Jump to content
Sign in to follow this  
putradanny

Kof Rulez

Recommended Posts

ko selaklah page topik ni satu persatu...musti ko jumpa link tersembunyik tu...

hishhh...maleh betoi la ko ni...hehe ph34r.gif

bleh korang ajar skit cara download ngan cepat dan berkesan ntuk orang yg ber"dial-up" cam aku nie? Ader program ntuk lajukan speed download x? Coz aku download tunggu punyerlah lama, dah berzaman tunggu d/l KOF 2003 ngan Samurai shodown 5 !!! mad.gif

ko selaklah page topik ni satu persatu...musti ko jumpa link tersembunyik tu...

hishhh...maleh betoi la ko ni...hehe ph34r.gif

sesedap ikan goreng je kata orang malas... dry.gif

kau ingat aku tak check dulu page ni? bukan saje aku dah chck semua page 5 6 kali, tapi aku carik semua topik berkaitan neogeo rom dlm topik game ni... it turns out that most of the links dah mati.

sesedap ikan goreng je kata orang malas... dry.gif

kau ingat aku tak check dulu page ni? bukan saje aku dah chck semua page 5 6 kali, tapi aku carik semua topik berkaitan neogeo rom dlm topik game ni... it turns out that most of the links dah mati.

uiksss???...yeke???...sori la!!!

...jangan ko buat power ko kat aku dah la!!! ph34r.gif

a`kum..alo geng...heheheh..lama tak menjenguk kof nih..sejak teraddict ngan ro... tongue.gif ...uhuhuh..nampaknya aku dah ketinggalan zaman dah pasal kof nih..aku pun tak tau ape citer terbaru..korang sumer memang tererr arr...

anyway korang download roms kof2k3 tuh kat mane?? hehehe..korang pakai ape nrx ker aatau emu yg lain??

lepas nih nak prektis kan balik jari-jemari yg halus nih sampai lebam ..hehehhe tongue.gif

errmmm...aku ade dengar citer kof3d yg cam tekken tuh...nak download kat mane??dah ade kuar ker??

a`kum..alo geng...heheheh..lama tak menjenguk kof nih..sejak teraddict ngan ro... tongue.gif ...uhuhuh..nampaknya aku dah ketinggalan zaman dah pasal kof nih..aku pun tak tau ape citer terbaru..korang sumer memang tererr arr...

anyway korang download roms kof2k3 tuh kat mane?? hehehe..korang pakai ape nrx ker aatau emu yg lain??

lepas nih nak prektis kan balik jari-jemari yg halus nih sampai lebam ..hehehhe tongue.gif

errmmm...aku ade dengar citer kof3d yg cam tekken tuh...nak download kat mane??dah ade kuar ker??

eh, cam terbalik plak kita... dulu aku yg aktif ngan ro.. kof aku kurangkan...sekarang aku aktifkan balik kof kurangkan ro...

sekarang kau plak aktifkan ro kurangkan kof

keke biggrin.gif

a`kum..alo geng...heheheh..lama tak menjenguk kof nih..sejak teraddict ngan ro... tongue.gif  ...uhuhuh..nampaknya aku dah ketinggalan zaman dah pasal kof nih..aku pun tak tau ape citer terbaru..korang sumer memang tererr arr...

RO punya pasal, KOF 'terkulat' macam tu, yer? wink.gif Aku pulak sibuk semcm, layan RO, layan KOF, layan ROTD (Rage of The Dragons)... layan study pun ada!! laugh.gif Oleh sbb pernah timbulnya isu pembayaran poin permainan RO pd masa lepas, aku tukar ke satu game yg sama ngan RO tp lebih realistik; dimainkan oleh pemain seluruh dunia (US, Perancis, India, negara-negara ASEAN etc), free lagi!! blink.gif Ada jugak aku beli poin utk RO, tapi disebabkan ketagihan memanjang terhadap game terbaru yg aku terangkan tadi, aku pun main tukar game itu ngan RO (bukannya suka tak suka, nak cari kelainan suasana saja! smile.gif)

File p1 (Neorage) yang boleh unlock hidden character tu aku pon ada download tapi tak jumpa pon Kusanagai, Mukai etc. Kat mana kau download?

Kau dah jumpa P1 hacked ker? Dah try ke fail ini??

