Jump to content
speedoom

Beberapa Ketidakpuashatian

Recommended Posts

1..kenapa saiz avatar hanya 64x64?takleh besarkan ker?sekurang2nya 100x100ker....

2..kenapa kalau letak link dekat signature jadi macam tu?saya cuba utk linkkan ke topic saya

*pelik skitlah bila sesetengah menu/butang dlm BM....konpius pun ader tongue.gif

Edited by speedoom

byk sebab kenapa ada limitation yg dibuat kt forum ni.. bukan marah.. sekadar teguran.. lain kali rujuk dulu terma yg dh admin susulkan sebelum anda susulkan ketidakpuasanhati anda tu..

kalau forum nih dah jadik mcm lyn mungkin baru bole enable semua2 function tuh sbb dah banyak forumer tongue.gif

kat forum ni trime je ape yg ader smile.gif nak gune avatar beso, signature agak bebas join la lyn skali tongue.gif

ko nak letak apa avatar beso?

url dalam signature tak boleh rasanya

90x90....normal kan?

kenapa takleh letak url dlm sign?

***hanya bertanya,bukan mengkomplain.......tajuk topik ni agak tak berapa sesuailah kan?....

besar sangat akan kurangkan space jea....

speedoom... aku harap ko jgn laa amik hati kat dia org yg tegur ko tu...ek... smile.gif dia org semua baik...

ade sbb kenapa admin limitkan size avatar... salah satunye takkan bg forum ni berat ... kalau besar size avatar ... maka lambat la nk loading forum ni nanti... utk signature pun sama... admin offkan fungsi link sbb nanti org akan linkkan gambar yg besar tapak kaki kat signature tu.. aku harap ko boleh memahami situasi kat sini smile.gif ...

sbb forum ni lebih kpd pengetahuan/ilmu so benda2 spt. avatar hanyalah benda sampingan... smile.gif anyway enjoy urself and kami semua harap ko dpt belajar sesuatu yg baik kat sini... yosh!!~

terima kasih,akhirnya ada org jawab soalan saya.....saya tak ambil hati pun..jgn risau biggrin.gif

boleh tanya tak?

putera.com dgn putera.net ,sama ker ?

speedoom... aku harap ko jgn laa amik hati kat dia org yg tegur ko tu...ek... smile.gif dia org semua baik...

ade sbb kenapa admin limitkan size avatar... salah satunye takkan bg forum ni berat ... kalau besar size avatar ... maka lambat la nk loading forum ni nanti... utk signature pun sama... admin offkan fungsi link sbb nanti org akan linkkan gambar yg besar tapak kaki kat signature tu.. aku harap ko boleh memahami situasi kat sini  smile.gif ...

sbb forum ni lebih kpd pengetahuan/ilmu so benda2 spt. avatar hanyalah benda sampingan... smile.gif anyway enjoy urself and kami semua harap ko dpt belajar sesuatu yg baik kat sini... yosh!!~

boleh tanya tak?

putera.com dgn putera.net ,sama ker ?

Adik-Beradik, Sepupu-Sepapat, Kawan-Karib... biggrin.gif

Itulah antara yg boleh digambarkan antara keduanya...

elok gak tegur menegur tu...kalau takleh tegur atau komplen,jadi robot la plak.cuma kat mesia ni tak kirala putera.com ke,tv,akhbar nak tegur kena berpantun2 berpuisi2 baru tak kena sembur air gatal bombaaa...

elok gak tegur menegur tu...kalau takleh tegur atau komplen,jadi robot la plak.cuma kat mesia ni tak kirala putera.com ke,tv,akhbar nak tegur kena berpantun2 berpuisi2 baru tak kena sembur air gatal bombaaa...

dalam maksud tu .... tongue.gif hehhehe

dalam maksud tu .... tongue.gif hehhehe

Aku pun tumpang sekaki gelak...Hehhee™!!! laugh.gif

Cam dah biasa mandi-manda air hijau kat Dataran Merdeka Lagoon jek bunyinya...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...