Jump to content
Sign in to follow this  
SnoWolf

Putera.com Gamers Club

Recommended Posts

divide masa blaja ngan main.....bio subjek feveret aku dulu tu...bab paling aku suka pembahagian sel.....

hahaha faveret aku Bab pembiakan...

mmg pasih..

tosak cakap..

huhuhuh

Edited by Navigator®

nampaknye club nih mcm x jadi jer..masin sungguh mulut si c-Fu ek?? hehehe..setiausaha dah jadi x setia & x berusaha dah..ntah apa kes.. smile.gif

Apa2 pun, poie la jawab RPG tu. Tu pun kira salah satu aktiviti kecik PGC jugak. Ni dah dekat masuk final phase pun kurang orang masuk.

susah la soalan ko kali nih sir pyan..semua dlm tuh aku x penah main hahahaha..soalan utk PS2 tarak ker? biggrin.gif

nampaknye club nih mcm x jadi jer..masin sungguh mulut si c-Fu ek?? hehehe..setiausaha dah jadi x setia & x berusaha dah..ntah apa kes.. smile.gif

Mungkin kot... laugh.gif

Korangkan antara gamer tersohor dlm Putera.Com ni. Jgn mudah patah semangat. sebenarnya... mungkin banyak lagi aktiviti yg korang bleh pikikan. Tapi selalunya... kalo club baru nak up... ketua/pelopor club ni mesti start dulu utk memeriahkan suasana... baru la semangat ahli lain berkobar-kobar. Tapi bergantung gak dgn keadaan si tuan Ketua. Kalo idea tak best... mana bleh jalan duh~

gamer selalunya terlebih idea dan kreativiti... guna la imaginasi korang utk realisasikan sesuatu yg korang tak bleh buat didunia realiti tapi bleh buat kat dunia imaginasi.

Oleh itu... Pilih la saya... sbg "Ketua Pemerintah Berkaliber" a.k.a diktator di sini. Saya jamin dgn dasar yg saya bawa mampu merubah nasib gamer-gamer yg dahagakan aktiviti paling supreme dlm abad ini. Sekiranya ada anasir-anasir jahat yg cuba melemparkan noda ke atas pertubuhan bawah tanah yg anda cintai ini... kita harus tentang habis-habisan. bak kata pantun...

Pergi ke kedai membeli rokok,

Membeli rokok di kedai basikal,

Kalau korang kuat. bijak dan sebagainya,

Mari kita lawan... kyaaaa~

Edited by Iruga Nii-San

erk?? nih nak tukar ketua ker? aku x kisah pun wahahaha..ala iruga ko sumbang la idea2 ko..heheheh tapi ko dah jadi ketua forum sendiri lak kan..dah la geng ko kat sana semua idea best2 siap up to date lagi kan..hehehe biggrin.gif

erk?? nih nak tukar ketua ker?

Tak la~

sesaje je utk memeriahkan topik ni... sbb sunyi sepi la club ni.

ala iruga ko sumbang la idea2 ko..heheheh

OK guys... to the bat cave!!

vroommm~

Ko pun jarang2 masuk sini~ sunyi la tanpa ko disisi wub.gif kalo terus-terusan cenggini... karang tak syiok plak. kapan mau terus begini seh~? ayoh kita pegi skola~... skola kedai *ting tong (*...merujuk kedai arked)

vice-president? jawatan lagi supreme takde ke? hehehe biggrin.gif

aku tak layak la... zaman aku under 18 mmg ligat main computer game ni... skrg ni dah kureng layan game... maybe... takla kureng sangat... FPS (apa saja game yg WWII) ngan RO je aku layan.

try buka topik ni...

topic : Kena Tangkap Polis!! huh.gif

description : Korang pernah kena tangkap polis main kat *ting tong ke?

*ting tong... kat tpt aku maksudnya kedai game arked.

tak tau la korang kat sini (semenanjung).

topik menarik tuuu~

...atau

kita main RP cam Play-By-Post

ermm... cancel la... mungkin tak seswai kut. Aku pun tak minat... tapi aku maklumkan kat cni utk mereka yg berminat je.

Ada lagi...?!

aku gi main game arked x penah lagi kena tangkap hahahaha..rasa sebab gi sana pakai baju biasa..!! hohohohoho tapi x slalu gi..sebab bukan org yg byk duit hahahaha!!~ biggrin.gif aku dulu prefer gi kedai game main PS dari gi arked..

kalo gi arked pun main Dytona je slalu..

kater kaki game ...tapi main daytona ...hehehehe cam budak budak hehehehehee

apa lak budak2 main daytona..best apa..itu kalo kat arcade game tuh je aku minat hahahahaha.. biggrin.gif

aku tak tau nak mencelah nie.....aku bagi satu pantun lar

budak-budak main kotak

main kotak sambil main intenet

kalu tuan orang yang bijak

majulah putera.com gamers club.....

hahhhhhaaaa jawab-jawab

apa punya pantun dah ko tuh..ujung semua x sama..

aku pantun 2 kerat..

Hackerzkk budak tiga suku

Aku say Thank you..

hahahhahahaa laugh.gif

Iruga, join da club loh...but i need ur details... PM aku senyap2 eh...muehehehe.....<< kes naya...

errr... takpe la... aku jadi freeloader-san kat sini.

jgn halau aku la yee~

aku gi main game arked x penah lagi kena tangkap hahahaha..rasa sebab gi sana pakai baju biasa

Mungkin zaman aku law terlalu ketat sangat kut. Tapi aku pernah skali... tapi masa tu mmg tak adil punya law!! sebenarnya law kat tpt aku... umur 16 tahun ke bawah tidak dibenarkan berada dipremis tu.

Tapi masa tu aku umur 19 taun la. ada ke patut?! ada sorang tu umur 24... pun kena tangkap. siut je~!! bukan kitaorg jual dadah dlm tu laugh.gif .buduh btol. Yg tak bestnya kantoi ngan bapak aku... bukan sbb dia jemput aku... tapi... dia la suroh aku nyanyi lagu negaraku. sbb bapa aku pun, polis... kyahahaha~.

Bu'uh cumpuduk dulu'ur pugur,

Umbul guluh, tulun julukkun,

Suyu buduk buru bulujur,

Kulu'u suluh, tulun tunjukkun...

tahun 1998... strict? entah?!

mungkin sbb kawasan pekan kut... tak ramai penduduk.

tapi... zaman tu konsol tak top lagi kat tempat aku

biasa la kan... kawasan pedalaman.