Jump to content
zsuperxtreme

Iklan Yang Seakan Lucah!

Recommended Posts

oh yeah. minah kepoh dah kembali dengan isu fantasi dia sendiri.

ko baca tak topik tu berkenaan "IKLAN"? kalau ko rasa nak komplen pasal avatar, bukak topik baru berkenaan avatar. nila akibatnya kalau pandai sangat tegur orang lain pasal "hijack topik orang lain". tapi sendiri buat. ko selalu korek hidung lepastu jilat jari yang dah korek hidung tu ke?

kalau macamtu agak2 ada tak orang nak komplen pasal avatar ko macam pompuan menggedik mintak main? sesapa pun boleh buat tanggapan kan?

kalau komplen ko tu mendapat jawapan admin, maknanya komplen ko tu boleh pakai, tapi kalau admin tak respon langsung, malang la nasib ko. logik tak jawapan aku ni? logik kan kan kan?

no, hanya orang bodoh sahaja yang tengok muke pompuan cam kat avatar ke, kat iklan ke, and terus assume bende2 yang tak masuk akal macam "pompuan tu pelacur" atau "pompuan tu bogel".

ako merely hanya nak tunjukkan betapa bodohnye some people (ye, bodoh) yang boleh buat kaitan yang tak masuk akal.

why not ako kaitkan avatar zsuperxtreme yang macam salib yang senget? adakah die nak promot agama kristian kat sini, tapi takut kalau terang2 nanti orang nampak? tak ke bodoh alasan tu.

kalau bodoh, then azuan, since ko beriya2 sangat nak kaitkan logik dengan kebodohan, sila explain kenape tak bodoh alasan avatar zsuperxtreme tu gambar salib. atau kenape logiknye alasan pompuan dalam iklan tu pelacur.

Edited by C-Fu

no, hanya orang bodoh sahaja yang tengok muke pompuan cam kat avatar ke, kat iklan ke, and terus assume bende2 yang tak masuk akal macam "pompuan tu pelacur" atau "pompuan tu bogel".

ako merely hanya nak tunjukkan betapa bodohnye some people (ye, bodoh) yang boleh buat kaitan yang tak masuk akal.

bagi aku la.. kite x ley kate org tu bodo sebab statement yg die kasik..

lain org, pandangan ngan care pemikiran mestila lain..

ko ley kate bende2 tu x masuk dek akal..

tp, ade sesetengah org bende tu memang sensiitif... :D

hm, tp, bagi aku... kat profile ko ade p'kataan yg kurang sesuai diletakkan...

tu bagi pandangan aku...

ko letak, may b ko kate x salah.. :)

aku tengok avatar zsuperxtreme tak nampak pun rupa salib...aku nampak

( X ) jer.....kalau salib ( t ) ke aku salah tengok :unsure:

aku pon same mcm ko.. :D

:D kita salah tengok kot...zairysha.....sekarang salib dah tukar kot, bentuk salib dah jadi ( X ) :lol:

:D kita salah tengok kot...zairysha.....sekarang salib dah tukar kot, bentuk salib dah jadi ( X ) :lol:

kalo cenggitu, kite kene la ubah simbol darab [x] yg kite blaja dari kecik tu jadi lain...

sebab bentuk salib tu da tuka jadi [ x ]... :lol:

mod tolong tutup .hal iklan dah settle dah.. nanti jadik benda lain lak

Toksah la layan crap tu.. saja nak kona sana sini timbulkan isu, nak cari pasal perabis space db putera.. dari iklan -> sampai masuk avatar -> pastu masuk orang bodoh -> pastu masuk pulak salib.. putar belit benda yg tak revelan. Rasanya kalau di dewan rakyat dah lama kena suruh duduk. :lol:

Oh, by the way .. C-Fu, aku taktau maybe aku jumud kemenda.. tapi aku sejak kecik lagi dah di inculcate camne nak bezakan muka 'perempuan pelacur' dengan 'perempuan baik'.. appearance seseorang dah boleh jadi ukuran. aku dah tunjuk kat member2 aku gambar iklan tu semua cakap 'ada muka pelacur'.. tak tau lah maybe aku dan member2 aku, kami melayu b0d0h/jumud kot dari mata ko sebab judge seseorang camtu mudah. tapi kalaulah ya (ko nak kata aku bodoh/jumud/whateva).. so aku syukurlah sebab sememangnya aku suka cara aku yg 'bodoh' ni, dapat bezakan perempuan baik dan sebaliknya... dan aku akan ajar cara 'orang bodoh' ni kat anak aku.. biar nampak macam 'cara orang bodoh' ... tapi sekurang2nya anak2 aku selamat nanti dan reti beza muka pelacur (at least dari raut rupa).

And alang-alang ko dah kona sana sini masuk avatar dan kaitan salib (konon nak promote kristian).. kalau aku tuduh avatar ko tu sedang promote kaum nabi lut laknatullah tu, amacam? aku leh kata ko nak promote kemungkaran yang lagi dahsyat dari 'mereka yang tidak tahu dan tidak baca kitab suci'?

Eh, magik pulak. Tadi aku cakap takmau layan crap.. tp aku pi layan la plak :lol:

mm..dahler..toksah gaduh2...admin dah remove pung iklan tuh..sesape yg x suke iklan tuh,bleh tersenyum riang skrg..sape yg suke kat iklan tuh,save je dalam pc..bleh tatap ari2..pastu bleh senyum riang gak..

aku tergolong dalam orang yg xsuke iklan tuh...so

:D

mod tolong tutup .hal iklan dah settle dah.. nanti jadik benda lain lak

aku setuju. sebelum si bodoh yang suka cakap orang lain bodoh tu lagi merapu™ dengan teori kebodohan dia, mari kita kunci.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ahahahaha kOnciiii

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...