Jump to content
iruganiisan

Saidina

Recommended Posts

pemain saidina: woi sekailain turn ko lak ...

sekailain: okes...

YOSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!

heheheh benti kat KLCC..AKU BELI JUGAK!!! muahahahahahahahahahaha

heavenX: eh ako dah beli arr... bayo sewa!!!!!..

sekailain: eh mane boleh ...hitman666 tu beli takper..aku nak beli gak...heheheeh...rilekslaa ko kan PM yang baik hati...muahahahahha

xpe2 turn aku..

*gulingĀ² biji dadu*

aku dpt 3 petak kali nih..

terbang punya terbang ( biasa la kan dah pegang Langkawi..aku bawak la Twin Diamond aku yg ada kat HM aerospace tuh) landing baikkk punya kat Putrajaya..aku amik la putrajaya tuh..beli rm900 je..aku dah Jadi PM balik..hahaha..

Tun HeaVenX : Ha Pemain Saidina Sekalian..nanti jangan lupa bayar cukai kat Goverment yek..jgn lari lak hahahahahaha.. :lol:

Tun HeaVen X : sedap2 korank je beli tanah KLCC tuh ngan bank..tanah tuh aku beli dulu..korank patut beli ngan aku..duit korank x kasi pong? jgn lupa tingkat atas KLCC tuh umah aku..Pent House la katakan..hakhakhakhak!!~

bayangkan lif dah rosak.abis la ko :P

baling dadu...

aku dapat tanah kat A Famosa resort kat Melaka.Best dpt main air kat waterworld :D

jgn risau la aku dah ada parachute utk digunakan kalo berlaku emergency hehehe.. :D

mana yg lain? x mo main dah ker? apa la korank

sekailain :~ge~gegege~~geggegeggegegege~~eg~e

pc aku: apesal ko sekailain...

sekailain: erk, terkejut aku ...ko rupenyer pc....aku fobia maaa takut aper risiko aku kao aku lempar dadu...karang masuk jail lak samne.....eeiiii

pc aku : ilek jerrr lempo jer...

sekailain... takmolah....HAAAA!!!! ape kater kiter berkerjasama wat satu application untuk meramal result balingan dadu dalam permainan saidina... kalo camtu tak lah takurt skit aku...

pc aku : oke bagusz gak...

sekailain...ok gak ...kiter guna langguage senang ...binary code je ek...

pc aku : okes

sekailain and pcnye pong ambik cuti tanpa gaji ... nak wat application tuk meramal dadu saidina :ph34r:

Baling dadu...bling...bling!!

Alah, kena petak ?

Fuh, dapatlah duit bonus melintang hendaknya...

Tup;

"ANDA DIDAPATI BERSALAH KERANA MENGH@CKKAN SITE PUTERI.COM, DISUMBAT KE PENJARA 3 HARI!"

Arghhhhh........ :(

la ko gelak je..sekailain..patut ko sambil gelak sambil melawat dia kat penjara..kasi bijih daduh tuh..hehehehe.. :lol:

la ko gelak je..sekailain..patut ko sambil gelak sambil melawat dia kat penjara..kasi bijih daduh tuh..hehehehe.. :lol:

ko pong gelak gak....heheheehheh

tak per arr aku g melawat gak ...

sekailain : hi annamir per kabo

annamir: baiks

sekailain:eh ko masuk penjara ke?

annamir ye la ...aku ceroboh puteri.com aku ingat ader awek ctu ...

sekailain: keshian MUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

annamir: ehhehehehe... jago ko

sekailain : ei rileklaaa nah aku bagi laptop amd turion acer ferrari nie.. ko wat program ramalan dadu saidine deh...kalu siap aku jamin ko.....

kalo tak siap ako gelak ko dalam penjara ni MUAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH... masuk penjara MUAHAHAHAHAHAAHHA

**saman HeavenX**

wah..wah suka2 ko jerk ngaku KLCC tu ko punya..ko dah lupa ke yg ko dah jual KLCC tu dolu masa ko nak wat plastic sugery buncitkan perut!ko tak cukup duit..jgn wat2 lupa daaa HeavenX..so KLCC tu secara AUTOMATIC milik aku!dan......

mahkamah telah memutuskan bahawasanya HeavenX dijatuhkan hukuman mandatory separuh bankrup keatasanya serta denda yg dikenakan keatas akublur tidak sah disisi undang2 bandoraya dan KLCC telah ditukarkan milik kepada AKUUUUBLURRR!! :lol:

baling dadu

tujuh!..tap tap tap tap tap tap tap....kerteh!!*beli* RM800..wahh kaya2 duit hasil minyak :D

ewahh..ewahh..sedap2 ko je jatuhkan bankcrupt kat aku siap ckp aku jual KLCC nak buat plastic srugery kat ko..nampaknye ko lupa sapa aku..aku lah PERDANA MENTERI MALAYSIA YG KE-5 ko tau...KLCC tuh milik aku sepenuhnye aku beli Sykt. PETRONAS ko tau..jgn lupa ko dok dlm negara pemerintahan aku..aku berkuasa Mutlak..sedap2 je ko boli kerteh yek..tuh hak milik kerajaan Malaysia ko tau hahahahaha..xpe aku baekkkkkk..aku kasi ko beli kerteh..

