Jump to content
Sign in to follow this  
ne7za

Intel Club Rig Gallery

Recommended Posts

Fuyooooooooooooooooooooooooo ..... cayalah dewa hitman66 .... :D

Tapi ko post la skali gamabr rajah dalaman PC tu.. nak tgk.... >_<

Fuyooooooooooooooooooooooooo ..... cayalah dewa hitman66 .... :D

Tapi ko post la skali gamabr rajah dalaman PC tu.. nak tgk.... >_<

Ugh,dalam tuh bahaya beb nak tengok.Bersepah wayer kat dlm tuh..

Nanti kalo aku ader masa nanti aku bersihkan wayer tuh pastu post gambar tuh kat korang XD

Banyaknya brg kat meja ko 0_0

Standard r..aku gunakn ruang meja 2 seblh mngkin tuk letak brg....

Edited by Angkasa

apa maksud power? adakah disebabkan berwarna warni dan skin windows yang berwarna warni?

ini yang dimaksudkan dengan power! -> http://www.azuan.biz.tm/uptime.aspx

tengok uptime tu. tu baru power. stakat bukak pc sehari 2-3jam main game lepastu shutdown, tu bukan power namanya.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ahahahah lariiii (lari terkangkang macam budak crap)

stakat cerita takda bahan bukti (bergambar, menunjukkan uptime ke apa ke) semua orang boleh cerita. budak crap ostolia pun reti cerita itu ini tanpa bukti.

kasik printscreen uptime la. kalau windows xp, boleh taip systeminfo kat command prompt, nanti ada uptime. kalau windows cap lain, ada 3rd party uptime.exe untuk display benda tu :P:D:P

apa maksud power? adakah disebabkan berwarna warni dan skin windows yang berwarna warni?

ini yang dimaksudkan dengan power! -> http://www.azuan.biz.tm/uptime.aspx

tengok uptime tu. tu baru power. stakat bukak pc sehari 2-3jam main game lepastu shutdown, tu bukan power namanya.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ahahahah lariiii (lari terkangkang macam budak crap)

Pelayan web ini telah berlari selama:

0 hari, 6 jam, dan 50 minit tanpa henti.

aiks...7 jam ja??

aku nak join jugak ngan box intel zaman british aku..hahahaha :lol:

yg kanan tu homewebserver uptime

P3 Slot 500Mhz

512MB

HP Intel Ori Board

yg tgh tu router/gateway/firewall aku

Celeron 400Mhz

256MB

Intel Ori Board (ES)

dua2 24/7..hanya TNB yang mampu menghalang..wahahaha

stakat cerita takda bahan bukti (bergambar, menunjukkan uptime ke apa ke) semua orang boleh cerita. budak crap ostolia pun reti cerita itu ini tanpa bukti.

kasik printscreen uptime la. kalau windows xp, boleh taip systeminfo kat command prompt, nanti ada uptime. kalau windows cap lain, ada 3rd party uptime.exe untuk display benda tu :P:D:P

okokok nanti aku kasi bukti ok :P

aku tunjuk LAN connection aku.Tengok brapa lama dia online.Rasa2nya boleh tak?

aiks...7 jam ja??

rilek. aku baru lepas restart sebab haritu ada 7 sekeriti update dari windowsupdate.

setiap kali aku restart, lebih kurang 2-3 minggu sekali je aku check update. jadi sila sila la click link tu setiap hari ye. iohkokohkohkohkh

?

aku tak pernah tutup PC sejak aku kat EP nihsebab PC aku dah jadi torrent server kat situ ROFL..

memula dia kata TAK PERNAH tutup

Aku punya PC tak lawa power & lawa macam korang punya :(

Anyway,ni buktinya:_

IPB Image

rupa rupanya screenshot dia menunjukkan dia PERNAH tutup/restart pc tu 3 hari lepas.. waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ahahahahah lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii... (trademark apek crap ostolia)

rilek. aku baru lepas restart sebab haritu ada 7 sekeriti update dari windowsupdate.

setiap kali aku restart, lebih kurang 2-3 minggu sekali je aku check update. jadi sila sila la click link tu setiap hari ye. iohkokohkohkohkh

Microsoft-IIS/5.1

ooo..windows..tak perasan

memula dia kata TAK PERNAH tutup

rupa rupanya screenshot dia menunjukkan dia PERNAH tutup/restart pc tu 3 hari lepas.. waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ah ah ah ah ah ah ah ah ah ahahahahah lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii... (trademark apek crap ostolia)

oit?Bila masa aku kata tutup.Aku restart je la ;)

ko jgn plak nak buat flame bait plak..

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x10³

bila masa pulak aku flame bait. eh bait tu apa? byte dalam bahasa melayu ka? :lol:

ooooo aku ingatkan ko maksudkan komputer ko tak pernah shutdown/restart sebab hosting torrent server dan uptime ko lama boleh cecah 100 hari

sebabtu aku mintak uptime. kalau macamtu ko restart 100 kali seharipun takpa ;)

ops! keccoh ke i? ala kalau tak keccoh kang mati pulak subforum ni kan kan? eh kenapa ada quote 'kuat' tu? jangan la quote macamtu. takut la saya. :ph34r: habistu kalau aku ni 'kuat' maknanya ko tu 'kuat²' la kot sebab ko lagi keccoh dari aku kan, tengok kiraan post ko pun boleh agak la. tak gitu? IPB Image

bai de wei, inilah perubahan zaman dari tahun 2004-2006:

2004:

IPB Image

2005:

IPB Image

2006:

IPB Image

2007:

pakai AMD kot? :lol:

harap kekecohan ini mendapat pertimbangan sewajarnya dari pihak tuan-tuan yang hebat dan 'kuat' itu. err kalau nak puji gambar-gambar tu straight forward la ye, jangan pulak ada ' ' kang. keh keh keh keh.

uiks? IIS6 bukannyer 6 ker? bukan ker 5.1 tuh windows xp?

ekekekeekekek. ntahnyer kecccccccioh ler korang kat sini. kang geng geng Anand Muthusamy ngan Doraisamy nengok ngkorang kat sini mesti derang pakai gelak. ekekekekekekekekke.

aku nak tayang pc intel aku pung dalamnih takleh gaks, pasai standard sangat. almaklum ler pakai pc branded keluaran HP.

uikssss. mana ngko dapat pc compaq tuh zuan? siap run bsd nampak tuh. tengah install ler tuh. ekeke anyway, setiap tahun ader perubahan memang gempar ler. nih ikhlas nih takdek " " nihh :P tahun depan pakai server rack plak kot