Fail ni lah yang aku download... dah try dah. Bila aku run KOF... black screen yang keluar. Nasib baik boleh exit. Takpa lah aku cuma nak pakai Evil Kyo tu ja... nak test power dia smile.gif

RO punya pasal, KOF 'terkulat' macam tu, yer? wink.gif Aku pulak sibuk semcm, layan RO, layan KOF, layan ROTD (Rage of The Dragons)... layan study pun ada!! laugh.gif Oleh sbb pernah timbulnya isu pembayaran poin permainan RO pd masa lepas, aku tukar ke satu game yg sama ngan RO tp lebih realistik; dimainkan oleh pemain seluruh dunia (US, Perancis, India, negara-negara ASEAN etc), free lagi!! blink.gif Ada jugak aku beli poin utk RO, tapi disebabkan ketagihan memanjang terhadap game terbaru yg aku terangkan tadi, aku pun main tukar game itu ngan RO (bukannya suka tak suka, nak cari kelainan suasana saja! smile.gif)

game macam RO tapi free?

game ape tu?

nak nak biggrin.gif

hehehe... biggrin.gif

korang ade wat private server ker?? bleh join??

ok..pasal kof lak..sape ade complete roms kof2k3 ...

bleh kasi tak?? laugh.gif

nk pakai nrx version berape? ph34r.gif

KOF 3D @ KOF:MI @ KOF : Maximum Impact tu bukan untuk arcade tapi untuk PS2. So, kemungkinan besar @ takde kemungkinan langsung yg ROM dia akan kuar. Jangan la nangis ek. Silalah beli PS2 untuk menikmatinya. biggrin.gif

Kalo nak tau dah kuar ke blum, gi usha kat sini : KOF:MI

kof 2003 comic dah kuar aku tengah tunggu nak dl nanti aku kasi link ( same cam kof 2002 gak pelukis dia yg 2001 bhs malaysia 2 )

x sabar nak tengok ashh si pondan

wakakakakakakakakakakakaka laugh.giflaugh.gif

keh keh

lambat ko

dah sampai vol 2 dah (mungkin dah sampai vol 3 pun)

download kat irc

server irchighway

channel kof-manga

wahhhhhhh

aku tak tau pun kof pun ade easy move tool!

yg aku tau fatal fury series je~

mana korang dapat?!!

nak nak!!!!

punye la seksa aku nak buat HSDM

ader jumpa dalam neofighers.com dulu, tapi lepas patch same ajer...susah nak execute hcb dan hcf moves.

Hmm, sama je kalo tak patch pun, sebab keaslian game tu tak bleh diubah!! dry.gif Macam KOF2k2, HSDM Shiki Kamijiri punya Kyo pun susah nak buat sampai tekan 'panas' tangan bila dah bleh buat!!

Pendek kata.... main jelah!! ph34r.gif

hey hey

untuk supaya kamu senang buat hcf dan hcb

utuk game SVC chaos dan KOF2k2

pergi sini ler

www.membres.lycos.fr/k4nine

hey hey

untuk supaya kamu senang buat hcf dan hcb

utuk game SVC chaos dan KOF2k2

pergi sini ler

www.membres.lycos.fr/k4nine

saya dah download p1 dan p2 tu, tapi mcm mana nak guna?

saya dah masukkan patch tu dlm kof2002.zip

pastu? masa main game nak tekan mcm mana?

fave kof aku kof 2k2. itu kof yg bagi aku perfect. gambar tak sehodoh 2k1, gameplay best, pace dia cun, mmg best. pastu yg 2k1 mmg standout antara 3 siri yg guna striker.

Cerita Orochi [bukan user orochi putra nih yek, harap mahap huhu] dulu best...tapi kalau nak disentil sentil lagi dalam trilogi baru nih, tak kenan aa...mcm takde idea baru..hahaha...

aaa...pastu...nak tanya skit...dlm kof 2k1, iori ada infinit kan? camana nak buat a? blur seh aku tgk cina buat. tah hape yg ditekan. takkan start button kot? [takkaaaaann la start button..]

okies..tu je...harap ada yg bleh jawab... rolleyes.gif

kof2k2 memang best, dia punya pace tuh laju dan banyak karekter dan banyak power

btul tuh, macam dah habis criter pulak. tak kena

baik lawan biasa jer

Sinful:

mengikut pemahaman aku, dlm cerita kof2002 ni Boss tu curik kuasa daripada Orochi(bukan aku tongue.gif ) dan gabungkan dengan tenologi kan?

dan mmg aku sokong, kof2002 adalah yg paling best antara semua kof termasuk kof2003 yg amat mengecewakan -.-".. dah la lawan chizuru bengang gila >.<

cuma yg bengangnye dlm kof2002 ni ialah bab HSDM tu le.. sesetengah character susah bangat nak dibuat >.<.

oh ye cakap pasal hsdm, antara HSDM yg aku suka tgk ialah Orochi Shermie punya smile.gif siap tunjuk suasana guruh di langit lagi.. tapi g tak bestnye shermie sendiri pun leh kena lightning tu sad.gif

lagi satu Joe punya... dia buat double tornado smile.gif best best. k9999 pun best.