*throw in daduuuu*

dpt 5 petak

aku dpt Sarawak aku beli 1 Sarawak tuh..hahahahahaha Ak0 kayaaaaaa...minyak ada...kaya!! siap buat pangkalan rahsia GUNDAM kat Sarawak lalu menghantar Saviour ngan Akatsuki serang Kerteh kasi bakar itu tempat hahahahaha.. :lol:

gentel dada..eh silap dadu

lempor dadu....

tengok dadu....

campur nilai dadu satu dan nilai dadu 2....

gerakkan buah aku...

berhenti kat ?....

aku bukak kad....

TAHNIAH !!!!! ANDA DAPAT TIKET PREE KE TORINO 2006 DAN SEMUA PERBELANJAAN DITANGGUNG UNTUK SORANG LAKI DAN 4 ORANG POMPUAN....

YOSHHHH BESH.... NENGOK SUKAN MUSIM SEJUK.....

PEMAIN SAIDINA :blink:

SEKIALAIN: KO JANGAN BIMBANG... AKU BOLEH LAGI MAIN SAIDINA KAT SANE SELAGI ADE ONLINE

Arghhh, tension duk dlm lokap nih, ada dua ari lagi...

Sib baik sekai dtg mlawat aku semalam, x la boring sgt!

Wei heavenX... bila nak bawak nasik lemak KKB kat aku hah? ngidam la pulok! jgn lupa bawak buah dadu sekali, aku nak buat magic kat encik polis guard aku kat sinih! magic buah dadu terapung antara dua tgn [aku blajo ngan cyril! Hehheeā„¢!!!]

Wei sekai, ko pegi torino jgn bwk awek sudah la, bedosa beso berkepit2 tuh, xde muhrim pulak... ada yg ketiga ikut sama nanti :P

<_< aku still blur dgn sikap tak sedo diri HeavenX yg masih tak dapat terima kenyataan bahawasanya dia dah lama telah dilucutkan jawatan PERDANA MENTERI MALAYSIA YG KE-5 atas sebab MENDERHAKA TERHADAP AGUNG! dan kalau diikutkan dia telah di istyharkan MUFLIS!segala harta bendanya dirampas!yg hanya diberikan kepadanya adalah satu kotak untuk dia menutup tubuh badannya :lol: (sebab baju suar termasuk yg dlm pon kena sita) diatas belas ehsan AGUNG maka dia cuma dijatuhkan separuh muflis..HARAP MAKLUM.notis telah dikeluarkan oleh sekailain merangkap kerani AM mahkamah agung :lol:

**AGUNG=akublur

*baling dadu* dua..maju kedepan

berhenti di petak...CARD!...undur lima kebelakang

**GENTING** beli beli beli RM1,500 :D habis laa korang nak masuk genting nanti aku charge mahal2 ticket ngan tol :lol:

Pesanan dari lokap:*********************

Aku tanak masuk genting, tpt 7u|)i tu!

Annamir ko patut tau yg sekailain bawak 4 awek..yg ke-3 ko ckp tuh pun awek dia patut ckp ada org ke-5 yg ikut ko gi torino hehehehehehe :P ..

ok sebab aku nak buat amal jariah aku dtg la Jail melawat annamir

HeaVenX : Assalamualaikum kawanku annamir..

Annamir : Wa'alaikumsalam HeaVenX yg baik,intan payung,hensem,macho,cuteee,bijaksana

HeaVenX : HAHAHAHAHA..jgn la puji bebanyak maluuuuuuuu aku.. :P Aku dtg nih sebab ko gak suruh aku bawak nasi lemak Mak Cik Temah..nih ha aku bawak utk ko 1 bakul bole la ko jual sekali kat banduan2 tuh nanti..jgn lupa komisen aku yek annamir..

annamir : erm..biji dadu ko bawak?

