Jump to content

Recommended Posts

[quote name='hampeh' timestamp='1298453581' post='1062970']
eh betul gak tu, kira tak pernah tunjuk la kot power sebenar dia tuh... Dalam filler anime takde cerita pasal dia ke ? Bankai uruhara pun tak pernah tunjuk rasanya , dia datang2 selalu pakai taktik2 dia tu tau2 menang.wakaka
[/quote]
tapi aku rasa takkan semua dia nak tunjukkan bankai,cerita bleach bukan nak tunjuk kehebatan masing2 sebenarnya.

pastu...bagi aku cerita bleach,fillernya lebih menari dari Naruto,korang bayangkan masa 1st time diaor lawan sasuke masa budak2,naruto dah power,tapi bile masuk filler,jalan cerita dan misi merepek2,lawan dengan org jahat yang tak power pun diperbodoh2kan...misi pun mcm haram,selamatkan anak penjual ramen la,penjahat tak power mana pun tak boleh nak kalahkan dengan mudah...mengarutlah kalau anime panjang2 ni...
tapi kalau nak tgk cerita relaks aku cadangkan tgk cerita Keroro..hahaha lagi relaxkan?hahahahaha!!!!!!!

tak dinafikan filler bleach lebih baik dari Naruto. Filler naruto tak best sampai aku skip dan tunggu layan cerita betol aja. Sesapa tau manga Bleach skrg? Aku cuma nak dengar orang cerita aja skrg ni. Ichigo dah hilang kuasa...dah dapat balik ke kuasa tu?