Jump to content
marwan

Penjualan Egold!pembelian Egold!

Recommended Posts

memang betul aku dah buat deal ngan selangorde memang dia pay egold kat aku..thanx selangor..

ur welcome.........terima kasih dari aku juga .AKU JUAL semuanyer...

hari ni aku baru jee deal dgn Selangorde1 ... memang boleh dipercayai...

Selangorde1.. thankss...

ur welcome ........AKU JUAL ....THX tooo

selangor...aku nak beli egold.ko ada stok tak?

sorry fabregas ....setakat hari nie stok sudah habis......aku labur pada forex....hee..hee...kalu ader aku inform kat sini .......

selangorde

Aku setakat USD14 ada la buat masa ni. Aku kalau business day aku dpt USD10 satu hari. Kalau nk booking, aku boleh simpankan. Tapi kena cakap awal2 la takut aku spend kat mana2 ke. Ehehehe.

buat bisnes mende buleh $10 sari dakwang? :D

Ada lagi E-gold nak jual ni.

ym : fizdane

kalau nak baik cepat.

SolidInvestment, daily payout, principal USD560. For every business day, dapat USD10.08 (1.8% * 560). Dah join SI ke belum ? Promote ni. Hahahaha :P

USD14 semalam dah dijual. Another USD10 sebelum tutup kedai hujung minggu. Dapatkan segera sebelum kehabisan. Tadi orang dah tanya nak beli dah tapi aku tu la, dah terjual :rolleyes: Bukan tak nak update (eg dah dijual), tapi mcm cheating post count la pulak.

WAH... makin meriah JUAL beli EGOLD NIH ...tapi aku nak ingat kan jaga2 scammer ..dia org nih memang tunggu masa jee nak ngap... silap deal terdeal dgn scammer ..ABISSS... so kalau nak deal tu tengok dia org punya history deal...dia org dah deal dgn siapa ...nak lagi selamat mintak recomendation dari geng2 yg dah lama kat sini... dia org boleh bagi tau siapa yg boleh dipercayai...

harini aku dh beli egold ngan amir 60usd, smooth x sampai 5 minit selesai, cayala amir.

klu ade sesape nk jual rate 4.00 ke bawah pm aku ok :D

Edited by kai2020

Forum ini adalah tempat untuk perbincangan, dan bukan tempat untuk membuat promosi! Anda boleh bentangkan idea, buat review atau buat penerangan tentang sesuatu perkara, tetapi anda tidak dibenarkan secara direct mempromosikan referral link anda. Referral link hanya dibenarkan di dalam signature sahaja. Referral link di dalam posting akan dipadamkan dan jika masih berdegil, sila calonkan diri untuk kena banned.

aku rasa undang undang nih bukan saja saja orang tulis...undang2 nih untuk orang patuhi kan? harap korang baca dan paham kan..maafkan saya kai2020 kalau terkasar bahasa..tapi saya rasa awak bukan buat kat signature refferal link tuh..kalau nak buat kat signature pergi ke my controls dan edit signature

Panas PANAS!!! aku dah update kiriman first aku(post first aku)..di situ ada link untuk senarai hitam (black list )penjualan egold...baca dan teliti sebelum anda tertipu!!! mari kita report senarai penjual egold yang tidak sihat!!!

marwan,kat mana kiriman 1st ko tu?

btw,aku ade sikit egold nak tolak...

sape nak leh PM @YM aku..

palpal pun masih ade..

10Q

tak sangka betul, ramai ak scammer egold ni, thnxx la marwan coz remind kitaorg.

takde masalah..kita kat putera.com nih kan semua kawan kawan...so kawan kawan kena la tolong kawan kawan ye tak?...biasa la sedangkan bila nampak depan depan pun manusia boleh tipu..ini kan kat internet ye tak? cuma ramai antara kita yang amik remeh..kena tipu rm80 kat internet duk senyap je..padahal boleh report polis..macam contoh aku main ragnarok dulu..member aku kena [coklat ubat batuk] akaun dia..aku sarankan dia report polis pastu hantar salinan rport kat gameflier(wakil ro kat malaysia)...buat apa nak malu kita bayar topup ro guna duit..beli zeny boleh gak guna duit....biar la orang kata apa pun..tapi mangsa scam internet jangan malu untuk buat laporan... polis terima laporan kita !!!...ini soal duit..kita hidup zaman moden bukan zaman orang batu...