HeaVenX : mesti la bawak..nah amik ko biji dadu buatan Gombak ( ada virus selsema burung )ko buat la magic bebanyak kat polis2 tuh biar diorank kena virus tuh hahahahaa..ok la aku blah dulu..

annamir : ok thanks my pren..

sampai je kat papan Saidina..

HeaVenX : sib baik aku ada simpan dadu spare..bole aku jalan sekang hehehehehe.. :)

*usapĀ² biji daduuukkk*

ketak,ketik,ketuk!!~

dpt 6 petak yeaaaaaa...

jatuh kat tanda "?"

amik card..anda berhak memufliskan salah sorank pemain..& anda akan dpt semua kawasan2 yg dimiliki oleh pemain tersebut.

HeaVenX : HEHEHEHEHEHE..jaga ko akublur

HeaVenX : aku pilih akublur utk dimufliskan hahahahaha padan muka ko...sekang Genting milik aku sepenuhnye hahahaha..sekang ko dah jadi AGUNG YANG MUFLIS nah amik ko "thong big momma" hehehehe..

Wei sekai, ko pegi torino jgn bwk awek sudah la, bedosa beso berkepit2 tuh, xde muhrim pulak... ada yg ketiga ikut sama nanti :P

ARKKK!! insaf...okey lah kalo camtu aku cari binilah 4 orang tuk bawak ke sana...kalo tak membazir tiker tu...

annamir : bagus tu

sekailain ...tapi aku nak cari mano bini 4 orang... ko h@ck sekali lagi arrr puteri.com..iklan kansape nak jadi bini aku ...

annamir: okes....tapi kalo dapat tiga jerk camne ..satu lagi tak cukup

sekailain: kalu macamtu ko h@ck laa pulak makcik.com, nenek.com dan moyang .com iklan kat ctulak...

annamir:...oh ye ke oke gak tu...tapi kalo tak dapat ..camne?

sekailain: kalo tak dapat offer kat pemain saidina sape yang nak gi...tapi kena jadik pompuanlah...

annamir: ahha aku tau!!! akublur seshuai......heheh

YOSHHHHH turn akulak....

klen klen klen klen

nombor besar no besar no besar

NICE number !

singgah kota bharu ...nasib baik tanah aku...aku Rombak renainsance KB( diorsng ni suka sangat deskriminasi, padang muke)

lepas tu g dengar kuliah tuan guru...

ps:/lepas ni pulak nak ajak orang kampung wat sembahyang hajat runtuhkan tempat 7ud| lak gegeggegegeggegege :D

bestnya korang maen

smpai da lupa kat bank yg korang wat loan

wat pusing modal

maen da byk untung wat uma wat otel beli tanah lg

loan x mo byr

ni haaa

akaun yg dah dkemaskini 5 min yg lalu

sekai= da 5 bulan x byr loan semua skali 70k(termasuk interest 2.0%)

anamir = tertunggak 45k(seb baek dok dlm jel, kuar nnti siap la ko :P )

heavenX= loan yg ko beli sarawak tu satu pon x byr lg nk kena muflis ni

akublur= loan uma 152k dah 7

semua dkhendaki mmbyr balik dlm masa 2 mggu ataopon semua bisnes anda akan dilelong oleh bank :D

yg laen gagal dikesan alamat terkini

huhuhu

Loan aku ngan bank bape Tuan BANK?

ok sebab aku dah dpt untung hasil dari beli SARAWAK..hasil minyak tuh..kaya wooooo dpt untung RM18juta dlm suku pertama..pastuh tambah untung baru org gi GENTING main 7u|}i..dlm rm5juta..

so aku bayar kat BANK pakai duit 5juta hasil untung duit 7u|}i tuh..amik ko!! aku pun x nak pegang duit 7u|}i tuh hahahaha..kire setel la hutang aku kan hehehehe.. :lol:

Woit spirit, dtg la mlawat aku kat lokap nih, aku 'ada hal' nak bincang ngan ngko sebab ngko banker kan? kan? Hehheeeā„¢!!! Nanti aku kluar xde la nak kena settle loan aku.... syhhhhhhhhhh!!!

Woit spirit, dtg la mlawat aku kat lokap nih, aku 'ada hal' nak bincang ngan ngko sebab ngko banker kan? kan? Hehheeeā„¢!!! Nanti aku kluar xde la nak kena settle loan aku.... syhhhhhhhhhh!!!

wahahhaha

oh mntak maaf

saya hnyalah banker

bknnya peguam atopon org putih panggey loyer

silak berurusan dgn peguam anda sndirik

duit peguam jgn lupa byrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :P

bank offer

sapa byr dlm masa 48 jam akan dpt adiah misteri :lol: