak bagi ko ps3...biar hilang dol ko tu.

kelakar lak aku bc post mamat tuh... :lol:

'cuma aku rasa tu permainan untuk budak under level yang baru nak kenal tekken..'

ni aku nak tergelak... dah tu nak cakap juara dunia tekken 5 DR, KNEE dak under level?...

hahahahahahahah....

aku rasa xpayah explain banyak... sbb dak lain yang baca pun akan tau and pandai nilai sendiri...

nasib baik xbanyak dak melayu ada perangai mcm ni... haha... kalau x hancur bangsa :lol:

ko nak gelak ko punya pasal,..but for me...ko ni jenis poyo la bro,..

aku pun tak suka explain banyak..but aku kesian kat ko..aku tolong explain seikhlas mungkin nih..yang aku bold.

1. Ko tak perlu nak kata budak lain la bro yang baca dan tau menilai...sedangkan ko sendiri jenis menilai orang, menuduh, ego dan etc. pastu kata orang tipu ngan sebab ntah pe2 siap tuduh PM..tu pasal aku nak ko buktikan....or ko hanya nak dapat sokongan kat sini...amik la samdol oii kalau ko nak camtu.
  2. hancur bangsa..? kaji diri sendiri dulu dol. ... Apsal aku panggil ko dol aka samdol, poyo etc....forumer lain aku tak panggil camtu or aku more respect derang,.. kenapa?...kaji sendiri la dol.

nampak sangat la hasad busuk ko tu,..siap libatkan orang lain konon..suruh baca pastu nilai sapa betul sapa salah..

Jom sapa betul sapa salah kan..kan..kan..

aku bagi can ko kalau nak PS3 siap ada game tekken 6 AC (yang aku dah dapat masa beli console ni, dalah hdd aku tak buang pun game ni)...ko tak pulak PM aku nak deal...ada brani?

aku nak mintak ko tunjuk PM tu...aku tak sure aku sent somethings kat ko....ada brani?

dari post ko kat sini,..aku perhatikan ko nak menang..so buktikan....ko tak suruh explain banyak..aku buat gak coz aku kesian kat ko..... pasni aku dah malas layang topik ni, aku jadi pemerhati jer..ko ada kat sini buat taik jer bising2 tapi kosong...sorry la tak dapat nak turun KL untuk layan ko buat benda bodo...semata2 nak butikan aku bleh main tekken ..haaa dunia. Bye

alamak...jadi serius plak....

no komen ar cenggini.....

wetfusion ngan sultan bebaik ar k...

tak syok sama2 melayu bising2.....

putera ni pun bukan tempat nak cari gaduh...kite nak kenal org kan...

wetfusion-dah ar tu...

sultan-ilek ar bro....

aku masuk thread ni pun sbb aku suke men tekken....

suka kenal org yg suka men tekken....

boleh mintak tunjuk ajar......

boleh ajar serba sikit apa yg aku tau...

udah ar ek....

erm....sultan....baper ps3 nak tolak?hehehehe....

sapa otai tu...?

apa yang dia mulakan?

betul ke dia merendahkan orang lain? apa yang "awak mula dulu" ...lumbe lari ke?

Apa yang orang lain tu buat sampai ko nampak dia rendahkan orang lain? Takkan takde sebab kot...

tunjuk sapa otai tu... jom sound otai tu.... salah bebenor otai tu :lol:

apa yang awak faham saya pun tak tau :rolleyes:

korang dua tu

tak payah la gaduh2

apa yang dapat?

benda sikit2 buat apa ambil serius :D

Edited by the 0ne

alamak.. aku masuk thread ni tuk kongsi minat pasal tekken..

tapi aku nampak lain plak dah..

xpa aku newbie.. diam2 jer..

xda yg salah. xda yg akan menang..

jangan sebab mulut badan binasa (cewah) sori lah..

aku just nak share info.. tapi dah hilang dek terkena panahan kata2 dan caci-maki yang terperap dalam thread nie..

"melayu memang macam ni ke?" member aku tanya selepas aku bgi dia baca thread nie..

he he aku x salahkan dia nilai macam tu.. bukan nya dia main cakap tak berakar umbi..

anyway, jom layan Tekken 7 la plak. ya macam Tekken:GTFO tuh he he he ada mod baru iaitu 'Cakr-Mencakar Mode'

peace~~

berbaik?..

sapa yang taknak berbaik kat sini? cuma aku memang takleh diam kalau aku dituduh menipu kat dunia nih..lainlah kalau aku tipu betul..aku penyangak or whats over....boleh lah dia nak hentam aku...

korang,...contohnya the one, ok you vote for wetfusion...terpulanglah....i know you jenis orang yang tak kisah kalau ko kene situasi cam aku.... lain kali kalau ada orang tuduh you ni manusia penipu, burukkan reputation you dalam forum,.dalam topik yang you minat...sedangkan you boleh buktikan you tak tipu you tak buruk..pastu user lain vote pada orang yang kenekan you...suke...jgn x suke plak..

cool down..

aku tengah carik screenshot untuk Tekken 6: BR (bllodline Rebellion)..

gerenti lambat lagik sampai sini...

screenshots oh screenshots

Edited by blen

berbaik?..

sapa yang taknak berbaik kat sini? cuma aku memang takleh diam kalau aku dituduh menipu kat dunia nih..lainlah kalau aku tipu betul..aku penyangak or whats over....boleh lah dia nak hentam aku...

korang,...contohnya the one, ok you vote for wetfusion...terpulanglah....i know you jenis orang yang tak kisah kalau ko kene situasi cam aku.... lain kali kalau ada orang tuduh you ni manusia penipu, burukkan reputation you dalam forum,.dalam topik yang you minat...sedangkan you boleh buktikan you tak tipu you tak buruk..pastu user lain vote pada orang yang kenekan you...suke...jgn x suke plak..

aku baca dari awal lagi.

aku tau le

si wetfusion tu mungkin tersilap

tapi tak perlu le awak marah sangat

lepas tu awak siap merendah-rendahkan dia lagi

anggap benda tu mcam lawak dah le

lagipun tak de sesapa pun anggap awak penipu

benda ni kecik je

hari tu ko cakap dah beli tekken6? =_="

aku simpan lagi pm ko.....

nak menipu pun agak2 la.....

maksud 'pm ko' mungkin sebenarnya ni

dah ada dah T6 japanese version arcade theme, aku beli ps3 melalui lelong.net, derang jual ps3 dari ebay,..ko leh main game tekken 6 japanese arcade kat ps3, arcade mode ada,story mode pun ada..tu sebabnya aku nak try stage NANCY,..tapi tak jumpa stage bonus tu.

Tekken 5 dark ress tu bukan tekken 6,

Tekken 6 PS3 version official lum launch lagi, dalam tahun 2008 jugak derang release agaknyer.

Edited by the 0ne

bila malu sendili
tu yg senyap je tempat ni wink.gif
apa perkembangan tekken6 ?
aku tengok kat gamespot tak le lawa mana
suam2 kuku je

bukan perli ar bro...
aku sungguh tatau apa2 pasal tekken6 nih...
da lama tak arcade...busy sgt....
yg aku tau...tekken tag3 best...
tekken 4 tak best (pd aku ar)
tekken 5 ok
tekken 6 tak pernah tau..hehe
ps2 aku pun da berabuk tak sempat men...

ntah le, mcm dah bukan tekken le dari review tekken 6 ni
mcm yg saya cakap haritu, tekken 6 ni dah jadi mcm mortal kombat je dgn senjata dan suasana gelap dan suram

QUOTE(KoBaYaKaWa SeNa @ Oct 28 2008, 07:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
bukan perli ar bro...
aku sungguh tatau apa2 pasal tekken6 nih...
da lama tak arcade...busy sgt....
yg aku tau...tekken tag3 best...
tekken 4 tak best (pd aku ar)
tekken 5 ok
tekken 6 tak pernah tau..hehe
ps2 aku pun da berabuk tak sempat men...

bagi aku:
yup. paling best: Tekken tag Tournament
Tekken 4: oke2 jer. xda banyak mana pun pembaharuan
Tekken 5: karakter baru. movelist baru. masyuk jugak lah..
Tekken 5:DR : lagi best. grafik udah update.. arakter baru2 lagi banyak move..
Tekken 6: sungguh mengujakan. karakter2 baru yang senang nak guna (kecuali zafina) dan gameplay makin smooth berbanding Tekken 4 yang 'kaku'. namun kebanyakan movelist masih diragui kerana ada lagi bug (arcade version)
Tekken 6:BR lum ada lagi kat sini..

walaupun ada T5, ada T5:DR dan T6, aku tetap luang masa main TTT (Tag Tournament) jugak~~