Jump to content
Sign in to follow this  
cili

Sg Petani

Recommended Posts

huik.. soklan ringkas dan padat... aku pong dari are lock stuck.. kira dekat la ngan sp no.. huahuahua... menyimpang dari soalan...

huik.. soklan ringkas dan padat... aku pong dari are lock stuck.. kira dekat la ngan sp no.. huahuahua... menyimpang dari soalan...

HAH ! Okeh la tu.. blah ko blanja aku makan koteaw iman .. :D

umah aku dekat ngan aina dan rn teguh.. hang la belanja aku :) hahaha..

Dekat aina kaa??? Laa kat situ dekat sangat ngan umah aku nih.. jalan Aloq Mengkudu nih.. jalan depan skit sampai la umah aku..

Hang la blanja aku.... :P

Aku dok loq staq gak umah aku dekat ja dengan umah ahmades .. eeemm banyak geng loq staq leh wat lan party ni

woooo ni apa cita ni alor staq laa sp laa apaa laa x paham aku..aku pon org sana gak aku dok kat area sungai petani gak tapi jauh sikit jaa 30minit baru sampai , tapi aku selalu gak p sp nak beli brg apa pon kat pc depot tu laa aku selalu p hang paa nak buat lan paty kaa jgn lupa ajak aku sekali no kalau nak buat pm aku nanti aku bagi hp aku..ok ...

Aku dok loq staq gak umah aku dekat ja dengan umah ahmades .. eeemm banyak geng loq staq leh wat lan party ni

p rumah ace macam masuk lab kompita lagi... aku tgk ace pakai baju angkasawan..hahahahaa :lol:

Kalu blaja sp leh join tak..heheh..aku itm merbok..asal penang

aku dok bpj.

kalau ko pandai bab repair2 komputer bolehlah aku blajo ?

erm, bpj ? kat mana tu?skill komputer aku pun tak berapa sgt ler..tapi kalau nak ajar pasang / setup macam tu no halnyer..;) disamping tu leh rapatkan silaturrahim dan menambah pengetahuan aku..ehhe

erm, bpj ? kat mana tu?skill komputer aku pun tak berapa sgt ler..tapi kalau nak ajar pasang / setup macam tu no halnyer..;) disamping tu leh rapatkan silaturrahim dan menambah pengetahuan aku..ehhe

ok gak tuh. yg penting ko bukan org mlm. kalau mlm sorry

pm aku bila free

xdak orang sp dah ka kat sini?... mai kita pakat kumpui ramai2 kawan-kawan.. satgi leh wat rombongan pi rumah ahmades ngan ace

Aku dok sp.... tulu taman ria jaya.. la pindah bandar aman jaya

hang??

taman ria jaya? tau dak medan selera yang dekat masjid 2..blh blanja aku nasik bukhari..heheh

aku selalu g SP..cari CD games kat sana..ipoh mahal laa,bila aku balik kg mmg aku kerap g SP

Sapa nak wat lan party ... jom wat kat loq staq .. wat cam dulu .. tiga hari best ... lena bepan pc .. makan depan pc .. mandi dalam bilik ayaq.

taman ria jaya? tau dak medan selera yang dekat masjid 2..blh blanja aku nasik bukhari..heheh

aku selalu g SP..cari CD games kat sana..ipoh mahal laa,bila aku balik kg mmg aku kerap g SP

medan kat tepi jalan ka,?

mai la.. kita set masa.. kita wat gathering budak2 putera area utara kat sini.. x kisah mana-mana pon sp ka, loq staq ka, langkawi ka... suma buleh, pastu leh bincang ngan pakcik ace bila lak nak buat lan party kat rumah dia aritu aku x sempat nak p.. huhu ramai2 mesti syok punya la..

Kat Central Square ada buat Pc fair start semalam sampai 12 aribulan..

Edited by Obses Pc

Aku ngan ace nak buat lan party..ada sapa-sapa budak kedah mau ikut? :)