Jump to content
Syeeikh

Buat Jadual Waktu

Recommended Posts

Kalau program jadual waktu yg free ada kat laman web aku. Sekolah aku beli program WINJAWS - windows jadual waktu sekolah- harga RM800.. aku rasa PK1 aku kena kelentong la sebab aku tengok harga dalam internet RM200.00 je. Kalau Triple S tak lek tukar jadual hari-hari , tapi kalau WINJAWS bulih tukar jadual setiap jam he he he..mudah dan ringkas.. aku ni tukang buat jadual dan aku bubuh masa kau sikit je (keistimewaan orang pembuat jadual)

Triple S ada dalam bahasa melayu dan ada bulih mula dengan hari Ahad (utk kedah,terengganu,kelantan)

apa address laman web ko?aku nak try lah guna WINJAWS ni. mcm best jer

apa address laman web ko?aku nak try lah guna WINJAWS ni. mcm best jer

Salam Sejahtera Semua......

Untuk makluman saudara sekalian, perisian penjanaan jadual waktu yang terkini sudah mula dipasarkan.

Perisian Penjanaan Jadual Waktu ini, adalah hasil daripada maklum-balas yang diterima daripada SURVEY sekolah - sekolah Menengah & Rendah di Malaysia.

Timetable Generator @ TITOR dapat menghasilkan jadual waktu yang komprihensif dan tepat, samada untuk kemasukan guru yang bebeza waktu, RELIEF, etc.

Untuk keterangan yang lebih lanjut, sila PM i.

boy2099

Salam Sejahtera Semua......

Untuk makluman saudara sekalian, perisian penjanaan jadual waktu yang terkini sudah mula dipasarkan.

Perisian Penjanaan Jadual Waktu ini, adalah hasil daripada maklum-balas yang diterima daripada SURVEY sekolah - sekolah Menengah & Rendah di Malaysia.

Timetable Generator @ TITOR dapat menghasilkan jadual waktu yang komprihensif dan tepat, samada untuk kemasukan guru yang bebeza waktu, RELIEF, etc.

Untuk keterangan yang lebih lanjut, sila PM i.

boy2099

salam bro..

sy nak mintak tolong ni... skang sy kene bangunkan sistem jadual waktu untuk fakulti sy.. sy gune vb and access..

mcm mane nak wat? ade idea tak..

kalo boleh... ade tak software yang boleh di intergrate kan ngan sistem sy..

winjaw tu boleh di intergrate tak?

tolong sy ...tenkiu

salam bro2 sume saya dah try sume software tu tapi nak print tak boleh coz dia trial. nak bli mmg tak mampu coz saya ajk biasa je kat sekolah,so kalo ada yg bersimpati burn kan lah utk saya 1,kita kira duit2 kopi dah laaaa

salam bro..

sy nak mintak tolong ni... skang sy kene bangunkan sistem jadual waktu untuk fakulti sy.. sy gune vb and access..

mcm mane nak wat? ade idea tak..

kalo boleh... ade tak software yang boleh di intergrate kan ngan sistem sy..

winjaw tu boleh di intergrate tak?

tolong sy ...tenkiu

salam bro...

kenapa tidak aje gunakan aSc Timetables? download dari sini...

Download aSc TimeTables

salam bro2 sume saya dah try sume software tu tapi nak print tak boleh coz dia trial. nak bli mmg tak mampu coz saya ajk biasa je kat sekolah,so kalo ada yg bersimpati burn kan lah utk saya 1,kita kira duit2 kopi dah laaaa

Hello bro...memang Trial version tak leh print ... :)

Nak beli tu, kenapa nak guna duit sendiri?? suruhle sekolah belikan. RM 990 (boleh guna LO ) kebanyakan sekolah yang beli...bukannya cikgu keluar duit dari poket sendiri!!

salam...

u download kat ner winjaws tu??

mintak link die...

kepada pakar pakar, tolong bagi idea sket mcm mane nak develop sistem sy nie..

salam...

u download kat ner winjaws tu??

mintak link die...

kepada pakar pakar, tolong bagi idea sket mcm mane nak develop sistem sy nie..

bro, guna le aSc Timetables...latest punye...winjaws dah lama ler...

bro, guna le aSc Timetables...latest punye...winjaws dah lama ler...

sy skng bukan nye nak gune semata mata...sb sy kene bangunkan sistem...

sy wat sistem gune vb, kalo bro ade source code ke,.. give it to me.