Jump to content
M3ntary™

Penting: Pemilihan Moderator

Recommended Posts

Sila post kan nama yang korang semua rasa sesuai untuk jadi Moderator kat Kelab Intel ni... sementara ni ku belum boleh buat poll lagi, kerana perlu tahu terlebih dahulu siapa yang korang rasa sesuai untuk jadikan Moderator kat Kelab Intel kita ni...

Kerjasama dari korang semua amat ku hargai untuk mengerakkan kelab ni... biggrin.gif

Senarai nama calonkan yang bakal untuk dimasukkan ke dalam poll (akan diwujudkan selepas tamat pemilihan pencalonan)

- smile4me

- electroboy

- amd_scooterist - (Moderator Jr.)

- civ3 - (Moderator)

- gengstapo2

- pinguspy - Cadangan telah digugurkan

- Mentary

Statement dari Admin

Moderator adalah tanggungjawab, bukan kuasa

Jawatan moderator adalah satu tanggungjawab dan bukannya kuasa. Apabila anda dilantik menjadi moderator, maka anda bersetuju untuk memikul sebahagian daripada tanggungjawab menguruskan forum mengikut tugas-tugas dan tanggungjawab yang dipersetujui bersama.

Sebagai moderator, anda diberi sedikit kelebihan berbanding ahli-ahli biasa. Kelebihan itu perlu diguna untuk melaksanakan tanggungjawab dan bukannya disalah guna.

Moderator tak semestinya sangat expert tentang sesuatu bidang.

Yang penting dia minat dengan topik berkenaan, boleh control perbincangan, boleh pantau aktiviti forum dan boleh tolong sikit-sikit solve problem orang.

PERHATIAN!!!

Senarai nama calon diatas TIDAK semestinya akan dimasukkan ke dalam poll, kerana ia perlu mendapat persetujuan terlebih dahulu daripada tuan empunya diri untuk dimasukkan ke dalam poll (akan diwujudkan selepas tamat pemilihan pencalonan)

p/s :- ku harap calon yang dicadangkan belum lagi memegang jawatan Moderator bagi megelakkan pertindihan kerja...

user posted image

Edited by Mentary

pekata civ3 jadik mod.....power gak civ3 nie.... biggrin.gif

kohkohkokhokhoh....nama aku naik lagi? biggrin.gif anyway, aku tak kisah pun sapa jadi mod, asalkan user tuh bertanggungjawab... smile.gif

electroboy atau amd_scooterist pun ok gakz...

ehh.. aku plak.... aku masih newbies la... biggrin.gif

apa kata ko jadi moderator je utk yg ni mentary.. so far aku tgk OK je ko uruskan kelab yg baru ditubuhkan ni, semangat lagi tu... camni la baru sesuai jadi moderator kelab biggrin.gif

ehh.. aku plak.... aku masih newbies la... biggrin.gif

apa kata ko jadi moderator je utk yg ni mentary.. so far aku tgk OK je ko uruskan kelab yg baru ditubuhkan ni, semangat lagi tu... camni la baru sesuai jadi moderator kelab biggrin.gif

yup...betol gak...bersemangat jer si mentary tu.....pekata kita pakat2 vote 4 mentary.... laugh.gif

Korang jangan nak buat lawak pulak...

ku ni bukannya pandai sangat...

saja je ku tolong tubuhkan & menguruskan kelab ni buat sementara...

banyak lagi calon2 yang berbakat kat sini...

Korang jangan nak buat lawak pulak...

ku ni bukannya pandai sangat...

saja je ku tolong tubuhkan & menguruskan kelab ni buat sementara...

banyak lagi calon2 yang berbakat kat sini...

la.. jgn cakap gitu.....nah aku quote pesanan bos en shanai....

Moderator tak semestinya sangat expert tentang sesuatu bidang.

Yang penting dia minat dengan topik berkenaan, boleh control perbincangan, boleh pantau aktiviti forum dan boleh tolong sikit-sikit solve problem orang.

kalo aku pakai AMD.. Pastu nak jadik moderator buleh ke?. hehehhe

macam terpesong jauh je ni... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

la.. jgn cakap gitu.....nah aku quote pesanan bos en shanai...

Aduusss no komen...

tapi ku rasa ku belum layak memengang jawatan sebagai moderator... biggrin.gif

kalau aku cadangkan pinguspy.. rasa2 budak tu boleh tak? rolleyes.gif

wahahaha....dia mana reti bab² hardware nie...diakan suka benda² [coklat ubat batuk]² nie....kalau dia handle forum ni, sure lingkup laugh.gif