Halo kawan-kawan..

Lama tak masuk, sebab sekarang tengah sedap kerja sebagai buruh kasar. Lama dah tak kerja...

Ok, straight to the point, aku ada sikit egold untuk di jual dalam 500usd. Rate 3.9 - 3.95 bergantung kepada banyak mana korang nak, kalau sikit jer aku jual 3.95 kalau borong habis aku jual 3.9. Kalau nak tolong pm aku, buat masa sekarang aku susah sikit nak on ym pasal sibuk kerja.

To marwan, wah, lebat betul ko, semua benda aku tengok ko masuk.. Aku ingat nak main forex kat marketiva plak, boleh tolong ajar aku sikit-sikit. Nanti aku masuklah bawah ko...

Ok, chow.

edit: egold, sudah habis dijual, tunggu stok baru nanti.

Edited by kilas

egold usd50 masih ada lagi. rate=3.95. pembelian minima dalam usd5 dan ke atas.

YM aku -> the_darkwan

Edited by DarkWan

egold usd50 masih ada lagi. rate=3.95. pembelian minima dalam usd5 dan ke atas.

YM aku -> the_darkwan

Budak e duit ko nih rupanya !! patut ler beria -ria sangat nak letak adds e - duit kat putera .. :lol::lol:

Budak e duit ko nih rupanya !! patut ler beria -ria sangat nak letak adds e - duit kat putera .. :lol::lol:

Cuba cari partikel ayat mana aku ada sebut yg aku beria nk letak ads e-duit kat Putera :lol: Yg aku cuma beritahu, ads seperti MLM, insurans, kad kredit dsb. Yg aku penah mention/describe, "admin Putera mungkin tak setuju dengan ads e-duit thingy" dan aku pun tak pernah stress mahupun suggest supaya ads sebegini dipamerkan di Putera.com.

Cheers bro :lol:

Cuba cari partikel ayat mana aku ada sebut yg aku beria nk letak ads e-duit kat Putera :lol: Yg aku cuma beritahu, ads seperti MLM, insurans, kad kredit dsb. Yg aku penah mention/describe, "admin Putera mungkin tak setuju dengan ads e-duit thingy" dan aku pun tak pernah stress mahupun suggest supaya ads sebegini dipamerkan di Putera.com.

Cheers bro :lol:

ohoh..rilek2..jgn main tuduh2..nanti mak marah.. <_<

aaaa...macammane nk gune egold..ajar akuh...

:ph34r:

mula-mula daftar dulu egold...ko pi kat signature aku..tgk bawah sekali...yg ada tulis egold tu..ko copy pastu paste kat internet explorer punya address pastu ko daftar...(kena paham bahasa inggeris sikit sikit kalau nak daftar)....egold ni adalah sejenis e currency...matawang internet...hurmm kalau dalam fikiran aku aku pikir egold nih macam akaun bank je..kalau ada orang lain nak terangkan lebih lanjut silakan..kalau takde ...nasib ko la wafauzan...

mula-mula daftar dulu egold...ko pi kat signature aku..tgk bawah sekali...yg ada tulis egold tu..ko copy pastu paste kat internet explorer punya address pastu ko daftar...(kena paham bahasa inggeris sikit sikit kalau nak daftar)....egold ni adalah sejenis e currency...matawang internet...hurmm kalau dalam fikiran aku aku pikir egold nih macam akaun bank je..kalau ada orang lain nak terangkan lebih lanjut silakan..kalau takde ...nasib ko la wafauzan...

dah daftar dahhh.....then,?? :blink: